zpět na forum

Jméno:Chozze
Datum:11.08. 14:14
Titulek:Reditel kdodpovědět
Nevi nekdo, co je na tom pravdy,ze byl zvolen v tichosti bez vyberoveho rizeni pan Svoboda,byvaly provozni SD?Na strankach Neratovic o tom neni zadna informace, ale treba je to kec...
Jméno:Lenka
Datum:11.08. 18:24
Titulek:výběrové řízeníodpovědět
Trochu jste zaspal dobu pane Chozze. Pan Svoboda byl zvolen na základě proběhnutého výběrového řízení a následném jmenování radou. Pokud chcete být i vy ředitelem nějaké příspěvkové organizace nebo školského zařízení spadající pod město a nebo dokonce máte zájem o funkci vedoucího některého odboru a nebo jen úředníka na městském úřadě, je nutné, aby jste pečlivěji a častěji sledoval na stránkách města rubriku Výběrová řízení. Tam se dozvíte podrobnosti o všech výběrových řízeních, které město pořádá.
Jméno:Chozze
Datum:11.08. 23:09
Titulek:Reditel kdodpovědět
Takze je, diky paní (pane)) Lenko, ja jsem asi nic nezaspal, vy mate nekde moznost si tyto zmeny precist?Ja tedy,jako bezny obcan Neratovic asi ne.Urcite zajem o reditelsvi nemam, jen jsem se ptal.Preji prijemny, jako vzdy, nicim neruseny zivot. :-D
Jméno:xy
Datum:12.08. 15:58
Titulek:také by mě to zajímaloodpovědět
Kde informace o Výběrovém řízení jsou? Kolik lidí se přihlásilo. Četla jsem v době koronaviru, že bylo vypsáno Výběrové řízení, ale pak se po tom slehla zem. Tak Lenko, prosím, kde jsou dostupné informace? Asi špatně prohlížíme stránky města. Díky
Jméno:Handule
Datum:17.08. 17:29
Titulek:výběrová řízeníodpovědět
Výběrová řízení město zveřejňuje na webu www.neratovice.cz -> záložka Městský úřad -> v levém menu vyberete Výběrová řízení a vyskočí vám aktuální nabídka. Jména přihlášených účastníků výběrového řízení se myslím nesmí zveřejňovat kvůli GDPR. Vám by se taky nelíbilo, pokud byste se ucházel o zaměstnání a někde by pak navěky vyvěsili vaše jméno a údaje s tím, že jste nebyl přijat...
Jméno:xy
Datum:18.08. 18:22
Titulek:GDPRodpovědět
nikdo nechce jména, o tom je zákon, ale třeba kolik lidí se přihlásilo do VŘ, vždyť SD je financován městem, tudíž námi. Tak si myslím, že tyto informace by mohly být zveřejněny, aby se předešlo případným dezinformacím o tom, že VŘ bylo šito na miru....jak tomu zde v minulosti již několikrát bylo a to dokonce na těchto stránkách. Př. DDM a Městská knihovna. Děkuji.
Jméno:jj,
Datum:19.08. 06:09
Titulek:je toodpovědět
Také zvláštní.Ale třeba se v Neralistech dozvíme,jak hluboce dobře to s námi myslí..
Jméno:jirba
Datum:14.08. 01:35
Titulek:dobrá volbaodpovědět
No, myslím, že pan Svoboda, dlouholetý neratovický pracovník přes kultůru, je velice dobrá volba.
Co je zastupujícím ředitelem rozjel dění okolo kultury a SD a letního kina, například, ve velkém stylu. Bylo by dobré podpořit tato konání, třeba tím, že vytáhneme "paty z baráku" a vyrazíme ! Mezi lidi !
Jméno:Zuzi
Datum:18.08. 14:40
Titulek:proč až teďodpovědět
A proč to teda nerozjel už dřív, když v kulturáku pracuje už 10 let? Proč se vším tím, co obdivujete čekal až bude ředitel. Trochu divné, nemyslíte?
Jméno:Iva
Datum:19.08. 06:08
Titulek:taky si myslímodpovědět
Své..Vzhledem k tomu,jaké informace a kdy dostáváme..A pak jsme v Neratovicích,pardon Nerachánově.
Jméno:Jarda
Datum:19.08. 17:39
Titulek:špatná volbaodpovědět
Nevím, jestli se jedná o stejného pana Svobodu, ale v roce 2004 jsem dělal pořadatele na plesech pod panem Svobodou, a můžu vám říct,že většího křiváka jsem v životě neviděl.
Jméno:Cha
Datum:19.08. 20:04
Titulek:Chiodpovědět
Hele, co hulíte a kde se to dá sehnat?Jako ředitel v prvním kole neuspěl nikdo, další kolo mělo být v září.K tomu už nedošlo, protože ho prostě kamarádíčkové a město v tichosti dosadilo bez výběrka.Jen tak, asi za to, že je v politické straně.Tak se vracíme do minulosti,jak to dělali rudoši, jsi ve straně?Tak to ti funkci dáme...a lidi, do toho nemaj co kecat, protože my tu vládneme.
Jméno:Cha
Datum:19.08. 20:05
Titulek:Chiodpovědět
To je vzkaz pro Jirbu
Jméno:jirba
Datum:22.08. 09:43
Titulek:to jsem to schytal..odpovědět
Na něco se, spolupisálkové, zeptejte p.Svobody přímo
Já napsal své mínění a kritické připomínky jsem si přečetl. Toť vše.

přidat názor
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz