zpět na forum

Jméno:Květa
Datum:06.02. 15:49
Titulek:vlajkaodpovědět
Když jsem šla dnes okolo MNV tak koukám jak tam vlaje naše malá a špinavá česká vlajka. Ubohost, to nemá MNV na naší krásnou českou vlajku peníze ....
Jméno:Jindřich
Datum:07.02. 17:08
Titulek:MNV ?odpovědět
Vážená paní, okolo MNV jste v žádném případě nemohla jít včera. To si trochu pletete. Bůh ví okolo čeho jste vlastně šla.
Jméno:Anna Spěváčková SPD
Datum:07.02. 19:09
Titulek:doplněníodpovědět
Zřejmě se paní spletla, myslela tím asi Městský úřad. Oni starší lidé ještě používají bývalé názvy. MNV, předseda národního výboru a pod.
Jméno:Anna Spěváčková, SPD
Datum:07.02. 19:36
Titulek:bod programu nebyl schválenodpovědět
Navrhla jsem dnes na zasedání zastupitelstvu bod programu, aby zastupitelé pověřili starostu odstraněním ukrajinské vlajky a vyvěšením vlajky města Neratovice. Nebylo schváleno.
Jméno:ha,
Datum:08.02. 05:08
Titulek:njn,jsouodpovědět
z něj připotento...
Jméno:bartoš
Datum:24.02. 15:47
Titulek:mělník nevlajeodpovědět
Na Mělníku modrožlutý prapor dali vloni do čistírny..asi se cestou ztratil..nebo ho šetří..prostě na radnici nevlaje
Jméno:Květa
Datum:08.02. 08:32
Titulek:vlajkaodpovědět
Jindřichu, Jindřichu asi jste se nikdy nespletl ...
Jméno:josef
Datum:12.02. 16:01
Titulek:vlajka odpovědět
Jaké špinvé město taková špinavá česká vlajka .
Jméno:Naďa
Datum:12.02. 17:59
Titulek: jezdíme po okolíodpovědět
A kladu si otázku:jaktože je všude jinde čisto a tady takový hnojník?? Vše je o lidech-těch,kteří tam bydlí a nepořádek vytvářejí a těch co se o pořádek mají starat profesně.Kdykoliv jedu na Mělník,přes Líbeznice atd,vždycky spatřím někoho,kdo tam uklízí,zametá a pořádku se věnuje.Tedy jistě plošně a pravidelně.Tady ne,jako když se zastaví čas.Nechají si uklidit kolem radnice a v ní a po nás potopa.Však jim to lidé o volby vrátí!
Jméno:Alena
Datum:13.02. 12:59
Titulek:Lidé by měli začít u sebeodpovědět
Minulý týden jsem z okrajové části obce jela na polikliniku. Parkoviště jako vždy přaplněné, tak jsem parkovala na parkovišti u 3věžáku na Kojetice a vyrazila po chodníku pěšky. Ale to byl ŠOK, co psích "hoven" bylo všude kolem na trávníku, prostě někdo si vyleze ze vchodu, pejsek vykoná potřebu a co páníček-dobytek, nechá to tam! Trávník u věžáků, před poliklinikou-prostě HNUS. Sory jako, ale za tento svinčík nemohou ta němá zvířata, co si lidé hýčkají ale lidská rasa! Víte, dříve jsem chodili co by pionýři, později naše děti co by skauti uklízet trávníky a křoviska s pytlemi. Tak do tohodle hnojníku bych nepustila svoje vnoučata ani náhodou! A až pojede sekačka, tak to uschlé tam pěkně rozseká a rozfouká a my to pak pěkně dýcháme. V opačném případě si malé dítko sedne na bobek a něco sbírá na zemi. LIDI styďte se za sebe. Nadávat umí každej, ale poukažte když uvidíte někoho se svým miláčkem. Ozvěte se a nepište jen sem-jednejte na místě, případně zavolejte MěP, od toho je tu žel také máme (i když bych od nich očekávala důležitější činnosti, než psí hovna)
Jméno:Lenka
Datum:13.02. 18:19
Titulek: nojo vlastněodpovědět
Dnes mít názor a na něco jiného než ostatní nadávat se nenosí.Hezky jako ovečka splývat s davem.Tak to tu máme.Párkrát se mi stalo,že jsem nezodpovědné páníčky napomenula,dostalo se mi-i od ženy! nadávek do všech kosočtverců.Jinak nosím při sobě i pepřák.Hodí se mi proti zlodějům,kteří v okolí Billy okrádají i za bílého dne a proti psům puštěným navolno,co jdou po cizích lidech.lidi zcepeněly,zahleděni do sebe a svých chytrých aparátů.Tak je to.
Jméno:Miloš
Datum:13.02. 18:33
Titulek:bezpečnost ve městěodpovědět
Teď se na sídlišti potulují houfy starších školáků, roztahují se po celém chodníků a čekají, kdo jim vynadá. Zkuste to a už začnou lítat p.či, ku.dy a jiné speciality. Je to taková směs bílí, opálení. Nevím, byli-li by schopní násilí, ale dnes stačí málo.
Jméno:a
Datum:14.02. 05:21
Titulek:takyodpovědět
Skoro nikde nejsou sáčky na exkrementy,nikdo je nedoplňuje,tak se nedivte.Ti zodpovědní ho nosí při sobě z domova stále.Za ty poplatky co vybírají by se to slušelo.
Nemáme tu ani Wc veřejné.Minulý týden leželo velké hnědé h...o na Benešovce na hřišti a od psa to rozhodně nebylo.
Jméno:Míša
Datum:15.02. 17:54
Titulek:Ukrajinští muži utíkají před válkouodpovědět
Ukrajinský představitel pohraniční stráže Ihor Matvijčuk tvrdí, že i dnes z Ukrajiny každodenně odjíždí přibližně 6000 mužů ve věku schopném vojenské služby směrem přes západní hranici.
Holt už dávno neplatí slova Quinta Horatia Flacca „Dulce et decorum est pro patria mori“, tedy „Je sladké a čestné zemřít pro vlast“, zřejmě proto, že spousta obyvatel se s vlasti v rukou oligarchů a korupčníků pranic neztotožňuje.

Co myslíte, jak by to bylo u nás?
Jméno:Luboš
Datum:16.02. 13:31
Titulek:ruský opoziční lídrodpovědět
Navalnyj je po smrti.
Jméno:Lubor
Datum:16.02. 16:42
Titulek:heheheodpovědět
A zabil ho Putin, že....
Jméno:Mrož
Datum:17.02. 10:14
Titulek:Navalnyjodpovědět
https://www.idnes.cz/zprav y/zahranicni/rusko-vladimi r-putin-opozicnik-alexej-n avalnyj-valka-ukrajina.A24 0216_172732_zahranicni_dtt

smaž mezery
Jméno:Anna Spěváčková, SPD
Datum:16.02. 20:08
Titulek:kdo chce válku??????????,odpovědět
Vůbec se mi nelíbí odpověď pana starosty, že sundá vlajku, až Ukrajina vyhraje nad russkými šmejdy. Znamená to, že i my budeme zataženi do války proti jaderné velmoci? Vůbec nejsme na válku připraveni, nemáme vycvičené vojáky, zbraně, uniformy, kasárna, kryty (ty jsme , jak prohlásil starosta, prodali.) Jenže i kdybychom to měli, nemáme šanci přežít v jaderné válce. Když slyším Lipavského, Černochovou, Řehku a další, obchází mě hrůza. Hovoří o válce jako o samozřejmé věci. Naše mládež nemá ani ponětí, co to je válka, Znají střílečky, kde zasažený se oklepe a má k dispozici další život. Ano, chci mír. Tedy jsem tzv.chcimír. Teď se lidé, kteří nechtějí válku, takto nazývají. Je to paradox, viďte.

přidat názor
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz