zpět na forum

Jméno:jarka
Datum:26.09. 15:53
Titulek:rouškyodpovědět
Proč občané v Neratovicích pohazují po zemi roušky, to to nemůžou dát do koše /prostě tu žijí prasata/
Jméno:Míša
Datum:26.09. 16:47
Titulek:nejenodpovědět
V Neratovicích žijí prasata,ale máte pravdu,tady je jich skutečně dost.A nerozhazují jen roušky,ale daleko horší věci.Buď k tomu nejsou vychováni anebo jsou líní,dalším případem je nedostatek košů a jejich včasné vysypávání,mobiliář,atd.ne viděla bych to jednostranně.A pak třeba takové lavičky.Všechno odstranili nebo zlatá mládež zničila a další nepřibyly.Pokud je někdo ničil,máme tu MP,která má na takové věci dohlížet.Ale jak víme,byla by to kapitola sama o sobě.Té špíny je v Nera až nad hlavu a ryba-ta smrděla vždy od hlavy.Zkuste se svou nespokojeností se obrátit na patřičná místa na vedení.Možná Vám skutečně i odpoví.Kdo ví.
Jméno:Anna Spěváčková - ekofašistka
Datum:26.09. 16:53
Titulek:roušky po Neratovicíchodpovědět
Když je kolem špína a nepořádek, lidí jsou prasata. Příklady táhnou. Problém je nejen v lidech, ale i ve městě. Jsou města, na rozdíl od Neratovic, kde se soustavně a průběžně uklízí. Mají technické služby, které řídí a ovládá město a určuje, co mají dělat. Jsou tam stanovena Pravidla údržby města a Pravidla údržby zeleně. Ty také nemáme. Naše technické služby byly zprivatizovány a jejich zařízení prodána soukromé firmě, tehdy 1. polabské, za hubičku. Smlouva ze současnou firmou FCC je na dobu neurčitou a práce se platí paušálem. Vše vypovídá o úzkých vazbách na město, které nemá zájem něco měnit. Proč, si lze domyslit. Takže se neuklízí. Uklízí se pouze 4x do roka tzv. blokovým úklidem. Mezi tím nic. Občas se ve městě ukáže někdo s pytlem organizovaný úřadem práce. Někdo z nich uklízí poctivě, někdo ne. Kontrola z radnice neexistuje. Roušky a plastové rukavice jsou definované jako kontaminovaný materiál. Jejich povalování by měla řešit hygiena, možná krizový štáb. Tím si nejsem jista. V každém případě by měly být dávány do speciálních pytlů a likvidovány jako zdravotnický materiál. Informaci o této situaci napíšu na KHS, starostu, měst. policii a krizový štáb. Starosta zřejmě moje emaily nečte. Došel mi seznam nepřečtených e-mailů. Je zajímavé, jak tuto situaci někteří lidé na facebooku přivítali s aplausem. Napsali: "Starosta se se Spěváčkovou ne.ere. Bravo.
Jméno:njn,
Datum:26.09. 18:54
Titulek:starostka se...odpovědět
Mno aby né,ta nepotřebuje,dáma aby jí někdo,ještě fundovanější a znalejší poučoval.Jede si svou "lajnu",se svými stejnak "suprovými" nohsledy.A určitě nebudete sama,p.Spěváčková.Ona na kraji bude vlastně vše dělat "jinak",dle ní asi NEJLÉPE.Tak to mne pobavilo!Nebylo by marné zřídit na Vašich webovkách nějakou anketu na téma "spokojenost s vedením města".Myslím,že by nás nic nepřekvapilo,spíš ještě naopak i smutně "pobavilo".To byste to asi na té cool městské xichtoknize (alias Fejsbůůůk)..schytala...
Jméno:ta
Datum:27.09. 05:56
Titulek: baba tamodpovědět
Taky chodí,tak ať nedělá Zagorku.Ta vleze všude.A ne že ne!

přidat názor
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz