zpět na forum

Jméno:Anna Spěváčková
Datum:08.09. 18:16
Titulek:propagace ODS na náměstíodpovědět
Dnes od 15.00 proběhla na náměstí propagace kandidáta ODS pana Martina Kupky na krajského hejtmana. Nebyly podávány koblihy, ale kvalitní špekáčky s pečivem a hořčicí, které bylo možno opéci na příručním ohništi. Byla k dispozici i káva. Kupodivu nebyli k spatření místní členové ODS a zastupitelé Tomáš Hrodek, Milan Poříz ani Aleš Jinoch. Jak je to možné? Kde se zatoulali? Kdo jiný by měl být na propagačním setkání ODS? Nepřišel starosta Kroužecký ani místostarostové Lenc či Mrzílková. Zato byli k vidění členové opozice Prošková, Spěváčková a jejich příznivci. Pan starosta Kupka se zájmem naslouchal jejich stížnostem na nedostatek komunikace radnice s občany a o plánované realizaci přístaviště, rekonstrukci společenského domu a o dalších stavbách. Přítomný místostarosta Kralup nám prozradil, že mají spoustu komisí rady města; cituji z webu města Kralup: sportovní, výstavby a rozvoje města, pro životní prostředí, majetkoprávní, kulturní, zdravotní, sociální a bytová, dopravy, redakční rada, školská a prevence kriminality a sociálně právní ochrany dětí. U nás v Nera nemáme ŽÁDNOU komisi, kromě redakční rady, o níž neuvolněná místostarostka Mrzílková tvrdí, že to není žádná komise. Jak by mohla být, když z ní neexistují zápisy a o ničem nerozhoduje.
Jméno:Martin Růžička
Datum:10.09. 14:12
Titulek:Tak proto hlasovali proti přístavišti?odpovědět
Tak proto následně hlasovali proti přístavišti?
No tak pak ta propagace měla úspěch :)
Jméno:Luboš
Datum:08.09. 19:20
Titulek:nojo,že byodpovědět
Všichni byli tak pracovně vytíženi,aby nepřišli před své voliče??Nebo obava před fiaskem??Kdo ví??Pan Kupka toho hlavně pro Líbeznice dost udělal a nejen pro ně.Škoda,že tady nemáme někoho podobného,jen škodnou Hmyzu zdar a její nohsledy.I kdyby přišel,myslím,že by tu spoušť stejnak už nedal dohromady za ta léta.Netvrdím,že vše je špatně,něco se povedlo,ale je toho tak málo,co by za řeč stálo.Město by si toho kvalitního zasloužilo daleko více.z toho jak jsou občané informováni,jakých a zda vůbec se jim dostává důležitých fakt a zpráv usuzuji na jediné:že se tu mlží a lže!!Takže ani pořádně nevíme,jak se s městskými penězi nakládá.S veřejnými penězi nás všech.
Takže jsem na ten volební říjnový cirkus zvědav!
Jméno:Pavel
Datum:08.09. 20:58
Titulek:Už kvůli tomuto blbovi je ODSnevolitelnáodpovědět
Starosta pražských Řeporyjí Pavel Novotný zastává názor, že je ve státním zájmu, aby premiér Andrej Babiš i prezident Miloš Zeman zemřeli. A je rozladěn, že předseda Senátu Miloš Vystrčil ho nevzal s sebou na Tchaj-wan.„V zájmu České republiky je, aby Babiš prostě zmizel, umřel a aby Zeman taky umřel a odešel do věčných lovišť. A abych byl poslancem. Já vím, že to zní strašně, ale je to v zájmu České republiky,“ prohlásil Novotný v rozhovoru zveřejněném v úterý na info.cz. Jak si může vůbec dovolit vyslovit přání, aby někdo zemřel, ať je to kdokoliv, divím se, že vůbec dostává v mediích prostor tenhle duševní chudák. Jestlipak dostal pochvalu od pana předsedy ODS. Je smutné, kam až se dostala česká politická kultura.
Jméno:z Neratovic
Datum:09.09. 08:58
Titulek: já nepochopímodpovědět
Jak takový narušenec může řídit město nebo jeho část.Ten by měl spíše sdílet prostory Bohnické léčebny.nechce se mi ani věřit,že by si ho lidé zvolili,museli by být přinejlepším stejně narušení jako on.Okolo něj jen samá fiaska a ostuda.K tomu tvrdě placená z daní pracujících.Prostě nepochopím jak tohle individum může být volitelné.
Jméno:Eva
Datum:09.09. 21:25
Titulek:Narušenecodpovědět
Taky jsem z toho od voleb v šoku...Nebýt toho,že se s pí Landovou přidali k exstarostce,Neratovice by takto neupadaly.
Jméno:No
Datum:10.09. 06:40
Titulek:to je nevolitelnáodpovědět
Prospěchářka jen,ví dost dobře,proč se...trhla.
Jméno:Vilda
Datum:09.09. 09:38
Titulek:Hrodek není na kandidátceodpovědět
Tomáše Hrodka prý vyškrtli z kandidátky do krajských voleb nebo ho tam vůbec nedali. Taky bych se divil, kdyby schopný pan Kupka byl na jedné listině s takovým hejhulou co dělá ve městě ostudu. No přece jak řekl seniorovi na zasedání "soudruhu", když se ten pán spletl.
Jméno:Josef
Datum:09.09. 10:44
Titulek:RE: Hrodek není na kandidátceodpovědět
"Hrodek není na kandidátce" Jupí!
Jméno:No
Datum:09.09. 12:27
Titulek: žádná škodaodpovědět
Ať si škodí doma,tam to možná stejní ocení.
Jméno:hmm
Datum:09.09. 12:01
Titulek:aodpovědět
co Mrnda ? Ta by tam taky neměla být.
Jméno:Julie
Datum:09.09. 12:31
Titulek:je tam za STANodpovědět
Mrnda minule kandidovala za STAN, ne za ODS. Kandiduje opět za STAN a je 22. Její heslo: "Pozitivně s osobní odpovědností". Žádnou nemá, jinak by musela skočit z nejbližší skály.
Jméno:Josef
Datum:09.09. 13:58
Titulek:RE: je tam za STANodpovědět
"Pozitivně s osobní odpovědností" je slogan STANu nebo přímo paní Mrzílkové? Chachachacha tak to jste mě rozesmála, válím se pod stolem :), to by mě zajímalo, kdo toto paní Mrzílkové sežere.
Jméno:Julie
Datum:09.09. 14:21
Titulek:prase aby se v tom vyznalo.odpovědět
Mrzílkové, ale zdá se, že ho už použila v minulých krajských nebo komunálních volbách.
Jméno:Josef
Datum:09.09. 15:04
Titulek:RE:prase aby se v tom vyznaloodpovědět
Děkuji Vám :) :) :)
Jméno:Jana
Datum:09.09. 16:00
Titulek:sežere??odpovědět
Sežerou ti stejní jako je ona..A ovce.Ty,co nejvíc mlátěj hu..u a nadávají,ale čekají na ty druhé,až začnou konat.To jsou ovečky,co jí budou volit.A vězte,že zde po městě i v krajích se jich vždy najde dost.Ani nemusí rozdávat koblihy či peníze.
Pak je tu další záležitost a tím jsou volební místnosti v době uzavření.Slyšela jsem,jak to chodí zde v Nera.Byly i města a obce,kde se volby musely opakovat.Dočkejme času.
Jméno:k paní Julii
Datum:10.09. 14:30
Titulek:na kafeodpovědět
Tak paní Julii bych chtěl pozvat na kafe, nebo napivo.
jirba
bartne@seznam.cz
Jméno:Filip
Datum:09.09. 19:02
Titulek:ježiš,dejteodpovědět
S Mrzlicí pokoj,naskakují mi pupínky při vyřčení jejího jména.
Jméno:jirba
Datum:10.09. 14:28
Titulek:přemýšlejmeodpovědět
ing.Hrodka bych tak nehodnotil. Zamyslete se, kdo by při politickém převratu mohl z dnešních zastupitelů kvalitně dělat starostu ?!!
Jméno:Honza
Datum:10.09. 21:57
Titulek:Kandidát na kvalitního starostuodpovědět
Neměl jste snad na mysli Hrodka,že ne?Že ne?!!
Jméno:haha
Datum:11.09. 11:01
Titulek: tenodpovědět
Bude mít jiný džob.
Jméno:Doktor
Datum:14.09. 13:45
Titulek:starostkaodpovědět
Starostkou by z dnešní opo-zice mohla býti paní Anna Spěváčková. Sice už má svůj věk, ale člověk je pouze tak stár, jak se cítí. její celoživotní zkušenosti, zapálení pro věc, vzdělání, znalosti, přístup k přírodě a vyznávání opravdové pravdy a lásky (ne tomu, co předvedl podvodník Havel, který sliboval, že nechce rušit socializmus a lidi bez práce a nadnárodní koncerny atd. a pak nás všechny prodal).
Paní Anna by to spolu s odborníky které by si přivedla zvládla!!!!!!!!
A když ne ona, tak asi jedině pan Šánda, charismatický, mladý Bc., učitel angličtiny, takže by mohl město reprezentovat i ve světě, zakázal by hazard a pak by zakázal i jiné věci a bylo by dobře, když by všechno zakázal a zajistil tu sociální rovnost ve městě a smrt kapitalismu.
Jméno:Petr
Datum:15.09. 08:29
Titulek::))odpovědět
Tak to jsem se dnes po rámu opravdu pobavil.
Smrt kapitalismu .... :))
Jméno:Míša
Datum:15.09. 12:00
Titulek: já taky odpovědět
S tou starostkou...To jako vážně???!!To by bylo něco pro Nera! To by lidi plesaly "radostí"..
Jméno:chodec po nera
Datum:15.09. 10:32
Titulek:udavač starostou ?odpovědět
to snad ne
Jméno:A
Datum:23.09. 15:22
Titulek: už to začínáodpovědět
Nejlepší ti "Starostové a nezávislí" s krédem"Kraj potřebuje změnu" a u toho kandidující Hmyzovka.To je tedy groteska.Jakou změnu se ptám??!Takovou,co předvadla tady??!A ještě za vyšší příjem??!!Tohle není volitelné!.Vlastně je-ti stejní ji hlas dají-vrána vráně oči nevyklobe,přeci.Teď se na nás budou usmívat a slibovat hory i s horákama ze všech stran.
Jméno:Eva
Datum:27.09. 14:29
Titulek: dnes jsem třídilaodpovědět
Volební lístky a připravila pro volby.Jdu k nim a budu volit.SPD stranu 16 a dámu s číslem 65.A teď všichni hmyzáci ,pukněte vzteky!
Jméno:lucie
Datum:27.09. 17:10
Titulek:roztříděno mámodpovědět
už dávno a zbylý lístek s č. 16 půjde do urny !
Dámu s č. 65 bych raději viděla zde, tady je potřeba i přes svůj věk jako sůl !!
Jméno:Bob
Datum:28.09. 05:25
Titulek: zastávám názorodpovědět
Že Andula to musí vyhrát.

přidat názor
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz