zpět na forum

Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:10.09. 15:36
Titulek:Covid-19 na radniciodpovědět
Dnes v 15.00 se mělo konat opakované projednání územního plánu ve Společenském domě. Kvůli nákaze covidem na radnici bylo odvoláno. A zase: vyhlásili zprávu rozhlasem? Nic jsem neslyšela. Kdo nemá počítač nebo neumí s ním, nic se nedozví. Kupodivu lidé dostali zprávu mobilním rozhlasem. Vzhledem k tomu, že včera bylo zasedání, by bylo vhodné vědět, kdo to je. Ale prý se to nesmí říkat. Starosta mi oznámil, že ten dotyčný nebyl na zasedání přítomen. Můžeme a nemusíme věřit.
Jméno:Anna Spěváčková
Datum:10.09. 15:38
Titulek:zpráva na webu městaodpovědět
Zrušení dnešního (10. 9.) opakovaného veřejného projednání Územního plánu města Neratovice

Vzhledem k výskytu Covid-19 na pracovišti MěÚ Neratovice v budově Kojetická 1028, rušíme veřejné projednání územního plánu, které se mělo konat dnes, tj. 10. září v 15 hod. ve Společenském domě. Náhradní termín bude oznámen hned, jak to bude možné. Děkujeme za pochopení. Ing. Roman Kroužecký, starosta

Uzavření budovy MěÚ Neratovice, Kojetická 1028 dne 11. září.

Tento pátek 11. 9. 2020 bude budova MěÚ Neratovice, Kojetická 1028 mimo provoz (z důvodu výskytu Covid-19 na pracovišti). Dále budou občané informováni dle doporučení Krajské hygienické stanice. Děkujeme za pochopení.
Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:11.09. 08:35
Titulek:Počet nově nakažených ve čtvrtekodpovědět
Včera bylo 1382. Pomalu a jistě se dostáváme k dvěma tisícům denně. To jsme zvědavá, jak na to zareaguje naše město. Budou na městském úřadě pořádná dezinfekce, na veřejném záchodě mýdlo, papírové ručníky a toaletní mýdlo? Uzavřou se dětská hřiště, budou se dezinfikovat včetně veřejných prostor v panelácích? Budou se pokyny hlásit rozhlasem, ano, není mu rozumět, ale to už město ví hodně dlouho. Místo něj může být použit vůz s audiotechnickým zařízením, má jej úřad, měšťáci, státní policie, možná i hasiči.
Jméno:Josef
Datum:12.09. 20:43
Titulek:Velký počet nakaženýchodpovědět
Zdravím Vás,
s očekáváním jsem raději při zemi, hlavně aby úřad zase nedával "chytré" rady, co si mají občané koupit ze svého. Je evidentní, že radnice ohledně kovidu naprosto selhala.
Jméno:Karel
Datum:13.09. 10:48
Titulek:v TV mluvili o tomodpovědět
Že ČP bude roznášet seniorům roušky,snad po několika kusech.Kdy to dorazí do Nera a jak to dopadne,těžko říci.Nejlepší je v dnešní době spoléhat sám na sebe.Každý si hraje na svém písku a lidi si závidějí i nos mezi očima.
Jméno:jirba
Datum:12.09. 18:53
Titulek:cirkusodpovědět
Hlásit cokoli pojízdným rozhlasem by způsobilo paniku. Snad kdyby přijel cirkus..
Jméno:
Datum:13.09. 07:37
Titulek:vzpomínám na odpovědět
Povodně,tlouklo se to mezi domy o stěny anebo to chřepčilo,takže ve finále nikdo nic nevěděl a neslyšel.Podle toho tu taky povodně dopadly.Měli jsme to tenkrát jen tak tak.Naši známí v Mlékojedech pěstují na své zahradě už jen květiny a nepotravinové kultury.Rezudua rtuti,těžkých kovů a dalšího by neradi zanášeli do svého potravního řetězce.Stačí sledovat nárůst rakovin tlustého střeva aj.
Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:14.09. 09:43
Titulek:karanténa na radniciodpovědět
Snad to není tajné, ačkoliv dnes je vše možné. V karanténě je 17 lidí z radnice.A teď mě zavřou za prozrazení státního tajemství.
Jméno:Honza
Datum:24.09. 20:04
Titulek:Covidodpovědět
Pokud byste přišla do kontaktu s touto osobou, byla byste obeslána. Jelikož jste nezmínila, že jste musela na testy, tak jste se s ní asi nesetkala. Nic jiného za tím nehledejte. Vy jako důchodce, pokud se chcete vyvarovat nákazy, máte sedět doma a zbytečně neriskovat. Pokud toto nerespektujete, pak si tu nestěžujte.

přidat názor
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz