zpět na forum

Jméno:Anna Spěváčková
Datum:04.09. 08:59
Titulek:Roundup a roušky. odpovědět
Obdržela jsem informaci tohoto znění:

Z jedná Rady města 6. srpna 2020 - ROUNDUP
25. RM/15/23/20 – Používání chemického přípravku ROUNDUP firmou FCC na území města Neratovice

Zápis o jednání RM: Rada města Neratovice projednala a vzala na vědomí používání chemického přípravku ROUNDUP firmou FCC na území města Neratovice v rámci jejich činností.

Na tuto zprávu jsem reagovala e-mailem starostovi, se kterým si tykám, aby se někdo nedivil. Je to mimochodem můj bývalý žák. :

Nazdar Romane,

je zřejmé, že od koalice nelze očekávat nic dobrého. Proč rada schválila FCC použití RondUpu? Vy nevíte, že je s největší pravděpodobností rakovinotvorný? Místo, abyste jednali ve prospěch občanů, nahráváte soukromé firmě. Co z toho máte?

Ještě mám návrh, aby se ve středu na zasedání městského zastupitelstva jednalo v rouškách. Vyhneme se tak riziku, celý úřad půjde do karantény. Ale to už záleží na Tobě.

S pozdravem Anička.

Jméno:Iva
Datum:04.09. 09:15
Titulek:mno to snad ne!!odpovědět
Oni se dobrovolně přiznali k tomu jak nám zde hubí a ničí vše živé??!!A nějaká satisfakce nebo se to smete ze stolu??!.Město je špinavé,zanedbané a šedé jako nikdy!Hlavně díky Spolaně a našemu vedení.Kdy už tohle vymořování,kácení a nedobrovolné sekání přestane??!HNUS!
Jméno:Josef
Datum:04.09. 11:15
Titulek:debilitaodpovědět
Z uvedeného rozhodnutí rady města usuzuju, že má domněnka o debilitě (lehké mentální retardaci) vedení města je správná, vždyť v i v Americe myslím soud rozhodl, že ROUNDUP má karcinogenní účinky a všeobecně všude se od jeho používání upouští.
Jméno:Jan
Datum:04.09. 11:40
Titulek:je vidětodpovědět
Jací diletanti na OŽP jsou.Přepošlu toto na kraj.
Jméno:jirba
Datum:06.09. 00:47
Titulek:na slymáciodpovědět
Nějak postrádám info, k čemu konkrétně se to svinstvo bude používat.
Jméno:Miroslav (Ne Kalousek)
Datum:08.09. 21:12
Titulek:Romanodpovědět
Roman neni jen idiot...CURAK jet to!!! :-)

přidat názor
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz