zpět na forum

Jméno:Anna Spěváčková SPD
Datum:28.03. 07:38
Titulek:zasedání zastupitelstva 27. 3.2024odpovědět
Starosta a jeho tlupa opět nezklamali. Vzhledem k tomu, že jsem neměla vůbec žádné podklady, nejsem schopná vám políčit, jak zasedání probíhalo. Já osobně jsem navrhla dva body programu: 1. požádala jsem o výjimku z jednacího řádu zastupitelstva, abych mohl dostat podklady v papírové podobě. Jako obvykle starosta navrhl vyjmout tento bod z programu a ti jeho pohůnci mu to schválili. Budu muset zapojit média, to už je do nebe volající. Bude to rok, co mi nechtějí vyhovět. Tentokrát už mi sice poslali zprávy starosty, tajemníka a kontrolního výboru, ale soubory nešly otevřít. Sekretářka mi nabídla, že si mohu vypůjčit notebook, ale já nemohu čtyři hodiny zírat do monitoru. Samozřejmě, že úředníci plní pokyny, je to tam všechno propojeno, jeden s druhým příbuzný nebo kamarád či spolužák. A všechny spojuje snaha udržet si teplé místo na radnici. A ta tlupa kolem starosty jedná podobně. Hlavně si udržet zdroj financí z investic. Druhý bod byl taktéž opakující: aby starosta sundal ukrajinskou vlajku a nahradil ji vlajkou města. Opět neschváleno. Oni ti lidé opravdu ztratili rozum. Nikomu nepřeji nic zlého, ale až jejich děti půjdou na Ukrajinu bojovat za NATO, budou se divit. Ještě zajímavost: přišlo 46 občanů, kteří byli pobouření tím, že za domem hrůzy na Kojetické by se měla stavět šestipatrová budova s ordinacemi a byty doktorů Dindoše a Šarman-ové. Pro mě je žena vždy-ová. Tyhle zvrácenosti neuznávám. Takže zastupitelstvo stavbu neschválilo. Ono těch lidí tam bylo opravdu hodně. Jinak nevím. Tentokrát jsem měla s sebou malé hnědé vycpané prasátko v hrnci, jako ukázka starostovi, že na každou svini se vaří voda. Možná se to někomu nelíbilo, ale asi zdejší nejsou zvyklí na něco, čemu se říká happening.
Jméno:Lenka
Datum:28.03. 08:19
Titulek:je to hnus fialovýodpovědět
Dělat naschvály člověku,který má zdravotní problém s očima.Ale to víte,nedržíte s nima "basu",tak na Vás ta smečka kašle.Já bych to do médií či na kraj dala už dávno+spousta záhad a okolností,co se tu děje.
K bytům a ordinaci zmiňovaných lékařů:Staví se tu poliklinika,tito lékaři potřebují něco "extra"???!.Co extra poskytnou za služby pacientům??!Ty "kvality",jež jsou popisovány na "známýlékař.cz"???Ať si jdou do nájmu nebo jiného privátu.Tak,jako šla Mudr.Zímová do Hamplovy ulice
.Ukrajinský hadr na radnici je také ..něco.
Jméno:vážně
Datum:31.03. 12:03
Titulek:Šarmanová,dcera Dindoše ??!odpovědět
Něco Vám o ní na nerátky.cz pošlu,ne sem do diskuze,abyste měla jasno.
Jméno:Anna Spěváčková, SPD
Datum:31.03. 11:26
Titulek:Romanovi nebo jak se jmenuje....odpovědět
Je zajímavé, že vám vadí aktivní člověk v zastupitelstvu, ale ti, co sedí jako pecka a neuslyšíte je za dlouhé hodiny slovo špitnout, vám nevadí???????
Pamatuji jednoho člena ODS, který za celé čtyři roky nepromluvil ani slovo. Ne, to bych lhala. Jednoho večera zvedl ruku (to jsme se ještě hlásili) a pronesl větu: "Mohu otevřít dveře"? Takových bylo a je. Stačí se rozhlédnout po sále. Ale to vy asi máte rád.
Jméno:Vladimír
Datum:07.04. 14:39
Titulek:musíte to znátodpovědět
Koalice má už vše před zasedáním zastupitelstva prodiskutováno na svých koaličních schůzkách, všichni vědí, jak hlasovat. Tak to je, bylo a bude i v budoucnu. Pouze opozice mluví a ptá se. Členové koalice nepotřebují mluvit a na něco se ptát. To už musíte přeci znát. Vždyť jste v zastupitelstvu po čtvrté.

přidat názor
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz