zpět na forum

Jméno:Milada
Datum:11.10. 23:11
Titulek:Libišodpovědět
V Libiši bude nové odběrové místo COVID-19.
Ve spolupráci s laboratoří Prevedig spouští v Libiši nové odběrové místo pro testování na COVID-19. Otevřeno bude od 19. října v režimu "drive-thru" a bude se nacházet na parkovišti na adrese Pražská 626, Libiš.
Takzvaný drive-thru režim omezuje možnost přenosu nákazy, neboť se odebrání vzorku provádí přímo z osobního vozidla přijíždějícího klienta.
Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:13.10. 10:47
Titulek:a co když někdo nemá auto?odpovědět
Je to skvělé, jen nevím, jak to budeme dělat my starší bez auta. Pomůže nám město tím, že nás tam zaveze nebo vymyslí jiný způsob, jak se nechat testovat. Budu-li pozitivní, musím sednout do MHD a nechat se spolu s nic netušícími cestujícími dopravit asi na Bulovku, to je nejjednodušší cesta.
Už tak je to na nás psychický nápor. Prý jsou nízké počty infikovaných proto, že mnoho lidí se nedá testovat. Ale nikdo nezkoumá proč.
Jméno:Věra
Datum:15.10. 23:05
Titulek:Testodpovědět
Dalo by se předpokládat, že by se něco podobného i mohlo zorganizovat v Neratovicích... Nebo tu máme méně osvícené vedení města..?
Jméno:jirba
Datum:14.10. 16:58
Titulek:trestodpovědět
Pro seniory je k dispozici auto s řidičem v DKE. Za mírný poplatek, nesrovnatelný s cenou testu. No mám za to, že otestují i pěšmopříchozí, protože při té hlavní silnici to bude volnější. Domů, třeba autobusem, když se zadaří, koronavirus "chytíte"..
A jako přenašeči vám za pár dnů dají papír, že jste negatif.

přidat názor
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz