zpět na forum

Jméno:RENATA
Datum:11.09. 16:02
Titulek:COVID ..! dnes odpovědět
Ve škole trojce mají ve třídě pozitivní test ,volala
sestra z Kraj .hyg stanice ,že si má dcera nechat udělat co nejdříve test.Zjistit si na internetu kde.
Mělník -lze test 22.9. !!!!!?? Prosek jen po-čt !!!
Brandýs volat v pondělí , Bulovka neberou telefon ..
snad UVN Praha...Zdravotník řekl ,že je v tom bordel a nikdo nic pořádně neví..? Kdyby to bylo více smrtelné tak všichni pochcípeme....
Jméno:RENATA
Datum:11.09. 16:17
Titulek:COVIDodpovědět
UVN sob a neděle plno!.. dělají si z lidí legraci!!
Jméno:Radka
Datum:11.09. 21:12
Titulek:Denik - odběrová místaodpovědět
https://www.denik.cz/galer ie/odberova-mista-na-testo vani-na-covid.html?back=16 14272298-36-1&photo=2

smažte mezery
Jméno:Radka
Datum:11.09. 21:10
Titulek:covid na úřaděodpovědět
Odbor správy majetku a výstavby je v karanténě.
Jméno:Ladislav
Datum:11.09. 21:38
Titulek:Zítra bude rekordodpovědět
Další rekord na spadnutí: Do večera přibylo téměř 1000 nakažených
Dnes 6:44 • Aktualizováno 20:59 Novinky, ČTK

Ve čtvrtek v Česku přibyl dosud nejvyšší počet lidí s prokázaným onemocněním covid-19 za jeden den. Číslo se zvedlo o více než dvě stovky na 1382 nakažených. Už třetí den v řadě tak přibylo přes tisíc nakažených. A počet bude zřejmě rekordní i za pátek, protože jen do večera bylo pozitivně testováno 908 lidí, což je zatím nejvyšší „večerní” údaj.

Brzy budou čtyři tisíce denně, říká parazitolog prof. Jaroslav Flégr.
https://www.idnes.cz/zprav y/domaci/rozstrel-koronavi rus-tisice-nemoc-biolog-fl egr.A200911_082921_domaci_ vov?zdroj=vybava_recombee
Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:12.09. 14:24
Titulek:1447 nově infikovaných covidem-19.odpovědět
Další rekord. V pátek přibylo 1447 nově infikovaných. Evoluční biolog a parazitolog prof. Jaroslav Flégr předpovídá až 4000 nových nakažených denně. Jaroslav Flegr shrnul, co považuje za nejrizikovější chování. „Je to hlavně bezstarostnost, která se projevuje vlastně čímkoliv. Lidi se začali objímat, podávají si ruku při jakékoliv příležitosti, jsou jeden vedle druhého, pořádají hromadné akce, účastní se jich, nenosili v létě roušky, což je absurdní, protože tento virus se šíří aerosolem. A když se mu před dýchací cesty dá zábrana, tak se prostě od nakaženého nerozšíří. Opatření přišla pozdě. Kdybychom k nim přistoupili v srpnu, tento vysoký nárůst by nepřišel. Teď už by byla zapotřebí mnohem drastičtější opatření. Mám na mysli třeba omezení styků. Tím nemyslím jen akce nad 30 lidí, to považuji za jasné. Univerzity by se měly zaručeně zavřít. Tam se dá udělat plnohodnotné distanční vzdělávání.“Jméno:RENATA
Datum:12.09. 18:49
Titulek:ODBĚRodpovědět
Tak dnes naštěstí on line blokace na 16,30 na Bulovce provedli odběr ,nezbývá než čekat 48 hod..
Jméno:Ivča
Datum:12.09. 18:49
Titulek:COVIDodpovědět
VÍTE, CO JÁ MOC NECHÁPU, NA CO MÁME V NERA NEMOCNICI, PROČ TAM NETESTUJÍ NA COVID, TO MUSÍME JEZDIT PO CELÉM STŘEDOČESKÉM KRAJI A NEDEJ BOŽE, KDYŽ MÁTE NĚJAKÝ ZDRAVOTNÍ PROBLÉM - HNED VÁS POSÍLAJÍ NA MĚLNÍK, DO PRAHY, ATD. - TO MI HLAVA NEBERE
Jméno:No
Datum:13.09. 07:29
Titulek:na polikliniceodpovědět
Je nějaká odběrová lab.v prostorách na 1.p po diabetologii co měl Mudr.Březina.Není to tam??
Jméno:Doktor
Datum:14.09. 13:32
Titulek::-)odpovědět
Paní, takže vy byste možná nemocné poslala na odběry do nemocnice, kde je nejvíce těch, kteří by při prodělání nemoci mohli mít veliké komplikace či zemřít?
Jméno:Martin Růžička
Datum:15.09. 16:39
Titulek:Včeraodpovědět
Včera jsem byl na výtěru krku na streptokoka na poliklinice - synlab v prvním patře a mají tam cedulku a ceník, že berou furt
samoplátci, ale nevím zda berou ty druhé "na pojišťovnu" :)
Jméno:jirba
Datum:12.09. 19:00
Titulek:chytr karantodpovědět
Počítání nedobrovolných přenašečů viru snad není sportovní záležitost, nějakého scoore. Bydlím v domě s MÚ, pracuji na ministerstvu, kde se náš barák pro přítomnost viru desinfikoval ve čtvrtek..Nikdo mne v rámci chytrých opatření nekontaktoval, ani není jak, když nemám internet.
Opatření běžná..
Jméno:nechápu
Datum:14.09. 08:09
Titulek:Jirba podivín, nebo ...coodpovědět
Nemá internet, ale příspěvky píše. Asi z ministerstva. Je chytrej, jak rádio. Jak na co
Jméno:hm
Datum:14.09. 12:05
Titulek: jj,taky divnéodpovědět
Možná nějaký internetový Honimír.Všude byl a všechno zná..
Jméno:Eva
Datum:14.09. 20:40
Titulek:nemá internetodpovědět
mailovou adresu ale má - viz příspěvek:

Tak paní Julii bych chtěl pozvat na kafe, nebo napivo.
jirba
bartne@seznam.cz
Jméno:Jirba
Datum:14.09. 20:58
Titulek:voják se umí postaratodpovědět
Prostě pamětník a byl na vojně, takže se stará !
Jméno:tak
Datum:15.09. 05:56
Titulek:to určitě!odpovědět
Spíše nějaký radniční provokatér.
Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:13.09. 08:25
Titulek:Dnes 1541 nakaženýchodpovědět
Včera v sobotu dne 12.9.2020 bylo 1541 nakažených covidem. Podle facebooku Neratovic je v karanténě i vedení města.
Jméno:A
Datum:13.09. 10:43
Titulek:myslíte,že lidiodpovědět
V karanténě se mohou běžně pohybovat mezi svými sousedy a chodit nakupovat do obchodů??jsem laik
Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:13.09. 21:47
Titulek:v neděli do 18 hodin 535 nově nakaženýchodpovědět
Do nedělních 18 hodin přibylo dalších 535 případů. Kolik bude do zítřka?
Jméno:Míša
Datum:13.09. 10:44
Titulek:kde najdu pravdivé informace o nákaze? odpovědět
Neratoviny 11. 9. - Epidemiologická situace v Neratovicích se během tohoto týdne zhoršila. Včera bylo zrušeno veřejné projednání návrhu nového územního plánu města Neratovice, jelikož u jednoho pracovníka Městského úřadu se prokázala nákaza koronavirem.

Do karantény museli jít všichni úředníci, kteří mají kancelář na stejném patře – čili jde zejména o úředníky odboru správy majetku a stavebního odboru.

Dnes šlo do karantény 6 tříd 3. základní školy Neratovice, kde se nákaza koronavirem objevila u jednoho z pedagogů. Jde o třídy druhého stupně. Na prvním stupni zatím žádná třída v karanténě není.
Jméno:Jan
Datum:14.09. 07:05
Titulek:Novinky dnes:odpovědět
"ČR je ve výrobě roušek a respirátorů soběstačná".To by mne zajímalo,v čem ona ...soběstačnost spočívá.od samého začátku si lidé museli šít a pokoutně shánět,pak dostali 1ks jednorázových do kaslíku,to mám vnímat jako soběstačnost.Kdyby si je lidé neušili,pochcípali by jako myši.
Nyní,kdy Covid zase nabírá na síle,jde i cena roušek a dezinfekce nahoru.Přitom kdyby stát nakoupil v množstevních slevách by rouška přišla na ..pakatel.Kdo si tedy na tomto mastí kapsy???!!Nestal se Covid pro tyto jen příležitostí na něčem vydělat??!
Pro 2/3 obyvatel,nedosahujících na průměrnou mzdu je to celkem velký náklad.Taková rodina to je pálka-roušky,dezinfekce x počet členů.
Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:14.09. 09:13
Titulek:Počet nově infikovaných 792odpovědět
Dnes nově infikovaných po pěti dnech pod tisícem, ale jen o osm případů. Je jich 792. Kdo je na radnici v karanténě, ví bůh. Údajně je to celé třetí patro a vedení města. To je jako kdo? Starosta, místostarostové či rada města nebo dokonce nejvyšší orgán města - zastupitelstvo? Že o tom nevím. Ach, ta informovanost, pláče někde v koutě. Jak to, že nikde není informace o nákaze na trojce škole. Na webech škol není nic uvedeno. Tutlat, tutlat, tutlat. Nastoupila šeptanda a kdo ví, co se povídá.
Jméno:neratovická
Datum:14.09. 12:15
Titulek:balíčky pro senioryodpovědět
Na poštu došly velké krabice s materiálem pro seniory.Zaměstnanci je budou muset otevřít a dle soupisu napočítat a posléze i seniorům roznést.Nad rámec svých běžných povinností.Každý nad 60 let dostane.To,co nestihnou nad svou prac.dobu jim nikdo nezaplatí.Kmitat musí jak s přípravami,tak i v terénu.A není to nic lehkého za větru,slunce,mrazu se s takovou zátěží vláčet.Osekali hodiny a ceny za služby se zvedají.K tomu musí nabízet jejich produkty a plnit plány.Pracují tam i ženy s dětmi od rodin.
Jméno:Doktor
Datum:14.09. 13:38
Titulek:Zodpovědnost je na každém z násodpovědět
Dobrý den milí spoluobčané,
každý jsme svým chování zodpovědní za život náš i ostatních.
Nikdo po vás nechce nic, co byste nedokázali zvládnout. Tedy - poctivě si mýt ruce, v uzavřených prostorách používat roušku, a pokud máte některý příznaky nemoci (kašel, rýma, teplota, průjem, únava, skvrny na pokožce...), tak se nechat otestovat a stranit se jiných lidí. Nic, co by nezvládl každý polointeligent.
Jméno:Nikolaj
Datum:14.09. 21:57
Titulek:naprosto správněodpovědět
SPOLEČNOST: Chytrá regulace koronaviru
dnes
aneb Proč nás vláda považuje za blbce?
Milena Varadinková
Když v březnu začala zlínská hygiena na svém webu zveřejňovat počty nakažených v jednotlivých obcích, vicepremiér Hamáček jí to obratem zarazil. Prý je potřeba utajit, kolik je v které obci nakažených, protože by prý mohlo docházet k jejich lynčování. Zřejmě považuje český venkov za Divoký západ a jeho obyvatele za takové idioty, kterým nedojde ani to, že nejjistější způsob, jak se od někoho nakazit, je přijít s ním do těsného kontaktu při tom údajném lynčování.

Od té doby vláda tyto informace před námi tutlá. Přitom k tomu, aby člověk vůbec byl sám schopen zodpovědně regulovat své vlastní chování, potřebuje především včasné a aktuální informace o momentální nákazové situaci ve svém mikroregionu. Ne v celé zemi, ne v celém okrese, ale tam, kde se on běžně musí pohybovat. To znamená tam, kde chodí do práce, na nákup, k lékaři, na poštu, na úřad, za kulturou… a kde jeho děti chodí do školy. To bývá obvykle nejbližší městečko, neboli tzv. „středisková obec“.

Takové informace se však k lidem vůbec nedostávají. Co je mi platný semafor, když z něho vůbec nevyplývá, jak velká je pravděpodobnost, že zítra při nakupování nebo v čekárně u lékaře někoho nakaženého koronavirem potkám? Informace jsou v tom semaforu jednak týden staré, jednak se týkají celého okresu. I když se dozvím, že v našem okrese přibylo za minulý týden 30 nakažených, tak stejně nevím, jestli se vyskytují přímo u nás, nebo někde 50 kilometrů daleko na druhém konci okresu. Vůbec netuším, jestli zrovna dnes mohu s velkou pravděpodobností u nás v obchodě potkat jejich dosud nevytrasované a neotestované kontakty, nebo jestli je taková pravděpodobnost mizivá.

Je sice hezké, že si příslušní odborníci pro sebe vymýšlejí všelijaké koeficienty a stupně, podle kterých se barví semafor a možná se podle nich upravuje vyhrazená kapacita v nemocnicích, ale pro obyčejného občana je taková informace k ničemu a může posloužit nanejvýš k jeho vystrašení. Protože při utajování konkrétních informací o tom, jak to vypadá v mém bezprostředním okolí, je i neustále opakovaná chlácholivá informace typu „nic se neděje, vše máme pod kontrolou“, doprovázená dramatickým nárůstem celkového počtu nakažených, spíš tím strašením. Zejména když přitom vláda provozuje ve věci roušek plošný příkazový „odezdikezdismus“.

Jméno:Nikolaj
Datum:14.09. 21:58
Titulek:naprosto správněodpovědět
Kdyby vláda přiznala všem lidem existenci jejich vlastního zdravého rozumu a zodpovědnosti a nepovažovala je za stádo nesvéprávných ovcí, mohla by ta „chytrá regulace“ vypadat třeba takto: Rozkliknu si na mapě na webu svůj mikroregion daný nikoliv celým okresem, ale „střediskovou obcí“ plus jejím okolím. A dozvím se, kolik bylo dejme tomu za posledních deset dní v jednotlivých dnech zjištěno nově nakažených. A uvidím třeba, že poslední nakažený se objevil před týdnem a od té doby už nic. To znamená, že pravděpodobnost setkání s někým nakaženým zde sice není nulová (někdo si může přivézt nákazu odjinud, nebo sem zavítá někdo nakažený odjinud), ale je velmi nízká.

Když ale zjistím, že v posledních dnech přímo u nás nakažených přibývá a jen včera přibylo dalších patnáct, znamená to, že se přímo mezi námi dál pohybují jejich dosud nevytrasované a potenciálně nakažené kontakty, kterých může být ještě násobně více. Tomu uzpůsobím své vlastní chování a vynechám/odložím všechny zbytné záležitosti, při kterých se shromažďuje více lidí v malém uzavřeném prostoru. A pro ty nezbytné (nakupování, návštěva lékaře, cesta autobusem…) si i bez příkazu shora nasadím roušku.

Čím víc lidí si tu roušku nasadí, tím trapněji si budou připadat lidé bez roušky a nakonec si ji nasadí taky. Žádný majitel obchodu nechce, aby se zrovna jeho obchod nechvalně proslavil jako ohnisko nákazy. Proto dá i sám a dobrovolně na dveře ceduli Vstup jen s rouškou. Žádný majitel firmy nechce, aby musel firmu zavřít, protože se jeho zaměstnanci buď nakazí, nebo musí všichni do karantény. Takže sám vydá příkaz svým zaměstnancům, aby se na pracovišti chránili rouškou tam, kde je to potřeba.

Zkrátka když lidé budou mít včasné a relevantní informace o rostoucí nákaze přímo ve svém okolí, tak si ty roušky nasadí sami a dobrovolně ještě dříve, než se stát rozhoupe k nějakému plošnému příkazu, který pro některé mikroregiony je zbytečný a pro jiné přichází příliš pozdě. Dobře informovaní lidé mohou své chování začít regulovat včas sami na základě zdravého rozumu, přičemž antirouškaři nebudou mít záminku do toho vnášet to, co do racionální debaty o koronaviru vůbec nepatří. To znamená své čistě ideologické kecy o omezování svobody rouškami (tak jako nikoho dosud vůbec nenapadlo vést podobné kecy o omezování svobody jinými hygienickými potřebami, jako třeba dámskými vložkami či dětskými plenami), nebo svůj umanutý antibabišismus.

Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:15.09. 08:29
Titulek:opět přes 1000 a informace o nakaženýchodpovědět
Včera 14.9.2020 počet nově nakažených opět přestoupil 1000 - 1023. Podle sdělení Svazu města a obcí může starosta obce získat informace o počtu infikovaných přímo v obci prostřednictvím ÚZIS - Ústav zdravotnických informací a statistiky ČR. Tuto informaci jsem včera předala panu starostovi Kroužeckému a místostarostům. Měli bychom v nejbližší době mít přesné informace o počtu nakažených v Neratovicích.
P.S.: Prý je ve škole v Obříství 16 infikovaných dětí, ale mám to z druhé ruky.
Jméno:Anna Spěváčková
Datum:15.09. 18:54
Titulek:dnešní počet infikovanýchodpovědět
ON-LINE: Večerní číslo je rekordní, jen za dnešek zemřelo s koronavirem šest lidí
Dnes 5:10 • Aktualizováno 18:26

V Česku přibylo během pondělí 1038 nových potvrzených případů nákazy koronavirem. Do úterní 18. hodiny pak přibylo dalších 968 pozitivních případů, což je večerní rekord. Během úterý také zemřelo šest lidí, což je jedno z nejvyšších čísel za poslední dny a navíc ještě není finální, protože den ještě neskončil.
Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:16.09. 09:35
Titulek:15. 9 - 1677 nově infikovaných odpovědět
Pořád počet nově infikovaných roste. A pár nekňubů odmítá nosit roušky nebo je má ležérně na bradě či jim trčí nos. To je stejné, jako by ji neměli. Na poště byl jeden tmavě hnědý s vystrčeným nosem, tož jsme ho upozornila, aby si ten nos přikryl. Ó, to jsem se dočkala hulákání, naštěstí nesrozumitelného. Jeden pán pravil, že je to magor. Někteří zase tvrdí, že je to podvod, neboť žádná epidemie neexistuje. Taky dobrý nápad. Mrtvoly na zimních stadionech byly asi figuríny. Kdyby blbost kvetla, máme balkony plné kytek.
Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:16.09. 14:25
Titulek:zveřejněte přesné počty nakažených v Nerodpovědět
Lidé ve městě tvrdí, že je ve městě spousta infikovaných. Je-li to fáma, pak by se jí dalo předejít tím, že vedení města zveřejní informace, které si vyžádalo na můj popud na Ústavu zdravotnických informací a statistiky. Bohužel, tabulky s čísly byly předány panu Drágovi z krizového štábu a prý se nemají zveřejňovat. Údajně je to velmi složité a moc tomu nikdo nerozumí. Mám za to, že by informace měli obdržet i členové samosprávy, kteří zastupují občany, a informace by měly být zveřejněny!!! Takové řeči, a že je to v rozporu s GDPR a že by lidí lynčovali nakažené, je v 15 000 městě nesmysl!!!! Budu naléhat na starostu a p. Drágu, aby byla čísla pravidelně zveřejňována. O situaci budu informovat ostatní zastupitele. Vzpomeňte si, jak jsme byli informováni o úniku ze Spolany, prolistujte si příručku, kterou jsme dostali - "Informace určené veřejnosti v zóně havarijního plánování ve Spolaně", ze které se vůbec nedozvíte, co máte dělat v případě úniku konkrétních látek a jsem si jistá, že 3/4 obyvatel nepochopí, o co se v příručce jedná. Možná to ani nepřečte.

Proto obyvatelé musí být informováni!!!!!!!Ale nejen na facebooku a webu, ale všemi možnými způsoby dostupnými i seniorům .
Jméno:Karel
Datum:16.09. 15:06
Titulek:ale prdlajs!odpovědět
Andy sedí na informačním embargu a dle toho si řídí byznys.Dnes psali jak budou zdražovat rohlíky.Tedy asi ty gumy v supermarketech.To jsou jen rohlíky.Co dalšího??!Vše se svede na Covid.Nikdo nemáme ánunk za kolik a kde,komu dalšímua za kolik se prodávají roušky a materiál od státu.GDPR je jen apel z EU na oblbování oveček.Zatajování,mlžení,l haní,v jakékoliv sféře.Tam,kde budou mít přístup si o Vás stejnak cokoliv zjistí.Na únik chloru o povodních a naše bdělé vedení vzpomínám taky .To byla fraška.A to nemluvím o tichých následcích promořené půdy kolem a vody.Spolana byla a je enviromentální bombou.
Jméno:ivča
Datum:16.09. 16:29
Titulek:Zveřejněte přesné počty nakažených v Nerodpovědět
MÚ asi razí - zatloukat, zatloukat, proč by nás informovali, hlavně, že to budou vědět oni - tedy snad . . .
Jméno:Adam
Datum:16.09. 21:42
Titulek:hahahaodpovědět
Nebudou vědět, oni tomu totiž vůbec nerozumí.
Jméno:Jitka
Datum:17.09. 05:55
Titulek:nerozumětodpovědět
Anebo si hrát na mrtvého brouka,to oni umí.
Jméno:Lída
Datum:17.09. 10:21
Titulek: nevím pročodpovědět
Se dělá takový humbuk nad roznášenými rouškami od ČP.V lékárnách a kdekoliv jinde Vám jí podají holýma rukama,osahanýma od peněz a dalšího a nikdo se nad tím nepozastaví.Ty doručovatelky to třídily a kompletovaly ve svém volném čase,t.j.zcela zdarma.Sami si rozdávají jejich management tučné deseti-sto-tisícové prémie a jim nejsou schopni přilepšit.
Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:17.09. 12:44
Titulek:počet nakažených je rekordníodpovědět
Včera dne 6.9. 2020 dosáhl počet nově infikovaných 2 129 lidí. To je hodně zlé. Vláda zřejmě podlehla nátlaku podnikatelů a může být pozdě na doporučená opatření. Když hoří dům, také nehasí jen ti, co chtějí, když malé děti ve školkách mají spát po obědě, také se jim nevysvětluje proč (bohužel, biomatky prosazující permisivní výchovu - podvolují se dítěti - to praktikují), ale nařídí se jim, aby si lehly a zavřely oči. Vzhledem k tomu, že mnoho lidí je na úrovni malých dětí, je nutno vydat celostátní nařízení, jinak se z toho nevyhrabeme. Bohužel, začínají být infikovaní opět starší ročníky a brzy nebude dost lůžek s přístroji a zdravotnického personálu. Co přístroj, ten se koupí, ale práci s nimi se musí člověk naučit.
Jméno:petr
Datum:17.09. 13:48
Titulek:bu bu buodpovědět
Nelži a nevyvolávej paniku. Dej si mokrý hadr na čelo a neřeš co maj nebo nemaj dělat ostatní. Covid tu je, nezměníš to, zvykni si.
Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:17.09. 21:35
Titulek:ale, ale....odpovědět
My si tykáme? Že o tom nevím.
Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:17.09. 21:46
Titulek:je zle.....odpovědět
Lidovky: Během čtvrtka zatím přibylo v Česku 1710 případů covidu-19. Nárůst nakažených je znovu rekordní, v tomto týdnu potřetí...Během čtvrtka zatím přibylo v Česku 1710 případů covidu-19. Nárůst nakažených je znovu rekordní, v tomto týdnu potřetí za sebou. Je to o 417 víc než za stejnou dobu ve středu, kdy nakonec testy za celý den potvrdily nákazu koronavirem u 2139 lidí. To byl dosud nejvyšší denní přírůstek od začátku května a zároveň to bylo poprvé, kdy přibylo víc než dva tisíce pozitivních testů za jeden den.

Ve třídách budou od pátku povinné roušky. Pětinu nově nakažených covidem tvořily děti.

Pro Petra: V mrakodrapech 11. září v NY byli úředníci v kancelářích v patrech nad požáry vyzváni, aby zachovali klid, nevyvolávali paniku a zůstali na svých místech. Poslechli, neutekli, dokud to šlo a zemřeli.Ti co v panice utekli, se zachránili.
Jméno:Josef
Datum:18.09. 07:39
Titulek:TO Petrodpovědět
Blbečku!
Jméno:petr
Datum:18.09. 09:46
Titulek:josefeodpovědět
Spletl jste si okna, chat s tatínkem máte vedle.
Jméno:Josef
Datum:18.09. 22:04
Titulek:Nene, nespletlodpovědět
Nikoli, nespletl, tak znovu, blbečku, nikoli za Váš názor, ale za Vaše neomalené jednání k dámě - k paní magistře rovnou na tykačku, tady to nefunguje jako neformální chat, ale to byste asi nepochopil, takže již na Vás nebudu reagovat a ztrácet s Vámi čas.
Jméno:xy
Datum:17.09. 17:11
Titulek:Neratoviceodpovědět
Zpráva krizové manažerky Krajské hygienické stanice

K dnešnímu dni (17. 9.) je v Neratovicích 22 pozitivně testovaných na Covid-19.


Jméno:
Datum:17.09. 20:19
Titulek:Dotazodpovědět
Nevíte někdo,co se buduje vedle žraloka?
Jméno:No
Datum:18.09. 02:25
Titulek:asi nějakéodpovědět
Dílošské centrum,což by odpovídalo..
Jméno:Jirka
Datum:18.09. 11:32
Titulek: šel jsem dnes kolemodpovědět
Dělají tam nějaké kabely-pokládku.Ty keře okolo dostaly pěkně zabrat,ořezané,ožvejkané.T ipuji,že za pár měsíců půjdou ven jak je to tu zvykem.Mají to tam rozkopané už několik dní a nikoho tam není vidět..v akci.
Jméno:vypitá Díťa Š.
Datum:20.09. 11:56
Titulek: něco Vám lidiodpovědět
Povim!.Já když si vyplachuju svou plechovou hu.u slivovicí,tak si roušku beru taky.I na svého starýho večer pod deku.Abych nechytla ten Hermelín,co má kolem něj.Čus!!

přidat názor
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz