zpět na forum

Jméno:Renáta Horká <rencahot1@seznam.cz>
Datum:09.09. 18:43
Titulek:Parkováníodpovědět
Tak už došlo na jediný chodník u školky Čtyřlístek
a parkuje se na obou stranách chodníku .Pohyb aut mezi školkou a dětským hřištěm není bezpečný pro děti a čtverec tvořený panelovými domy se přeměnil z klidové zóny na parkoviště.Z Neratovického sídliště se stává parkoviště..Nastal čas se odstěhovat .Ještě že lze nově odjet vlakem....
Jméno:Martin
Datum:10.09. 06:45
Titulek:nepochopitelnéodpovědět
Také jsem na to včera nevěřícně zíral. Kterého magora u úřadu to proboha napadlo? Z původně klidného vnitrobloku se stala normální ulice. Hlavně že majitelé aut mají své miláčky pěkně u zadku a nemusejí udělat pár kroků navíc. Bydlím v této lokalitě a zaparkovat se dá pokaždé, třeba u Miluji je vždy volno. V Neratovicích vše pro auta, ale svět je už někde jinde.
Jméno:Jitka
Datum:10.09. 09:19
Titulek:mno je to divnýodpovědět
Kdejakou krabici shopovou tu povolí a máme hned,ale parkoviště to je hrůza.To nedokážou postavit a zřídit.Přitom by tu místa byla,ale to by museli tihle představení přemýšlet.Prostě občané a jejich problémy je nezajímají.Své plecháčky mají kam zaparkovat houby zle.
Jméno:Martin Růžička
Datum:10.09. 14:08
Titulek:Také jsem dneska ráno koukalodpovědět
Také jsem dneska ráno koukal co to provedli.
A řekl bych, že nejsou dodržené rozměry pro průjezd např. hasičů. V tom šikmém stání stačí jedna dodávka/delší auto a průjezd je o zrcátka.
Školka a naproti hřiště - sice je tam 20 km/h, ale stejně se může stát, že dítko vyběhne mezi auty.
Tohle fakt vymýšlí nějaká hodně chytrá hlava :(
Jméno:No
Datum:10.09. 06:34
Titulek:je to takodpovědět
Auta kam se jen člověk podívá.Taky ti lidé vypadají-zvepřovatělí,bez pohybu a aktivity.Každej druhej obézní a s nadváhou.Město tady nevytváří žádná nová místa,ani tomu nedává prostor a tak se lidé ráno rozjíždí do okolí a Prahy svými auty.Někdy jsou v rodině i auta 2+ pracovní dodávky.Je tu také spousta náplavy v pronájmech.V noci hotelové město,ráno město duchů a těžké dopravy.Tak co chcete.Bude hůře,tahle Hmyzová pos..la na co sáhla.
Jméno:Marie
Datum:10.09. 09:31
Titulek:Pravdaodpovědět
Z Neratovic se stává město pro auta a ne pro lidi. To parkoviště před Čtyřlístkem je katastrofa. Jezdit na kole je hazard se životem. A všude beton, auta, žádná stinná zákoutí k odpočinku, spousta nepořádku. Systematicky se likvidují chodníky, chodci mají smůlu. Ale kam taky chodit, že? Dohromady není kam. A tak se lidi moc nepotkávají, nepovídají si spolu, někdy ani nezdraví, protože čumí nebo mluví při chůzi do mobilu. Sídliště jsou na tom nejhůř, i když tam bydlí nejvíc lidí.
Jméno:jirba
Datum:10.09. 14:17
Titulek:parkingodpovědět
Posledních pět let město prostřednictvím pana Koníčka, ved.odboru, udělalo parkovací místa kde se dalo. Je na referentech, aby našli právní normu - jako je rezidentní parkování apod. Parkování je problém všude !
Jméno:hm,
Datum:10.09. 18:14
Titulek: a za tohleodpovědět
Bere dotyčný ouřada peníze??!Děs!!
Jméno:No
Datum:13.09. 07:44
Titulek:možná jestliodpovědět
Problém nebude právě tam.Stavební odbor vede desetiletí právě on.S parkováním je to opravdu hrůza,večer jsou parkoviště plná,lidé parkují i po chodnících a na trávě pod stromy,prostě kde je ještě kousek místa.Trávníky a i chodníky jsou rozježděné,udusané.KOCOURK OV,nu
Jméno:Petr
Datum:20.09. 08:48
Titulek: koukámodpovědět
Na ten výmysl z okna a nevěřím.Z jedné strany dětské hřiště a pískoviště,z druhé školka.Mezi tím samý plech.Tam,kde by to měla být klidová zona,vyhýbají se maminky s kočárky samým autům.Takhle se město..."stará".Jedni na úkor druhých a hotovo.

přidat názor
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz