zpět na forum

Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:09.09. 08:56
Titulek:Počet nových nakažených překročil 1000 !!!!!odpovědět
Včera 8. 9. 2020 dosáhl počet nově nakažených 1164 !!!!!! V březnu při třech stovkách byl vyhlášen nouzový stav a karanténa, nyní překročil počet tisíc a roušky stále nejsou povinné na území celého státu, konají se masové akce, lidem, i když mají roušku, trčí nos a rouška je tudíž zbytečná a nějací pitomečci vám budou vykládat, že je to jen nějaký soplík. Představitelé opozice, kteří křičeli kvůli lidským právům, zalezli do děr včetně demonstrantům proti rouškám. Dnes máme zasedání zastupitelstva, psala jsem dvakrát starostovi, aby na ně nařídil roušky, ani se mi neozval, zřejmě moje emaily nečte, což vypovídá o jeho zodpovědnosti. Nakonec nedávný únik ze Spolany to jen potvrdil.
Jméno:jirba
Datum:10.09. 14:19
Titulek:jojojoodpovědět
Diskusní prezentace k Územnímu plánu se kvůli prokázané nákaze coronavirem na MÚ -HRAD- Kojetická
nekoná.
Jméno:jirba
Datum:10.09. 14:22
Titulek:tisíce nakažených, ale ne nemocnýchodpovědět
Po celé republice tyto zářijové weekendy probíhá tisíce akcí, mnohdy tradičních, s neomezovanou účastí tisíců lidí, bez rozestupů či roušek.
Chřipka se tedy zákonitě bude šířit. Chudáci zdravotníci. Jejich nasazení nelze zasypat penězi !

přidat názor
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz