zpět na forum

Jméno:Jarka
Datum:10.09. 18:05
Titulek: Vandalismus odpovědět
Může mi někdo vysvětlit a poradit,kde si mám vyzvednout peníze když oba bankomaty na Benešovce jsou rozbité,tedy nefunkční.Jdem špatně pohyblivá osoba a tyto 2 jsou nejbližší-Moneta a AirBank na Anitě.Navíc zrušili i pobočku Monety,takže to nelze na přepážce.Co naše MP,kamery,to si nikdo ničeho nevšiml??!!To musím slítat celé Nera,abych byla úspěšná??!Jde to tu vše od 9 k 5.
Jméno:renata
Datum:11.09. 11:11
Titulek:kamerový systémodpovědět
Neratovice mají již velmi dlouho kamerový systém a v Nerat.listech se chlubí jeho úspěšností ,před x lety se psalo ,že každý občan bude mít a znát svého MP strážníka .... bez uskutečnění .Po nabourání mého vozu na parkovišti -nefunkční kamera, po vykradení vozu - lampa osvětluje kameru není vidět pachatel..
Zakoupena garáž a dennodenní docházka.Dokud se nebudou strážníci a policisté promenádovat po ulicích tak bude dál vandalství a kriminalita...
Jméno:Míša
Datum:11.09. 22:27
Titulek:zlodějiodpovědět
V okolí Alberta(věžák,teletníky... ) se vykrádají kolárny.Kamery žádné.Pochůzkáři žádní.Přitom pochybných existencí je zde v kteroukoliv denní a hlavně noční dobu nepočítaně.Pokud vím,MP spadá pod starostu.
Jméno:No
Datum:14.09. 17:57
Titulek:někteří lidéodpovědět
Si to dělají sami,pustí do vchodu kdekoho,kdo na ně zazvoní,jsou důvěřiví.U nás se ztrácela kola aníž by byly porušené zámky.Panáček z domu půjčoval klíč fetkám a ti si pak odemykali sami,za lup se pak dělili.Chce to také sledovat,jaká individua máte v samotném domě.V garsonkách se to dost hýbe,,někdy člověk ani neví co má za sousedy.Tzn.být stále na pozoru.
Jméno:Josef
Datum:12.09. 15:28
Titulek:Je zajímavéodpovědět
Je zajímavé, že špatné parkování přes kameru dokážou pokutovat, aniž by se strážník obtěžoval tento přestupek řešit osobně.
Jméno:hm,
Datum:13.09. 07:25
Titulek:no vždyť joodpovědět
Z toho jsou dukáty do městské kasičky.Dokážou si i na kamerách objekt přiblížit,ale jako na potvoru ten váš není osvětlen a bla,bla.Zato kdy obouvat na parkovišti u Billy a kontrolovat babičky s pejsky to jim jde dobře.Slyšel jsem,že jsou lidi z ubytovny,co jim dávají i tipy...A něco mi říká,že to asi zadarmo nebude.
Jméno:Květa
Datum:14.09. 07:23
Titulek:bankomatodpovědět
Já se domnívám když MONETA zrušila svoje služby v Neratovicích tan zrušila i banokmaty / tak to žádný vandal nezničil / Prý majitel toho domu chtěl moc velký pronájem.
Jméno:No
Datum:14.09. 12:03
Titulek: právě že neodpovědět
Zrušili pobočku,ale bankomat zůstal,aby si měli lidi kde peníze vybírat.Zůstal vedle Anity jako jediný.Kdysi byl na SD a v Tescu.
Jméno:Petr
Datum:14.09. 17:44
Titulek:njn,kdo chce kam...odpovědět
Moneta má všeobeně špatný management,ruší bankomaty,pobočky,lidi na přepážkách a šetří na nepravých místech.Lidi jim utíkají,zisky se tenčí.
Jméno:neratovanda
Datum:16.09. 12:19
Titulek:Bankomat Monetyodpovědět
Volala jsem na linku Monety, kde mi bylo sděleno, že pokud je jejich automat nefunkční, máte zavolat na jejich linku a oni Vám vystaví slevu na výběr z bankomatu konkurence. Musí volat majitel účtu Monety a lepší to chtít písemně, pro případné reklamace při naúčtování poplatku. Ani jim nestojíme o to, dát na stránky a bankomat ceduli, "Vy neratovský debilové, nestojíme o Vás a zavíráme" Tak jsem jim od srdce za toto dění kolem zrušení pobočky (což by se eventuelně dalo přijmout) ale mít děravý nefunkční automat v 15 000 městě je už vysmívání se nám klientům. Však není v Neratovicích jediný bankovní dům...
Jméno:Jitka
Datum:16.09. 14:53
Titulek:já měla odpovědět
O uzavření pobočky info ve zprávě internetbanky.Bylo sdělení na dveřích i na pobočce.Apropos - koho by bavilo měsíc co měsíc řešit situaci s nedoplněným anebo různě jinak nefunkčním bankomatem??!
Takže jsem také pochopila:jen zůstaň klientem a plať poplatky,ať máme z čeho žít.
Co je mi po výzkumu spokojenosti,kdy Vám volají i 2xdenně anebo neustálá nabídka produktů.Když budu mít zájem,oslovím a vyhledám je přeci sama.
Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:15.09. 09:09
Titulek:noční bordel - podnět občanaodpovědět
Podnět občana:
Město vydalo vyhlášku k nočnímu klidu. Protože nedokáže tento klid zajistit, je nutné přistoupit k opatřením. V nočních podnicích, odkud se rekrutují přestupkáři, každý den provádět kontrolu totožnosti hostů. Důsledně tedy OP, věk = drogy a alkohol. Určit zavírací hodinu max.23h a zajistit, aby cigáni a podobně neukáznění spoluobčani odkráčeli urychleně do svých ubikací. Protože toto NEDOKÁŽETE tak potřebným a cigánským kraválem postiženým občanům, těm, co by se měli v noci vyspat, protože jdou ráno řídit např. autobus..,vydat špunty do uší, případně vytipovat s lékaři nějaký nenávykový spaní povzbuzující prostředek.

PS. Opakovaně jsem fotografiemi aj. na rušení nočního klidu poukazoval.


Jméno:Jan
Datum:15.09. 12:10
Titulek: kašlou na toodpovědět
je jich málo,bojí se vystrčit zadnice.Peníze do kasy putují,to je důležité,houby zle.Neratovice pokaždý jinak.
Jméno:bartl
Datum:15.09. 13:20
Titulek:diskotékaodpovědět
Určitě pán mluví o nové diskotéce Hogo fogo na náměstí vedle plaveckého bazénu. Pravidelně tam v pátek a sobotu zasahuje městská, někdy i státní policie. V sobotu tam byla dokonce i záchranka. Celé náměstí a široké okolí je vzhůru pro neustálý řev, když většinou naši spoluobčané na dávkách odcházejí z diskotéky. Jak říkají obyvatelé z náměstí a okolí: Čert tu diskotéku byl dlužen. A nic s tím město neudělá, objekt mu nepatří.
Jméno:Luboš
Datum:17.09. 08:04
Titulek:byznysodpovědět
Jako každý jiný,tady se na to slyší.I ten soukromý subjekt musel žádat o různá povolení a výjimky a to víme všichni,že to něco stojí.To,že tam jsou měšťáci i státní imrvére je hezké,ale asi tak všechno.Spíš v tom vidím jiné zájmy.Takové trhy tu byly zlikvidovány celkem brzo,zato tyhle podniky hrůzy tu kvetou.Už jste na to přišli proč???!!
Jméno:Jan
Datum:20.09. 11:39
Titulek: budou musetodpovědět
Hledat jiný způsob zábavy,bude zákaz lidem na dávkách chodit do heren.Včera to říkali v TV.Nevím však jak to bude fungovat.V hernách budou soupisy lidí na dávkách s jejich os.údaji atd.??To pak ale bude v rozporu s GDPR..Další otázka:Jak se to bude kontrolovat.Zda někdo ..."nepropluje".Už ted vznikají tajné kluby.
Jméno:Honza
Datum:16.09. 08:39
Titulek:dříve byl bankomatodpovědět
Na Tescu zvenku,jenže ten samý případ,poruchový anebo rozmlácený.A když ho umístili dovnitř byl dostupný jen počas prodejní doby,což se jiným také nelíbilo.Aspoň na tom SD mohl být zachován,je tam okolo všude kamerový systém.
Jméno:Karel
Datum:19.09. 09:45
Titulek: jsem od nichodpovědět
Už 4 roky a neměnil bych.pamatuji na dobvy,kdy nabízeli pětistovku za přivedení dalšího klienta.Pak natáhli poplatek za vedení a další,upadla kvalita služeb a už jsem šel.

přidat názor
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz