zpět na forum

Jméno:Anna Spěváčková, SPD
Datum:16.02. 16:55
Titulek:Narozeninyodpovědět
Zítra 17. února oslavím své osmdesátiny! Narodila jsem se v Protektoratu Böhmen und Mähren v Olomouci v sedmém měsíci a vážila jsem kilo sedmdesát, což tehdy byla více než minimální váha. Údajně nade mnou stanul primář a pravil:"Nemá cenu se o TO starat, TO nepřežije." A přežilo. Zabalili mě do houně, položili na pekáč a strčili do trouby od kamen. To byl tehdejší nejmodernější inkubátor. A já začala bojovat o život. A od té doby bojuji: S podrazáky, s hlupáky, se sviněmi, na které se vaří voda a pod. Tak doufám, že to ještě nějaký týden vydržím. Dobrou noc.
Jméno:Alena
Datum:16.02. 17:27
Titulek:narozeninyodpovědět
Paní Spěváčková, přeji Vám k narozeninám do dalších let hlavně hodně zdraví, osobní spokojenosti a sil do nekončícího boje za lepší život nás všech proti té přesile omezenců.
Jméno:Anna Spěváčková, SPD
Datum:16.02. 17:40
Titulek:díkyodpovědět
Děkuji z celého srdce, moc jste mě potěšila. Anna Spěváčková
Jméno:Jindřich
Datum:17.02. 14:11
Titulek:Gratulaceodpovědět
Milá Aničko. Všechno nej, nej, nej. Za to, co děláš pro město a nejen pro něj. Někteří to asi ocení až časem (bohužel). Tak nám prosím ještě vydrž, ještě nás čeká hodně práce.
Jméno:Lucie
Datum:18.02. 13:15
Titulek:Narozeninyodpovědět
Také se připojuji s přáním všeho dobrého k tak významnému výročí! Ať Vám zdraví slouží co nejlépe!
Jméno:Anna Spěváčková SPD
Datum:18.02. 16:11
Titulek:odpověďodpovědět
Děkuji z celého srdce. Ať se vám vše daří ke vaší plné spokojenosti.

přidat názor
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz