zpět na forum

Jméno:Jirka
Datum:28.10. 08:28
Titulek:Moderátoe Suchoň v TVodpovědět
Nevím,ale čím dál více mám pocit v této rádoby demokracií vycinkané době že v té demokracii vůbec nežiji.Prostě spousta okolností,indícií,práv a regulí mne o tom přesvědčuje.Při srovnání jaké zákony a další mají v okolních,též demokratických zemích je ta naše jen...čajíček,atrapa,alego rie...dosaďte sami.
Tahle stanice a jí podobná konkurence mi beztak příjde jen jako takový mediální úřad práce.I pořady samotné vypadají podobně.Málokdy si naladím a u něčeho od nich zůstanu.Navíc ty metráky reklam nejen tedy u nich jsou taky na pováženou.Za socíku jsme měly 2-3 stanice a nepamatuji,že by stanice byly na tom tak špatně a živila je jen reklama.Tohle o mnohém vypovídá.
Nehledě na manýry též z dob minulých,kdy bylo člověku vkládáno do úst a striktně hlídáno co říct smí a co ne.někteří lidé jsou prostě v této společnosti si rovní,jiní rovnější.Stačí když má vazby a mělkou peněženku.Jak mě se chce ...blít.Tak teď honem do mne,osobnosti!
Jméno:Jirko,
Datum:01.11. 06:07
Titulek:souhlasím,ač buduodpovědět
Možná smazán jak je to tu zvykem.Pan Suchoň má na měsíc s moderováním stopku.Já už bych se tam na jeho místě nevracel.Je to známka toho,že tady demokracie nemá své místo.Hold se dotknul vrchnosti blízké osoby a to se neodpouští.To samé konkurenční stanice.Jedna za 18,druhá bez 2 za 20.Komunistické manýry na mnoha místech přežívají dodnes.Jejich pořady nejsou ani sledovatelné,samé slátaniny,komixy,sáhodlouh é telenovely pro penzisty a nezaměstnané...Možná pár dokumentů,to je všechno.Věčně se to tam mění jak na běžícím páse,fluktuace jako bejk.
Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:01.11. 09:10
Titulek:odpověďodpovědět
Mladý muži, to, co se dělo v televizi, nesouvisí s demokracií. Demokracie je dikuse, ale slušná a seriózní. Dneska je móda do všeho cpát demokracii. Mlaďoch Suchoň jako moderátor zcela selhal. Takto se se zkušeným, starým mužem nejedná. Je to neslušné a nevychované. Udělala to v Interviewu s panem Kubkem i Z. Tvarůžková. Jenom předvádějí mladým, s jakou neúctou je možné se chovat ke starším lidem. Ve většině civilizací mladí lidí naslouchali zkušenostem starších s respektem. A tady takový mladý cápek předvádí, co si může dovolit. Jak ho utřel. Pak se nedivme, kam jsme se to dostali. Takový člověk nemá v televizi co dělat. I vy jste demagog. Taháte sem věci, které s rozhovorem vůbec nesouvisí. Kdo je blízký komu a podobné nesmysly. Mimochodem, P.Suchoň asi neví, že lyžaři sem opravdu na jaře dotáhli koronavir.
Jméno:neratovanda
Datum:28.10. 11:41
Titulek:Já jsem tedy reagoval emailem hned poodpovědět
Vážení ve vedení Novy,

jako každý večer, jsem zasedla k večerním zprávám.

V dnešních večerních novinách mě však velmi rozčílil přístup Vašeho moderátora Petra Suchoně k prezidentovi lékařské komory panu Kubkovi.

Doba je velice těžká pro všechny. Především jde o zdraví a životy lidí, o které se starají lékaři na nekonečných směnách.
Co o těchto složitých službách ví Váš moderátor, který se jen nakrucuje před kamerama a proč se takovým nevybíravým způsobem choval v přímém přenosu ke staršímu člověku?
Byla to tak otřesná situace, kterou mu vytkl i další z dotazovaných pan Hořejší...víc Vám o tom psát nemusím...všechno máte natočené...

Věřte mi, že příště, když bude zprávy moderovat tento namachrovaný frajírek, který se před kamerou choval jak idiot, tak přepínám. Na tohoto VIP neboli celebritu, jak Nova své reprezentanty na obrazovce nazývá, se opravdu už nikdy nechci koukat!

Bylo by od toho Suchoně dobré, kdyby se panu Kubkovi v přímém přenosu za své arogantní chování omluvil a po té opustil večerní vysílání zpráv. Protože takovýto floutek nemá za nehet empatie k těžké práci lékařů, sester a veškerého zdravotnického personálu.

Vaše zklamaná divačka
Jméno:Anna
Datum:28.10. 11:47
Titulek:Skvěle!!! Palec nahoru!odpovědět
Děkuji za velmi výstižný dopis: Mluvíte mi z duše.
Toho Suchoně by měli na minutu vyrazit.Zmetek nafoukaný a nevychovaný.
Jméno:asdf
Datum:02.11. 22:48
Titulek:Je mnoho suchoňůodpovědět
Styl prudiče Suchoně zdaleka není ojedinělý. Je velmi mnoho oprsklých takymoderátorů. kteří buší do dotazovaného ve snaze dostat z něho, co si takymoderátor přeje. Není možné položit otázku a vztekat se, že nedostanu odpověď, jakou chci a skákat do řeči. Velkým negativním příkladem tu byla nezapomenutelná D. Drtinová. Snad i proto se jí ČT musela zbavit.
Vůbec tu nejde o (povinnou?) úctu k šedinám či zásluhám, ale o obyčejnou slušnost, profesionalitu a úctu k druhému obecně, nebo alespoň nadhled. Osoba bez těchto atributů nemá v TV co dělat.
Jméno:Míša
Datum:07.11. 16:56
Titulek: Drtinová čajíčekodpovědět
Co teprv taková Jílková,jasně dávající své modré cítění.Viděla jsem pár dílů s ní,spíše bych jí viděla někde v ženské věznici a podobném zařízení.K
oukat na ní se nedá,už vůbec ne poslouchat.Měla by být nestranná a to nefunguje.Naváží se do lidí s jiným názorem než má ona,skáče do řeči,přerušuje,odbíhá od tématu.Prostě hnus.mno a vidíte,drží se v TV jak h...o košile.

přidat názor
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz