zpět na forum

Jméno:Míla
Datum:09.02. 11:50
Titulek:Masopust Lobkoodpovědět
Tak prý na lobkovickém masopustu letos budou chybět vepřové mňamky z osvědčeného rodinného řeznictví U Pixů. Škoda, člověk aspoň tušil, kdo/z čeho se vyrábí...
Jméno:Alena
Datum:09.02. 13:29
Titulek:Škoda....odpovědět
Pořádá to údajně nějaká agentura, škoda, to budou stánky jako na trzích v Praze (včetně cen), ne jako v minulých letech pravá česká zabíjačka.
Jméno:Zuzka B.
Datum:10.02. 13:36
Titulek:jj pořádáodpovědět
Spěváčková už se tam chystá, ale oni jí tam nepustí. Když si přečetli co o nich zase napsala.
Jméno:Alena
Datum:10.02. 17:43
Titulek:Kde to vidíte?odpovědět
Co o nich paní Spěváčková napsala? Nikde nic nevidím. Zítra budeme moudřejší, ale obávám se, že s pravým vesnickým masopustem, na jaký jsme byli v minulých letech zvyklí, to moc mít společného nebude.
Jméno:
Datum:10.02. 07:33
Titulek:Masopustodpovědět
založil lobkovský občan pan Václav Hudec, který žel již není mezi námi, ale byl i zakládající člen Občanského sdružení Lobkovice. S masopustem mu roky pomáhali ostatní členové a přátelé sdružení. Pozvánku roky maloval Lobkovský rodák pan Vladimír Dvořák, který svým uměním dokázal vystihnout atmosferu Masopustu. Nyní je tradiční Lobkovský Masopust v rukou agentury na pořádání festivalů-https://foodeven t.cz/
https://www.facebook.com/e vents/692127209692643/?act ive_tab=discussion
Prostě z lásky k obci se stává byznys, tak jak všechno v této době.
Jméno:Líba
Datum:11.02. 09:27
Titulek:Aspoňodpovědět
kdyby ta nová cateringová firma ponechala, co bylo osvědčené a již tradiční (sobotu!, stánkaře...), mohli si masopust užít jak v hojném počtu návštěvníci, obchodníci i dobrovolníci-kteří přípravě věnují spoustu svého volného času. A prší a prší...
Jméno:Alena
Datum:11.02. 17:44
Titulek:zkopírováno z facebooku U Pixůodpovědět

Vážení zákazníci ..Bohužel Naše účast na zítřejšim masopustu v Lobkovicich byla zrušena ..Ale přesto jsme tu pro Vás na Naší prodejně v Poleradech dnes 7.00 -12.00 s širokou nabídkou všech výrobku ..děkujeme a Těšíme se na Vaši návštěvu.
Jméno:Honza
Datum:28.02. 19:22
Titulek:Fakt škoda!odpovědět
Čí to byl nápad uspořádat masopust v Lobkovicích bez Pixů? Těšil jsem se, že si nakoupím plno jejich dobrot za ceny pro obyčejné lidi a dám jim vydělat, ale místo toho tady byla spousta stánků firem z různých koutů republiky i ze Slovenska (!), které tam sice prodávaly dobré věci, ale za podstatně vyšší ceny! Ptám se, kde je tu podpora pro místní poctivě vyrábějící firmy a jejich prosperitu?? Nic naplat, seberu auto a zajedu k Pixovům do Polerad na prodejnu, ať vidí, že místní lidi o ně zaslouženě stojí. A příští masopust musí být znovu s Pixovými z Polerad, jinak tam nejdu a nic tam kupovat nebudu!
Jméno:Anna Spěváčková, SPD
Datum:11.02. 20:11
Titulek:Masopust v Lobkovicíchodpovědět
Prší? Ne, leje...Málo lidí, všude plno bláta, mnoho řeznických stánků, těžko určit, které mají kvalitní výrobky a které ne. Nezdržela jsem se dlouho, už jsem byla promočená, tak šup k domovu. Labe už je zase plné kalné hnědé vody, zatím v korytě, ale zítra má zase pršet.
Jméno:No
Datum:12.02. 14:36
Titulek:Z veřejného FBodpovědět
Autor
U Pixů
Děkujeme za podporu…Věřte že i Nás neúčast velmi mrzi ale organizátoři masopustu se rozhodli jinak ..Jsme tu tedy stále pro Vás na Naši prodejně v Poleradech 🙏🍀&#127808 ;🍀❤️
20 hod
Jana Pěknicová
U Pixů a jeste se neco chysta do Mlekojed🤗
19 hod

Autor
U Pixů
Jana Pěknicová Do Mlékojed se chystá várka od nás 😇🍀
18 hod
Jan Cilda Strancky
U Pixů Já se na nějaký masopust v Lobkovicích mužu vyprdnout,pro mě je důležité,že bylo v sobotu u vás otevřeno a mohl jsem si koupit,nějaké dobrůtky! 🙂
7 hod
Iveta Lencová
U Pixů však my si k Vám dojedeme 🙂
7 hod
Naďa Havířová
U Pixů Tak toho přivezte hodně, rádi si přijdou spravit chuť všichni ti, které zklamal Masopust v Lobkovicích.
3 hod
Naďa Havířová
Já tam chtěla jet kvůli vašim dobrotám, tak na to peču a nejdu nikam.
21 hod
Ladislava Linhartová
No a já to nevěděla a tak jsme ve slejváku vyrazili do Lobkovic..a to bylo nemilé překvapení!!!! Celý rok se člověk těší na Vaše dobrůtky a teď nic..sice jsme ze zvědavosti koupili pár jitrnic na ochutnání, ale je to děs...samý játra a sůl a kus šlach..už nikdy víc!
20 hod
Iveta Lencová
to je sprosťárna...fakt že jo...my jdem ale nic si od těch jiných nekoupím...slyšela jsem že si tam natahali Burgry a žebra a jiný kraviny...bez Vás to nebude ono 🙁
2 d
Jana Pěknicová
Bez vas to neni masopust😥
1 d
Vit Prokopec
Neni se čemu divit, organizuje to Prazska firma, ktera si tam natahala svý koně...... 😡 Taky nejdem...
2 d
Jaroslava Lippertová
A proooc????? já chtěla jet s detma za zábavou a nakoupit vaše dobrůtky
1 d
Upraveno
Ladislava Linhartová
Jaroslava Lippertová zeptejte se starosty, měl by to vědět!
6 hod
Eva Gláslová
To snad ne

No nemyslím si, že starosta, ale pořadatel je soukromá společnost. Měly se tam prodávat "farmářské uzeny", které však ve všech asi 20 pojízdných autech a stáncích různých společností (ale jakých-někteří neměly ani označení) vypadaly úplně stejně a i stejně stály. To by si všiml i slepý. Př. 1Kg farmářské tlačenky 400,-Kč, 1 kg šunky 400,-, tak že ceny vskutku lidové a lidé nakupovali jak blázni. Na prodavačích bylo vidět, že se evidentně nudí. Tak že shrnuto-co roky stačil obhospodařit jeden regionální výrobce, který přitáhl davy na svoje vlastně vyrobené výrobky nahradila agentura s mnoha "prodejci" s předraženým zbožím. Ti lidé přišli ze setrvačnosti za regionálními výrobky bratří Pixů
Jméno:Dagmar
Datum:12.02. 16:47
Titulek:Masopust odpovědět
Musíme se přiznat jak jsme opet se tesili na zabijackove pochutiny od Pixů, ale bohužel. Letos jsme si tedy vybrali firmu z Brandýsa, ale to jsme udělali velkou chybu. Guláš děs běs, ještě nám místo jednoho guláše dali drstkovou polévku kde byste drstky pohledal, tlacenky samá flaksa, no škoda že jsme si nevzali účtenku. Za nás už víme, že pokud nebudou Pixovi, tak nikdy více. Ale aby nebylo vše špatné, tak u vchodu pán se škvarečky, to byla dobrota, diky. Možná jiní byli spokojeni, nevíme,nám to bylo líto.
Jméno:bartoš
Datum:24.02. 15:55
Titulek:Venda a Zdendaodpovědět
ale naši byli muzikanti Venda a Zdenda, na závěr pro poslední tři hosty, za soumraku, zahráli svoji orig. ukolébavku. Díky, kluci !

přidat názor
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz