zpět na forum

Jméno:Jaroslav
Datum:08.02. 05:31
Titulek:Zasedání zastupitelstva 7.2.2024odpovědět
Prý to byla hrůza, říkali známí.
Jméno:Jana
Datum:08.02. 06:35
Titulek:trapné showodpovědět
Skoro jako pokaždé,čemu se divit
Jméno:babizna
Datum:08.02. 13:40
Titulek:zase meleodpovědět
lejna
Jméno:babizna
Datum:08.02. 13:40
Titulek:zase meleodpovědět
lejna
Jméno:babizna
Datum:08.02. 13:40
Titulek:zase meleodpovědět
lejna
Jméno:babizna
Datum:08.02. 13:40
Titulek:zase meleodpovědět
lejna
Jméno:babizna
Datum:08.02. 13:40
Titulek:zase meleodpovědět
lejna
Jméno:babizna
Datum:08.02. 13:40
Titulek:zase meleodpovědět
lejna
Jméno:babizna
Datum:08.02. 13:40
Titulek:zase meleodpovědět
lejna
Jméno:Anna Spěváčková, SPD
Datum:08.02. 18:23
Titulek:Zpráva ze zasedání zastupitelstvaodpovědět
To se mi sem zase nacpal nějaký slaboduchý provokatér, já to mažu, ale někdy nestíhám.. Tak včerejší zastupitelstvo. Opět jsem byla bez podkladů, vytiskla jsem si jen pár dokumentů, které rozesílala sekretářka po termínu. Zprávu finančního výboru, zprávu kontrolního výboru a zprávu starosty. Dělala jsem si během zasedání poznámky - starosta se značně uštěpačně vyjádřil k vystoupení paní Košťálové, která protestovala proti umístění solárů před domem na Skalkách 965, prý vystupovala emocionálně (!), kdyby mu umístili soláry před jeho barákem, tak by mlčel???? Prý budou nad auty u kopce Miluji na severní straně. Z jihu kopec, z druhé rozrostlé platany...vsadím se, že je budou chtít pokácet, aby tam dopadlo více světla...paní Košťálové jsem se zastala, to si mohl starosta odpustit...někteří lidé mi mají za zlé, že jsem aktivní a kritizuji, co si kritiku zaslouží...ti lidé si neuvědomují, že je to POVINNOST OPOZIČNÍCH zastupitelů?....všech. Jenže mnozí na to kašlou...

Pokračování zítra.
Jméno:Anna Spěváčková, SPD
Datum:08.02. 18:45
Titulek:dodatekodpovědět
Ještě jednu poznámku: když jsem protestovali proti átriu, bylo nám Kroužeckým odpovězeno, že se budeme procházet v zeleni, když budeme čekat na doktora. To je k smích! Když čekám na doktora, sedím přilepená před ordinací a čekám, kdy mě zavolají. Proč átrium? Projektant Adam Rujbr navrhoval hlavně nemocniční pavilony, kde átrium bylo žádoucí pro pacienty pobývající po operaci na čerstvém vzduchu. Ale átrium uprostřed polikliniky se snad nikde nevyskytuje. To město nevědělo, že stávající střecha je malá na umístění potřebného množství fotovoltaických panelů? V Neratovicích, co se postaví, má chyby.
Jméno:Anna Spěváčková, SPD
Datum:08.02. 19:13
Titulek:doplněníodpovědět
Omlouvám se za chyby, ale to je právě ten problém, proč chci podklady v papírové podobě.Jen jsem chtěla dodat, že v Neratovicích se vždycky všechno nějak....zprasí nebo jinak řečeno zbabrá či zpacká...
Jméno:Anna Spěváčková, SPD
Datum:10.02. 07:36
Titulek:Karel Zich....krása...odpovědět
Konečně je zima, jak má být. Přežijem každé klima...

https://www.youtube.com/wa tch?v=94Aqd2Bzd54&ab_chann el=6529

smažte mezery....

přidat názor
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz