zpět na forum

Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:20.10. 23:00
Titulek:Špína a nepořádek ve městěodpovědět
Jak dlouho ještě budou Neratovice špinavé město plné nepořádku? Je možné, dosáhnout toho, aby FCC zajistilo pravidelný a soustavný úklid města? Nebo se bude stále dokola opakovat, že lidi jsou prasata? Ano, lidi jsou VŠUDE prasata, ale někde se s tím počítá a průběžně se uklízí. Někde to dělají soukromá firma, jinde technické služby nebo město zaměstnává rotu zametačů, jak si to obce zařídí. Je opravdu město tak zaneřáděné?

Podívejte se na video neznámého dobrodince, kterému tímto děkuji.

https://youtu.be/ntOIgR3vu Cs

Nezapomeňte smazat mezery, pokud se vyskytnou...
Jméno:Dr. Novák
Datum:21.10. 12:44
Titulek:hrůzaodpovědět
Milá paní magistro,
nerozumím jedné věci, třebas mi ji vysvětlíte. Domníval jsem se, že měštští strážníci mají své rajóny a ty pravidelně prochází či projíždějí. Nebo to tak není?
Pokud to tak není, pak nechápu proč.
Pokud to tak je, tak nechápu, že si nepořádku nevšimli. Nebo všimli, ale neřešili.
Nevíte, jak to s těmi strážníky je?
Jméno:Venca
Datum:21.10. 21:48
Titulek:taky hrůzaodpovědět
Strážníci spadají pod starostu...Např.přímo před nosem mají parkoviště U Kavana/Staré Benzinky.A každou noc musí vidět,co se tam děje,kdo a jak parkuje-a nechává je to klidnými.Copak/kdopak za tím asi vězí...
Jméno:Luboš
Datum:01.11. 12:05
Titulek:na Kojetickéodpovědět
Mi Ukáčka za bílého dne ukradli mobil a peněženku.Všude v kriminálkách ukazují,jak se dá zapnutý přístroj zaměřit,ale tady v Nera velký problém a nic nejde.Utřel jsem nos.
Jméno:No
Datum:10.11. 06:29
Titulek:když si to odpovědět
Nechá
te líbit.Já to podstoupil GIBSu a mám od té doby pokoj.
Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:10.11. 09:44
Titulek:omlouvám se za pozdní odpověďodpovědět
Zastupitelstvo NENÍ informováno o situaci v městské policii. Podle různých zpráv jsou čtyři strážníci a jeden u kamer. Co je na tom pravdy, nevím. Zeptám se. Navštívila jsem webovou stánku Městské policie Neratovice. Otevřela jsme stránku obvody města a dočetla se:

Městská policie má město rozdělené na 13 obvodů

Každý obvod má na starosti konkrétní strážník, který za něj nese osobní odpovědnost. Strážník ve svěřeném obvodu města provádí obchůzkovou činnost minimálně 6x do měsíce a následně řeší zjištěné nedostatky. Tento způsob kontroly jednotlivých obvodů je účinný a přináší tak konkrétní výsledky. Obchůzkovou činností v obvodech strážníci mimo jiné získávají lepší místní a osobní znalost a mohou tak být více nápomocni občanům při řešení problémů, které je trápí.
Návrhy, podněty, dotazy či připomínky ke konkrétnímu obvodu posílejte nejlépe k rukám dotyčného strážníka městské policie, kterému přísluší daný obvod. Možnosti jak zaslat návrh, podnět, dotaz či připomínku:

u každého jména strážníka je odkaz k odeslání e-mailu pro daný obvod poslat e-mail na mestska.policie@neratovice .cz
telefonicky na 315 650 350, 315 682 607, 156
zanechat vzkaz v návštěvní knize
prostřednictvím diskusního fóra
Na anonymy, hanlivé náměty a urážky nebude brán zřetel!

Rozdělení města na obvody jednotlivých strážníků městské policie: je to dlouhé povídání, z něj vyplývá, že v MěPo slouží a dohlížejí na své obvody strážníci: pp. Lhota, Černohorský, Šula, Osner. Eros, Brozova Dobrovodský, Brož, Jelínek, Kučera, Kšána, Krejčí.

Pak jsem si všimla data vytvoření stránky: 24.6.2011 !!!!!!!!!!Jako by to bylo za Marie Terezie. Žádná aktualizace!!!!

Pak jsme se podívala do kontaktů a zjistila jsem, že zde bohužel chybí datum vložení, takže kdo ví, zda jsou aktuální. Podle nich je:

velitel p.Oplt,
zástupce p.Hrdlička,
vedoucí MKDS(to nevím, co to je) p. Kovaczová, prevence kriminality a dopr. přestupků p.Osner.

Velitelé směn:
pánové Kučera, Krejčí, Šuta, Kšána.

Strážníci: Brožová, Jelínek, Lhota, Eros, Černohorský, Brož, Dobrovodský.

Operátoři: Kohlová, Chodúr, Kovaczová, Kměťová.

Takže není pravda, že strážníci jsou 4 a 1 operátor. Ale není jich zase tak moc. Otázka je PROČ? Proč v jiných městech potkáte strážníky na pěší obchůzce a tady ne. Jen jezdit po městě znamená nevidět, co se děje za paneláky, na autem nepřístupných místech. Znovu upozorňuji na shluky mládeže za Teplem, na Výsluní u lanovky, za Kojetickou za věžáky a pod...Nikdo
Jméno:Josef
Datum:27.10. 08:54
Titulek:a opět se svítíodpovědět
Pánubohu do oken-Výsluní 8 30 dnes.To má město tolik peněz na vyhazování oknem??!!
Jméno:Jana
Datum:01.11. 07:27
Titulek: je to divnéodpovědět
V Praze se stále uklízí,oranžové vesty a nezaměstnaní jsou stále v ulicích,nikdo se nebrodí listím a nepořádkem jako tady.Jak je to možné??!!Inu asi jiné vedení.V tom to bude!
Jméno:Eva
Datum:01.11. 13:41
Titulek:uklízí se?odpovědět
A kde prosím Vás se v Praze uklízí? Možná na atraktivních místech v centru, ale v okrajových částech určitě ne, to mohu potvrdit. A nezaměstnaní, ti, kteří berou dlouhodobě nejbohatší dávky od státu, mezi uklízející rozhodně nepatří.
Jméno:Míša
Datum:01.11. 17:04
Titulek: dojíždím odpovědět
Do Prahy do Střešovic a všude okolo se také uklízí.Do tramvají skáčou skupiny ve vestách a pak dostanou své rajony a uklízí.Fukary,hrábě,lopaty ,pytle.A to mi jako atraktivní místo nepřijde.

přidat názor
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz