zpět na forum

Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:08.11. 12:56
Titulek:americké volbyodpovědět
Naše televize nás už několik dní doslova horem dolem krmí zprávami, komentáři a všemi možnými způsoby v souvislosti s průběhem amerických prezidentských voleb. Kvůli volbám dokonce TV viditelně fandí jednomu ze dvou kandidátů Joeovi Bidenovi, zatímco Donald Trump je považován už od začátku za outsidera. Ačkoliv během voleb se objevovaly zprávy o falšování a nevěrohodných výsledcích korespondenčního hlasování pro Joe Bidena, hovořilo se o řadu dní, než budou sečteny všechny hlasy, byl naší televizí vyhlášen jako vítěz právě Joe Biden. Tým Donalda Trumpa podal několik žalob na průběh voleb. Co nás čeká podle některých zdrojů? Cituji: "Již dříve J.B. avizoval, že USA by se měly opět připojit k pařížské dohodě o klimatu, od níž země odstoupila za Trumpovy vlády. Bidenovým cílem je výrazně omezit emise oxidu uhličitého do roku 2050. Fosilní paliva by podle něj měla být nahrazena obnovitelnými zdroji energie, USA by měly postupně omezit emise na nulu. Ukončil by též subvence pro podniky vyrábějící fosilní paliva. Biden také Trumpovi vytkl rozhodnutí o stažení amerických vojáků ze Sýrie nebo obchodní válku s Čínou. Ve funkci viceprezidenta se Biden angažoval hlavně v „horkých“ oblastech Iráku, Sýrie a Afghánistánu. Demokratická strana podporovala hnutí Black Lives Matter včetně nepokojů a násilností. Panují obavy z jeho viceprezidentky, která chce prý dekriminalizovat nelegální přechod hranic a poskytnout zdravotní péči nelegálním přistěhovalcům. Biden několikrát navštívil Česko, například v roce 2009 zde jednal o možné roli ČR v novém americkém systému protiraketového štítu." Nečeká nás zřejmě nic dobrého.
Jméno:chodec po nera
Datum:08.11. 18:09
Titulek:z této stranyodpovědět
nás nečeká nic dobrého ať je tam u koryta Pavel nebo Šavel
Jméno:reakce
Datum:08.11. 19:45
Titulek:reakceodpovědět
Jak je vidět, tak vy nejste "odborník" pouze na zeleň, ale i na politickou situaci v USA. Jak vy to děláte, že všemu tak rozumíte?
Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:08.11. 20:04
Titulek:už je to tak....odpovědět
Jsem prostě geniální.
Jméno:reakce
Datum:09.11. 08:49
Titulek:reakceodpovědět
Jo jo, já jsem si to myslel.
Ale teď už se to nedá utajit :-).
Jméno:Dr, Novák
Datum:09.11. 15:24
Titulek:USAodpovědět
Zdravím paní magistro,
no na nějaké volební manipulace moc nevěřím. Víte, oni dnes slaví, ale ti co dnes slaví, budou zítra zklamaní. Dejte tomu dva roky. Sjednocená americká levice a ultralevice, různé zájmy menšin, přivedla k volbě Josepha „Joe“ Robinetta Bidena juniora hlavně společná nenávist ke stará dobré americe. A jakmile budou tyto jednotlivé vlivové skupiny požadovat, aby tedy s tou strou dobrou amerikou JJRB zatočil, dojdou hořkého zklamání. O to většího, že budou nově nenávidět někoho, koho si sami zvolili.
Jméno:jirba
Datum:10.11. 22:41
Titulek:už to skončilo?odpovědět
V USA už volby skončily? Že tolik povyku, to maj zase afrikánoameryčana? Hlavně aby měli co žrát a my jim nemuseli pomáhat..

přidat názor
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz