zpět na forum

Jméno:Honza
Datum:09.08. 12:56
Titulek:Doporučení pro obyvatele Neratovicodpovědět
Starosta Řeporyj Pavel Novotný:
"Nechci bejt za Kristelku, pardon za hysterku, ale uprostřed noci jsem podal prostřednictvím OO PČR v Mělníce trestní ozámení na kokota, který zřejmě přinesl na krizový štáb Neratovic LSD. Nerad tyhle věci dělám, ale mám prostě podezření na trestný čin šírení poplašné zprávy, což se mi stalo podruhé v životě (poprvé při poslechu tvorby skupiny Ortel)."
Jméno:Josef
Datum:10.08. 16:05
Titulek:RE: Doporučení pro obyvatele Neratovicodpovědět
Od Novotnýho to sice "sedí", ten by měl šoupat nohama, když ale pominu Novotnýho, v Neratovicích na radnici taky slušný blbci - viz
https://zpravy.aktualne.cz /regiony/stredocesky/kupte -si-overaly-a-zasoby-jidla -radilo-mesto/r~058562b2da fd11eaa7deac1f6b220ee8/

Pochopil bych, kdyby město chtělo svým občanům nějak vážně pomoci a třeba se nabídlo, že sociálně slabším občanům nějaké potraviny nebo ochranné prostředky zakoupí, ale oni napíšou jen stupidní rady, že si to mají koupit sami. Radnice asi k občanům přistupuje jako k nesvéprávným dementům, to by asi lidi nenapadlo, že si mají nakoupit do zásoby. Jenom radí, ale kde na to lidi mají vzít to už nikoli, o žádné nabídce pomoci nebyla řeč, jen stupidní rady, ale za sr*čky utrácejí. Nikoho neurážím, když sdělím, že radnice je zejména od vedení banda debilů - tím debilem nemyslím urážku, ale dle výkladu slovníku lehkou mentální retardaci.
Jméno:Josef
Datum:10.08. 16:10
Titulek:Chytré rady nad zlato!odpovědět
OBECNÉ DOPORUČENÍ PRO OBYVATELE NERATOVIC V SOUVISLOSTI S AKTUÁLNÍ SITUACÍ V ČR V OBLASTI COVID-19 (Doporučení bylo vydáno na základě závěrů z mimořádné porady krizového řízení Středočeského kraje konané dne 4.8.2020.)

- zajistit si z vlastních prostředků ochranné pomůcky dle vlastního uvážení (roušky, respirátory FFP2 nebo vyšší třídy ochrany, ochranu očí, příp. ochranné oblečení (plášť, overal) s dlouhým rukávem a rukavice) v potřebném počtu na cca 1 - 2 měsíce (platí i pro městem zřízené organizace)

- zajistit si vlastní dezinfekční prostředky (na ruce a na povrchy)

- zajistit si nezbytné zásoby trvanlivých potravin a vody na cca 14 dní

- město v případě nouze zajistí pomoc v oblasti ochranných pomůcek především pro nejohroženější kategorii: senioři 70+ (cca 2 500 osob) + další rizikové skupiny (například onkologičtí pacienti, pacienti po transplantaci orgánů nebo kostní dřeně, případně lidé s těžkou obezitou a další), u kterých se dá čekat těžký průběh nemoci

Doplnění - Současná epidemiologická situace nejen v Neratovicích je stále relativně příznivá, jak je obyvatelstvo informováno ze sdělovacích prostředků. Zveřejněné obecné doporučení je skutečně "Doporučení", jak by se obyvatelé, ale i organizace měli připravovat na možnou změnu této situace.

Zodpovídá: Ing. Ladislav Drága
Vytvořeno / změněno: 7.8.2020 / 8.8.2020
Jméno:Dan
Datum:09.08. 18:24
Titulek:hmm,takodpovědět
To bude od hysteráka mega výživné..Se divím,že na něj ještě nehodil někdo síť.AAle A jak může řídit Řeporyje.Ale proč ne,v Banánově jde cokoliv.
Jméno:jirba
Datum:09.08. 18:48
Titulek:lsdodpovědět
dobrá zpráva. Možná to chce visvjetlyt..

přidat názor
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz