zpět na forum

Jméno:Jaroslava
Datum:02.09. 16:43
Titulek:Prosímodpovědět
Žiji tady 60 let. Chodila jsem tu do školky, školy i jsem se tu vdala. Proto prosím všechny slušné lidi, nedovolte těm špatným lidem aby ničili naše hezké město a ani tomu prokletému vedení města. To naše město je tak zaneřáděné špinavé vše je tu skoro zničené. Připadá mě ,že se tu nikdo o nic nestatá. / ZACHRANTE TO NAŠE MĚSTO /
Jméno:Jitka
Datum:03.09. 05:51
Titulek:zkuste totoodpovědět
Přeposlat na radnici,sem moc Hmyzu zdar nechodí.Mají tam jiné "starosti".Jaké-se dozvíte v samochvalných LN.Takže de facto se pro nás-občany..lopotí.Tak,že to vypadá,jak popisujete.A nejste sama.nebo zkuste za nimi vyrazit a postěžovat si.Poreferujte pak,jak jste dopadla.
Jméno:jirba
Datum:06.09. 00:49
Titulek:diletantiodpovědět
Deset let otevřeně prohlašuji rozhodnutí mgr.Mrzílkové za diletantská. Tato hrdá učítelka tělocviku si prostě s komunální politikou nikdy nechtěla rozumět
Jméno:Postřeh
Datum:07.09. 13:05
Titulek:Listy městaodpovědět
V posledním čísle Listů města Neratovic jsem marně hledal jakoukoliv zmínku o zamýšlené velké investiční akci - stavbě nové polikliniky. To bylo úmyslné, nebo pouhé opomenutí o této akci občany, které to bytostně zajímá, řádně informovat ?
Doufám, že jsem se jenom mýlil, protože takovouto aroganci by si snad vůči lidem nedovolili !??? Nebo ano ??
Snad někdo najde odpověď...
Jméno:Renáta Horká <rencahot1@seznam.cz>
Datum:09.09. 18:52
Titulek:městoodpovědět
Jedná se tu o nás ,ale náš názor nikoho nezajímá a
při porovnání s jinými městy je to tu k pláči za 20 let jen oprava silnice ,obnova dětského hřiště,
modernizace bazénu ,ale o to více aut ,více hluku a prachu.
Jméno:Karel
Datum:10.09. 18:37
Titulek: prosííím...odpovědět
A už jste někam napsala,zavolala nebo čekáte,že to druzí vyřídí za Vás???Tak jak píšete sem můžete napsat i jinam,je to snadné,paní.

přidat názor
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz