zpět na forum

Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:13.08. 14:25
Titulek:Proč se kropí na Mělníku a v Nera ne?odpovědět
Nechápu, proč se kropí na Mělníku a v Neratovicích ne. Dnes jsme se musela chtě nechtě vydat na Mělník (lékařka má dovolenou a není tady za ni náhrada) a po cestě podél hlavní silnice od polikliniky nás míjel v 11.00 kropicí vůz s plně otevřenými tryskami. Jak to, že u nás se v těchto vedrech nekropí??????? To máme my staří pochcípat???? Píšu to starostovi a spol.
Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:13.08. 14:32
Titulek:starosta, místostar., tajem, Koní. Uhrovodpovědět
Vážení.
Nechápu, proč se kropí na Mělníku a v Neratovicích ne. Dnes jsem se musela chtě nechtě vydat na Mělník (lékařka má dovolenou a není tady za ni náhrada) a po cestě podél hlavní silnice od polikliniky nás míjel v 11.00 kropicí vůz s plně otevřenými tryskami. Jak to, že u nás se v těchto vedrech nekropí??????? To máme my staří pochcípat???? Stejně tak pozoruji, že zametací vozy zametají nasucho bez kropení. Kdo zajišťuje kropení silnic a zkrápění při zametání???? Kdo za to nese odpovědnost????

Děkuji za odpověď. S pozdravem Mgr. Anna Spěváčková
Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:13.08. 17:56
Titulek:kropení a sekání při vysoké teplotě....odpovědět
Pan Vejvoda z FCC mi sdělil, že se kropí dvakrát denně. Mimochodem i Na Výsluní. Ale ač se zde pohybuji , nikdy jsme žádné kropicí zařízení neviděla. Ani na zametacích vozech. Dnes po třetí hodině odpolední na Kojetickém FCC sekala trávu, ačkoliv bylo min. 33st. ve stínu!!!! Na mé upozornění měla FCC sekání pozastavit. Při této teplotě se totiž z rány vzniklé přisekání odpařuje voda a zelené rostliny uvadnou a uschnou. Sekat se má při teplotě max. 25 - 26 st.!!!!!Nechápu, proč toto základní pravidlo není dodržováno!!! Bohužel, docent Jebavý uvádí 30 st., což je pro zelené plochy likvidační. Co lze očekávat od vyskoškolského prsofesora.
Jméno:Josef
Datum:13.08. 18:32
Titulek:Sekáníodpovědět
Ach, to vedení radnice je prostě neomezeně zabedněné, kéž by příští volby dopadly jinak (nikoli Neratovice jinak). Tyhle jsou s tím sekáním fakt nemocní, asi by byli nejradši, kdyby v Neratovicích vznikla poušť. V ostatních obcích se na to bere ohled a sekají buď mozaiky, anebo při vysokých teplotách vůbec. Předraženej diletantskej moloch FCC ani nekomentuji, ostatně město si neumí vybrat odpovídající dodavatele i v jiných oblastech. Vždyť nejsou schopni ani napsat si nějakou zadávačku svépomocí, vše dávají firmám, hlavně, že všemu šéfují a rozhazují z našich daní.
Jméno:Lenka
Datum:14.08. 19:46
Titulek:jsem v ID odpovědět
A bydlím na Výsluní a nepamatuji,že by se zde v těchto dnech prohnal kropící vůz.Asi něco jako paní Colombová.Kropily Technické služby,ale ne tito "umělci"
Jméno:Ywan
Datum:14.08. 01:24
Titulek:kopecodpovědět
Zabedněnci, na Mělníku se kropí, protože je to na kopci !
Jméno:Josef
Datum:14.08. 15:00
Titulek:RE: kopecodpovědět
Tak tím jste to rozlouskl! :) Děkujeme za objasnění, záhada vyřešena. :)

přidat názor
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz