zpět na forum

Jméno:Jolana
Datum:08.11. 08:18
Titulek:nákupní střediskaodpovědět
Billa - špinavý nevzhledný krám, nemají tam ani desinfekci, rukavice, Ten krám je takovej ušmudlanej a venku okolo stejné.
Lidl - skoro čistý, zaměstnancí se tam snaží, ale
nesmíte tam jít na wc smrad a špína.
Penny -stejný jako Billa ušmudlanej krám.
chodí do těch krámů vůbec kontrola nebo je slepá.
Jméno:Patrik
Datum:08.11. 18:25
Titulek:škoda slovodpovědět
Který supermarket v Nerahumusárně je čistý a příjemný? Kdysi to byla Edeka, od té doby to jde z kopce.
Jméno:Josef
Datum:21.12. 06:48
Titulek:kontroly...odpovědět
Víte jak je to s velkými rybami???Velké ryby mají na velké všimné.To tak poslat někam do večerky nebo k našinci.A napálit likvidační pokutu,to umí.
Cílem těchto je tržit a ovládnout trh bez ohledu na kvality.A zisky do daňových rájů.Naše země jim to ráda umožní.Zákony,vláda,houby zle.
Jméno:Ivča
Datum:08.11. 12:21
Titulek:nákupní střediskaodpovědět
Co já vím, do Lidlu se chodí nakupovat a ne na WC,než jdu nakupovat, tak se vyčůrám doma, každý ví, že veřejné WC stojí za h .... a vždy moooc smrdí
Jméno:hele
Datum:08.11. 16:34
Titulek: co já vímodpovědět
tak pokud jej tam zhotovili,mělo by i sloužit,Máňo a ne být jen pro okrasu,kapisto???!!A přitom by stačilo málo:poslat jim tam kontrolu z hygieny.
Jméno:Michal
Datum:08.11. 18:22
Titulek:jen z nás tahají penízeodpovědět
WC v Lidlu je hnus. Na hygienu nevěřím, tyhle velké hypersuper mají protekci.
Jméno:a
Datum:09.11. 09:46
Titulek:co je z Lídluodpovědět
není k jídlu..samej polsko-čínsko-asijskej šunt.
Jméno:Jarda
Datum:09.11. 19:22
Titulek:pro aodpovědět
Můžete mě prosím Vás říci, kde tedy nakupujete?
Rád bych viděl obchod, kde není, jak Vy píšete něco asijského, čínského, polského a podobně. Hlavně netvrďte, že na farmářských trzích, které jsou většinou momentálně zavřené. To je dnešní móda, všichni bio, všichni farma, ale moc lidí tam není vidět. Ale nedej bože, když je něco ve slevě, to je fofr jak to mizí . Starý, mladý, ženský, chlapy, hlavně, když jeto levný.
Jméno:Jitka
Datum:10.11. 06:19
Titulek:chce to uvažovatodpovědět
Ikdyž vím,že to bolí a pro některé je španělská vesnice.Já jezdím např.do Globusu,netvrdím,že je tam vše hezky české,jak se všude kokrhá,ale je z čeho vybrat.Tady se spíš postavily velké dle soc.struktury obyvatelstva-Penny,lídl,Te sco..Trhy tu žádné už nejsou ty 3 vozy na parkovišti před SD to nezachrání.Plno stánkařů se netajilo tím,že tuto situaci nastolila radnice.A hádejme s kým v čele!Kdepak malé ryby,ty mají do kapes na všimné hluboko.Dobré trhy jsou v Brandýse a v Ládví,kdo dojíždí.A ne vždy je pravidlem, že co je levné je šit.Zeleninu nakupuji u pošty či p.Zalabáka v boudě na Výsluní,pečivo na Kojetické u Nováka či u Šrámka,uzeninu-nepředkráje nou raději v malých,maso u Matků atd.Občas koupím Babišovo v Penny.Tam jsou slušné ceny a není nic olezlého.Sice se musím projet či projít,ale dá se,nevidím v tom problém.
Jméno:To
Datum:10.11. 17:28
Titulek:máte pravduodpovědět
Ale to víte,mdlí duchem to nepochopí,ti simelou jen to svoje.
Jméno:Jana
Datum:08.11. 12:45
Titulek: Billa předčí Šmudluodpovědět
Zaměstnají tam kdekoho,každou chvíli u kas jiné kreatury.Pamatuji v lahůdkách jednu místní obézní hvězdu,co kdysi nakazila neratovské chlapy.Co Vám budu povídat,žaludek se mi zvedl.Do toho to tam není k hnutí,všude palety,klece,krabice,za pokladnami se nedá kde skládat nákup.Už tam nechodím,navíc jsou neskutečně drazí.
To samé Šmudla na Výsluní,u pečiva a zeleniny aby člověk našel aspoň pytlík na zboží,který si i navleče na ruce,páč ty igelit.rukavice tam nikde nejsou.V době Covidu!Jede většinou 1,někdy 2 pokladny,fronty,nemaj lidi,spíše brigádníky,všechno jim to uteklo i vedoucí.Zboží drahé,ovozel olezlý a unavený.
V Albertovi se změnil personál,je to tam lepší,výběr zboží,ceny,v lahůdkách opálená obsluha..Nevyberete si.Polský Lídl z ruky,stresují mne ty pokladny,jak to tam mrskaj za sebe,že to sotva člověk uklidí.
Jméno:Pavel
Datum:08.11. 14:03
Titulek:Lidlodpovědět
je německý.
Jméno:Josef
Datum:09.11. 05:04
Titulek:německýodpovědět
S polskými značkami a zbožím..
Jméno:Ivča
Datum:10.11. 16:18
Titulek:Pečivoodpovědět
Dneska jsem se rozčilila v Penny, kupovala jsem rohlíky a pečivo namíchané dnešní se včerejším, měla jsem co dělat, abych vybrala snad dnešní, to je drzost. co si myslí - nikoho z prodavaček jsem tam nezastihla, abych se zeptala proč to dělají,vůbec si neváží zákazníků, myslí si, že jsme asi blbci - pak se diví, že se zákaznící v pečivu přehrabují
Jméno:Jana
Datum:11.11. 05:05
Titulek:tohleodpovědět
Se tam stalo i mé matce,nějaká baba jí sjela,že pečivo prohmatává,jakoby jí ho ona platila.Asi nepochopila že očima se čerstvost u pečiva nezjistí jao u jiného zboží.Tohle se mi stalo párkrát i v Tescu,ráno mezi pečivem z dopeku měli hezky namíchané vepředu to z předešlého dne.Asi nesmí mít velké odpisy,nu
Jméno:Doktor
Datum:11.11. 12:02
Titulek:pro januodpovědět
No pokud to pečivo prohmatávala bez pytlíku na ruce, tak ji sjela zcela oprávněně.
Pokud měla na ruce pytlík nebo jiný ochranný prostředek, tak je ovce, že se nechala sekýrovat.
Jméno:Doktor
Datum:11.11. 12:06
Titulek:pro Ivčuodpovědět
Pokud budete chtít, tak se tam vždy obsluhy můžete zeptat na co potřebujete.

Ale jinak to je jednoduché. Pokud se vám to nelíbí, tak tam prostě nechoďte nakupovat.
Jméno:ještě
Datum:11.11. 12:31
Titulek:tamodpovědět
Tu obsluhu najít někdy.
Jméno:Doktor
Datum:12.11. 09:53
Titulek:ještěodpovědět
Znáte přísloví: Líná huba - holé neštěstí?
Jméno:asi
Datum:12.11. 10:27
Titulek:Váš problémodpovědět
A příklad,že
Jméno:Doktor
Datum:12.11. 12:58
Titulek:????odpovědět
Pokud chcete reagovat, tak to prosím zkuste smysluplně.
Jméno:Josef
Datum:21.12. 06:53
Titulek:koukám,doktoreodpovědět
Ty jsi taky moc rozumu nepobral,ikdyž se snažíš být sám přesvědčen o opaku,viď.
Jméno:Jitka
Datum:16.12. 06:46
Titulek: v neděli jsem bylaodpovědět
Nakupovat v Penny a byla jsem docela v šoku.U pokladny mne obsluhovalo ženské "cosi" barevné a potetované,lehce přidrzlé se známkami vlivu.Měla zvláštní nekoordinované projevy a chování.Dávala jsem si na ní pozor a vyplatilo se.Nachytala jsem jí,jak mi markuje 2x řízky.Děs co v takovýchto dokážou zaměstnat,fluktuace asi 10000%...
Jméno:Josef
Datum:21.12. 06:43
Titulek: Novinky dnes píší:odpovědět
Slovensko zavírá část hypermarketů,nakoupit si půjde jen základní zboží.Pak už jen naočkovat,očipovat a je vystaráno.Sem to dorazí také.Ilumináti nás řídí a také na tomto celém vydělali a ..vo vo to šlo.
Jméno:Hanka
Datum:19.01. 09:46
Titulek: dle vládních nařízeníodpovědět
Povolili otevřít alespoň nějaké obchody-papírnictví,prádlo ,dětskou obuv...Školáci co jsou doma neměli možnost koupit tužky,pastelky a další zboží ani v supermarketech,maminky s malými dětmi co jim rychle ze všeho rostou paběrkovali na burzách a mezi sebou.
Otevřeli alespoň Pepco.3/4 obchodu (domácky,byt.doplňky,prádl o a oblečení pro dospělé opáskované a nepřístupné.maminky vyrazili shánět věci pro děti.Je to opravdu zoufalé když je všechno zavřené.Není přeci možné každou tužku,náplň,čepici či spodní prádlo objednávat z eshopů.Prodejna docela zaplněna zákaznicemi,dezinfekci použila jen některá,nikdo tam toto nehlídal.Prostě pro tyto vládní opatření našich pomatených hlav nemám pochopení.

přidat názor
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz