zpět na forum

Jméno:Jína
Datum:18.09. 20:59
Titulek:Celý 2. stupeň 3. ZŠ Neratovice hygienici uzavřeliodpovědět
Krajská hygienická stanice Středočeského kraje dnes odpoledne uzavřela 2. stupeň 3. ZŠ Neratovice. Mimořádné opatření KHS říká: „V ohnisku nákazy onemocnění COVID-19 způsobeného novým typem koronaviru SARSCoV-2, nacházejícím se v Základní škole Neratovice, 28. října 1157, okres Mělník, se sídlem října 1157, 277 11 Neratovice, IČO 70888094, se zakazuje
od okamžiku doručení tohoto rozhodnutí do dne 28.09.2020 osobní přítomnost žáků 2. stupně školy..“

Dále ukládá povinnost před jejím znovuotevřením
provést ohniskovou dezinfekci prostor 2. stupně školy za použití dezinfekčního prostředku s plně virucidním účinkem.

„Vzhledem ke zhoršení epidemiologické situace v okrese Mělník a dále k tomu, že na uvedené škole došlo k potvrzenému výskytu onemocnění COVID-19 a nařízení karantény více jak u 30 procent pedagogických pracovníků a žáků, dospěla KHS k závěru, že je riziko přítomnosti možných zdrojů nákazy a dalších přenosů nákazy tak veliké, že by další provoz školy představoval nepřiměřené epidemiologické riziko a ohrožení veřejného zdraví,“ píše Krajská hygienická stanice ve svém rozhodnutí.

Žáci by měli znovu nastoupit k výuce v úterý 29. září.
Jméno:Jína
Datum:18.09. 21:05
Titulek:Kralupská ZŠ se musela zavřítodpovědět
Kralupská základní škola musela zavřít. V karanténě je přes tři sta žáků
DNES 12:40
Už druhá škola na Mělnicku se musela v tomto týdnu zavřít kvůli šířící se koronavirové nákaze. Základní škola Generála Klapálka v Kralupech nad Vltavou v pátek 18. září zkrátila výuku do dvanácti hodin a pak poslala žáky domů. Potvrdila to ředitelka Michaela Gleichová.
Jméno:Marie
Datum:19.09. 14:56
Titulek:Domácí testodpovědět
Domácí test na covid
Krok 1.: Nalej si sklenku vína zkus si přičichnout
Krok 2: Pokud cítíš vůni vína; zkus se napít a zjisti, jestli cítíš chuť.
Krok 3: Pokud cítíš vůni i chuť vína, máš potvrzeno, že nemáš covid.
Já jsem se včera večer testovala 6x a díky Bohu, všechny testy byly negativní.
Dneska večer se budu muset otestovat znova, protože když jsem se ráno probudila, bolela mě hlava a cítila jsem, že na mě něco leze.
Jsem z toho na nervy!
Jméno:Ladislav
Datum:18.09. 21:54
Titulek:dotazodpovědět
Hej, odkud čerpáte ty zprávy? Na webu ani facebooku města jsem nic nenašel.
Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:19.09. 17:53
Titulek:to je bordelodpovědět
Na radnici je dokonce oznámení že je uzavřen městský úřad, nějaká dáma si je četla pořád dokola a nakonec jsme to luštili obě, abychom se ubezpečili, že nás smysly neklamou.

Ještě včera jsem se dostala bez potíží na facebook města a starosty a dnes to na mě vyblaflo, že nejsem přihlášená a musím se přihlásit. Facebook nechci a přihlásit se nehodlám.
Jméno:Marie
Datum:19.09. 18:11
Titulek: já těmhle novodobýmodpovědět
Šmíráckým výdobýtkům nepodléhám,je efektivnější a zdravější možnost komunikace a využití volného času.Před sametem tu nic takového nebylo a přeci lidi byly šťastnější a spokojenější.Navíc-všiml si někdo,že čím novější hit,tím menší záruční doba a použitelnost??!Ty první mobily vydržely dlouho nabité,kdybych do něj sehnala lionku baterii,byla bych šťastná.Tyhle krámy nutí člověka být na tom závislý a stále dokola ho nabíjet.Ať si to šikmouni strčí do...!

přidat názor
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz