zpět na forum

Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:18.10. 16:01
Titulek:Lidé zešíleli!! Demonstrace na Staromáku.odpovědět
Na Staroměstském náměstí se dnes 18.10.2020 sešlo na demonstraci tisíce lidí včetně fotbalových nabušených fanoušků, kteří sem šli s úmyslem vyvolat střet s policií a teď tam probíhá boj s policií. Krista pána, chudáci policajti, sjeli se z celé republiky. Slováci tu svoloč rozehnali vodním dělem, u nás ho nemáme? Jen slzný plyn? Jak to, že demonstrace nebyla ukončena v okamžiku, kdy tam bylo tisíce lidí? Byli tam i lidé s dětmi!! Povoleno je 500, co dělal primátor Hřib? Je to pirát, zřejmě neměl zájem něco podniknout. Takže můžeme očekávat další tisíce nakažených po celé republice. Konečně se zjevilo vodní dělo. Pokřik: Prymula je kokot, Prymulu do plynu. To neskončí dobře. Je to uměle vyvolané, takový malý majdan. Někdo potřebuje zlikvidovat náš stát. Nedej bože, aby se objevil nějaký student Šmíd!
Jméno:Mirda
Datum:18.10. 16:13
Titulek:mládež - budoucnost národaodpovědět
Naše mládež chce být svobodná, chce házet svobodně kameny po policii, ničit stánky a šířit covid. Jak jsme si je vychovali, takové je máme.
Jméno:Hanka
Datum:18.10. 19:04
Titulek:Mládežodpovědět
přesně jste to pojmenoval,ámen.
Jméno:Ondra
Datum:18.10. 16:22
Titulek:je nouzový stavodpovědět
Zavřít Hřiba, je za ten masakr zodpovědný, měl hned na začátku demonstraci ukončit!
Jméno:Doktor
Datum:19.10. 08:57
Titulek:pro Ondruodpovědět
Ne ne, za to přece může Kalousek!!!
Jméno:Míla
Datum:18.10. 16:25
Titulek:kdo ví jak to jeodpovědět
Prý měli všichni roušky nebo kukly. To musel napsat někdo slepý. Mě se zdá, že to bylo s požehnáním magistrátu a milionu chvilek.
Jméno:Jirka
Datum:18.10. 16:34
Titulek:povedlo seodpovědět
To musí mít Pirk, Šmucler, Klaus a další "chřipečkáři" radost!
Jméno:občan
Datum:18.10. 17:12
Titulek:všechno špatněodpovědět
Škoda, že ti pomatenci, co bojovali dnes na Staromáku, nepodepsali předem prohlášení, že v případě onemocnění odmítají na půl roku nemocniční péči. Právě ti budou šířit nákazu, kvůli nim zemřou tisíce lidí.
Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:19.10. 13:17
Titulek:titulek pod fotografiíodpovědět
Ach, ta čeština!! Netušila jsem, že na demonstraci byli protestující na koních.

Policisté rozhánějí dav protestujících na koních. Demonstrace se změnila v bitku, policie nasadila vodní děla a slzný plyn. Na místě jsou zranění. (18. října 2020)
Autor: Jan Zátorský, MAFRA
Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:19.10. 14:27
Titulek:demonstrace v Pařížiodpovědět
V Paříži také demonstrovali za svobodu, proti teroru migrantů, z nichž jeden uřízl učiteli Samuelovi Patymu hlavu. Všimněte si, že v davu stovek lidí nenajdete ani jednoho bez roušky!!! Ti naši tupí protestanti bojují proti vládě a Babišovi tím, že nechtějí dodržovat nařízení a roznášejí nákazu.

Video - demonstrace
https://www.novinky.cz/zah ranicni/evropa/clanek/tero ristu-u-parize-policie-zas ahla-deviti-strelami-svede k-natocil-video-40339696

smažte mezery
Jméno:Pate
Datum:19.10. 15:00
Titulek:Zemanodpovědět
Když se demonstranti mačkali jeden na druhého, nikdo neprotestoval, ale že si prezident pozve do Vladislavského sálu 40 významných lidí a předá jim vyznamenání bez diváků, bez recepce, to je řevu, co? Myslím si, že Zeman se bojí, aby neonemocněl, pak by ty metály už jeho následovník nikdo vybraným osobám nepředal.
Jméno:jirba
Datum:19.10. 16:23
Titulek:měkýšiodpovědět
Po shlédnutí spousty záběrů konstatuji, že POLICIE se chovala velmi slušně, spíše v sebeobraně. Čtyři televizní štáby natáčely, jakoby pouze toto byl život v České republice.Tento stát je v prdeli.
Jméno:Jan
Datum:19.10. 17:20
Titulek:to je známoodpovědět
a stejní černoprdelníci nám ho řídí a vládnou.Jeden větší "osobnost" a máslo na hlavě než druhý.Už se neví,koho volit.Všechno stejná smečka.Řítíme se do pekel,v (_I_) už jsme.
Jméno:Milan
Datum:20.10. 09:39
Titulek:pravda pravdoucíodpovědět
Jeden americký diplomat o nás prohlásil : Máme vás dobře zanalyzované. Vypadáte dobře, jste výborní technici, sportovci, máte krásné ženy, měli jste jeden z nejlepších průmyslů na světě. Z 3500 oborů jste jich provozovali 1800, to neměl nikdo . Od výroby knoflíků, skla, porcelánu, piva, zbraní až po jaderné elektrárny. Máte nádhernou zemi, ale máte jeden velký průšvih. Jste všichni proti všem. Nejste schopni se na ničem domluvit, nemáte disciplínu. Vy se sjednotíte jednou za dvacet let, když vám sem přijedou cizí tanky nebo vyhrajete olympiádu v hokeji. Co se vám však za posledních 30 let podařilo, to se nepodařilo ani minulému režimu. Úplně vynulovat úspěchy, kterých jste v minulosti dosáhli. Dnes jste pouze skladem a montovnou Evropy.!!!
Jméno:Josef
Datum:20.10. 12:02
Titulek:Pravdaodpovědět
Ano, bohužel je to přesně tak.

přidat názor
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz