zpět na forum

Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:07.08. 20:51
Titulek:Znovu velká vedra, kropí se ulice? odpovědět
Projela jsem dnes skoro celé město, ptala se lidí, ale nikdo neviděl žádný kropicí vůz, který by zchladil rozpálené ulice. Obvolala jsem svoje spolužáky v jiných městech a ejhle, ve většině z nich se kropilo, mlžilo nebo stříkaly vodotrysky na veřejných plochách. Jen u nás nic. Odpoledne už nebylo možné se pohybovat po ulicích, vše bylo rozpálené. Pro staré a nemocné lidi už bylo nebezpečné vyjít ven. Víte, co nám totiž chybí? Nejen kropení ulic, ale i odpočivné kouty s lavičkami a stolky obklopené stinnou zelení. Měly by být co nejblíže místu bydliště. Máme spoustu hřišť pro děti, ale pro seniory nic. Naše vedení ale na staré lidi nemyslí, většina z nich má rodinné domky se zahradami nebo si vyjedou se svou jachtou do zahraničních destinací. Kromě toho nikdo z nich nepočítá s tím, že by někdy zestárli...
Jméno:Karel
Datum:08.08. 05:15
Titulek:máte pravduodpovědět
Město je v těchto dnech jak výheň.A pokud si pamatuju intenzivně se kropilo naposledy za Čermáka,to bylo všude i spousta zeleně,laviček a dalšího..Jooo,bejvávalo.No vá doba.Noví mají jen svá korýtka jako středobod.
Jméno:Josef
Datum:08.08. 14:05
Titulek:souhlasodpovědět
Dobré odpoledne, naprosto s Vámi souhlasím. Rozpálené město je problém, ale vedení naší radnice to nevadí, ve volném čase si jdou na jachtičku a v práci si sobečci pustí klimatizace a že jich tam mají, je to vidět na těch fasádách obou budov měú.
Jméno:jirba
Datum:09.08. 18:51
Titulek:Gradacodpovědět
Na dovolené před týdnem v Chorvatsku jsem měl v apartmánu též klimatizaci. Dobrá věc ! Navíc skvělej tejden, pohoda, klídek, všade uctivost, protože si turistů dnes vážej.

přidat názor
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz