zpět na forum

Jméno:Jan
Datum:01.08. 10:06
Titulek:Byznys zvítězilodpovědět
Na místě vedle obchodního domu Legato vznikne co nevidět montovaný chrám nákupů-Pepco.Klidně tam mohl být postaven žádaný parkovací dům,neboť tento problém je vážnější než obchod.Bohužel nebyl.Pravda,zase nabídka dalších pracovních míst a bla,bla..Pak je zde spousta prostorů,které nejsou zcela využity.Např.bývalý Dům služeb.Už ani ta drogerie tam není.Takže další prostor pro montovanou krabici.A plechové miláčky uklidíme třeba...do polí.Nebo pod kaštany,stromy,na záhony,tak jak se tomu i v různých případech děje.Děkuji našim představeným jak na nás občany ..."myslí"..
Jméno:Martin Růžička
Datum:10.08. 21:35
Titulek:Ten pozemek není městaodpovědět
Ten pozemek není města ... takže je na majiteli co tam postaví.
Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:11.08. 08:21
Titulek:není pravdaodpovědět
Není pravda, že je na majiteli, co tam postaví. Stavba musí být v souladu s územním plánem, např procento zelené plochy a zpevněné plochy a pod. Město může stanovit i jiné podmínky, jako např. střechu, barvu fasády a jiné. U toho PEPKa se mi nezdá procento zeleně, tam musí být nějaký limit, kouknu se na to.
Jméno:Jirka
Datum:11.08. 16:56
Titulek:tam očekávámodpovědět
Klacky napíchané v mulčovací kůře maximálně,něco jako u Lídlu.Jinak všude klasicky zámkovka anebo asfalt.Hlavně rampy a dost místa pro kamiony až se tam budou točit se zbožím.
Jméno:jirba
Datum:09.08. 18:58
Titulek:prošvihli všeodpovědět
Radnice prošvihla, co se dalo. PEPCO už má navezeno zboží, suďte sami. Jistě tu krabici záhy prodají..
V barák hrůzy se proměnila krabice vedle pošty.
Okolo třetí odsud vypadávaj skupinky spoluobčanů, mocně řvou až do rozednění..Vyhláška o Nočním klidu by měla vyjít na jemném papíře, protože je k ničemu
Jméno:hm,
Datum:10.08. 00:06
Titulek:je to takodpovědět
Ale mám pocit jestli tyhle podniky nemají nějakou výjimku.Chudáci ti lidé bydlící tam v okolí.Mrnda a její nohsledi poserou všechno.Hlavně že se vážení občané pofiderních hodnot a kvalit mají kde vyžít.
Jméno:Jindra
Datum:20.08. 12:39
Titulek:PEPCOodpovědět
Kritizujete,že tam někdo postavil PEPCO a obchod je plný. Tak asi tam nakupují tisíce lidí a ta kritika co tu zaznívá je lichá. Potřebujete za každou cenu kritizovat všechny a všechno......
Jméno:Jan
Datum:21.08. 19:14
Titulek: plný obchododpovědět
Mno to se moc říci nedá.Něco jako lobkovický KIK.Ale uvítal bych tu spíše hobbymarket.Se samoobsluhou.
Jméno:Irena
Datum:22.08. 11:45
Titulek:máte pravduodpovědět
Asi tu takový obchod chyběl, když je o něj zájem, lidé už nemusí jezdit na Mělník a do Prahy. Mají v nabídce hezké oblečení, hlavně pro děti, a za dobré ceny. Tak proč hned kritizovat? Kdyby u místních obchodníků nebylo tak draho a měli otevřeno déle, aby si mohli nakoupit i lidé dojíždějící za prací, také by neměli nouzi o zákazníky.
Jméno:Jitka
Datum:24.08. 05:23
Titulek:ovce snesou cokolivodpovědět
Myslíte tu veteš z Bangladeže,Číny,Turecka a ví Bůh odkud???Po 2 vypráních se to srazí a hodíte na koště místo mopu.Trochu drahé,nemyslíte??A konfekce žádná,pár kousků,bundy,kalhoty,šaty, sukně,tak k čemu?!!
Jméno:Jindra
Datum:24.08. 09:29
Titulek:Odpověďodpovědět
Asi tedy tam take nakupujete , když přesně víte co tam mají&#128512;
Jméno:No
Datum:25.08. 06:17
Titulek:tak se s tím smiřodpovědět
Milá měšťanko.Možná na dávkách.
Jméno:Vilém
Datum:24.08. 22:27
Titulek:kdo nakupuje v PEPCUodpovědět
Kdo nakupuje v Pepcu, podporuje zahraniční firmu. Majitelé firmy nejsou občané České republiky, veškeré zisky jdou do zahraničí.

Viz ARES:
Jednatel:
MARCIN ANDRZEJ STANKO, Polská republika
Den vzniku funkce: 17. listopadu 2014
zapsáno 22. června 2017

jednatel:
MILAN DRAHOŠ,Slovenská republika
adresa bydliště mimo území ČR:
Den vzniku funkce: 7. listopadu 2016
zapsáno 14. prosince 2016

Jednatel:
Ing. ROMAN OROŠ, Slovenská republika
Den vzniku funkce: 13. března 2018

Společník:
Pepkor Europe GmbH
Švýcarská konfederace
zapsáno 29. července 2014
Jméno:Jitka
Datum:25.08. 08:52
Titulek:tady byloodpovědět
Takových krámků s oblečením,včetně trhů.A nemuselo se nikam jezdit.Jenže to je minulost.Trhy ty 3 auta stojící před SD to je škoda mluvit.co jsem tak slyšela napálili jim vysoké nájemné,likvidační.Naše vedení dává přednost velkým rybám a podle toho to dopadlo.Jen samé škatule chrámu spotřeby anebo Vietnamci.Ty kdyby mohli by také zlikvidovali,ale nemůžou na ně.Mrnda to tu žene do kytek na všech dimenzích.
Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:25.08. 09:09
Titulek:je to takodpovědět
Je všeobecně známo, že z malých ryb nic nekape, čím větší ryba, tím větší benefit. Ano, město viditelně upadá, i mnohem menší obce podporují své občany a věnují maximální péči službám. Kdyby město neprodalo pozemek s garážemi soukromníkům, mohla na jejich místě stát nová poliklinika v centru města s podzemními garážemi. Jenže Mrnda a spol. se vyznačují úchylným myšlením jedním směrem. Mají ještě dva roky na uskutečnění svých záměrů. Stačí nový územní plán a pak už to pojede samospádem. Mrnda a spol. musí zmizet, jinak město na to těžce doplatí. Jenže opozici chybí JEDEN jediný hlas na odvolání rady města, starosty a místostarostů. Bohužel, cukr a bič fungují. Buď se někdo bojí nebo má z toho výhody. Třetí volební období pod knutou Mrndy už město neustojí.
Jméno:Josef
Datum:25.08. 10:41
Titulek:????odpovědět
Mrnda? Paní Spěváčková, to už opravdu přeháníte.
Jste snad zastupitelka - tak prosím nějakou úroveň.
Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:25.08. 17:53
Titulek:zastupitel nesmí žertovat?odpovědět
Krnáčová - Krnda, Mrzílková - Mrnda. Já byla ve škole vždy Spěvanda a nevadilo mi to. Češi měli odedávna ojedinělý smysl pro humor, tak nám to nekazte. V určitých situacích je to jediné, co nám zbývá.
Jméno:Pokora
Datum:25.08. 18:05
Titulek:to máte jednoodpovědět
Dobře, není to Mrnda, ale Hmyzu zdar. Stejně by měla zmizet, je na čase.
Jméno:Míša
Datum:25.08. 18:24
Titulek:je to takodpovědět
Tahle existence pokazila na co sáhla a nezasluhuje od druhých žádné ohledy ani ..."úroveň".Takže bubáci nechť se spokojí s touto prezentací a nikomu nic nepodsouvají.
Jméno:Bohumil
Datum:25.08. 18:36
Titulek:paní Kořanováodpovědět
Paní Spěváčková, vezměte si příklad ze zastupitelky paní učitelky Kořanové. Ta má jinou úroveň. To je dáma podle mého gusta. Ta by slovo Mrnda s úst nevypustila.
Jméno:Josef
Datum:25.08. 18:39
Titulek:Vždycky se tak přezdívaloodpovědět
Ano, vždycky se tak tady přezdívalo, nechápu, proč je pan Josef tak pohoršen, je to jen neratovická slangová přezdívka.
Jméno:No
Datum:25.08. 18:55
Titulek:ví Bůhodpovědět
Kdo se pod přezdívkou Josef skutečně skrývá,že ho toto počínání rozhořčilo.Máme svobodu a proto si názor každý bude psát jaký cítí.Pravda bolí asi.
Jméno:etiketou posedlý
Datum:26.08. 05:11
Titulek:Bohúšú,svéodpovědět
Gusto si strč za klobouk.Tady nejsi v blafárně LN,každý se vyjádří jak mu zobec narostl.Nikdo ti tvé "dámy" nebere,zajděte spolu na kávu a nikomu nic nevnucujte,je to ještě trapnější než...Mrnda.
Jméno:Jenda
Datum:26.08. 11:38
Titulek:ctnostnýodpovědět
Pane Bohumile,strom se má ohýbat v mládí a ne na stará kolena...To za prvé.Další otázkou je,komu sedíte a jaký jste Vy sám.Když už chci někoho vychovávat a dávat příklady.Škoda,že tam všem není příkladem ona ...Mrnda.Na to,že je to kantorka se má ještě v mnohém učit,ale nevím,zda to bude mít smysl.
Jméno:Alena
Datum:26.08. 15:15
Titulek:Tahle "dáma"odpovědět
učila? Dnes se již jedná pouze o zlou dementní ženskou, která se dostala svými voliči do zastupitelstva. Jaká to ostuda! Kolika že byla zvolena hlasy? Už aby byly další volby do zastupitelstva!
Jméno:A
Datum:26.08. 15:38
Titulek:dle čeho soudíteodpovědět
Že dementní,máte to někde něčím podložené??!!Nebo jen osobní nenávistný útok??!Na šíření poplašné zprávy a urážky jsou,vážená paragrafy.Rozmyslete si dobře,co tvrdíte!
Jméno:Josef
Datum:25.08. 11:56
Titulek:Přesně takodpovědět
Dobrý den, přesně tak, velmi dobře jste to vystihla. Byl byl velmi krásný den, kdyby Mrnda definitivně z komunální politiky odešla (což je pravděpodobnost rovnající se tomu, že na mne spadne meteorit).
Jméno:No
Datum:25.08. 19:01
Titulek: včeraodpovědět
By bylo pozdě.A nebylo by od věci zřídit anketu,kde by si lidé přáli či nepřáli Mrndu u vesla.
Jméno:Jitka
Datum:03.09. 05:58
Titulek: včera tamodpovědět
Rozdávali u kas jakési losy.jevilo se to tak,jako že seškrábnete políčko a buď vyhrajete nebo ne.Ale ouha,pěkná kulišárna.Z losů se vyklubala soutěž,kde buď na něco dostanete slevy,tzn.že znovu něco musíte koupit.Prostě marketingová vychytávka.Na výhru se musíte přihlásit,zadat své jméno a zatočit kolem štěstí.Věci až po auta.Jen jak z lidí dostat peníze.
Jméno:Petr
Datum:03.09. 08:29
Titulek:losyodpovědět
No tak si ho neberte, nebo Vás k tomu někdo nutí?
A když už máte ten los (slevu) - opravdu si něco MUSÍTE koupit? Je přece vaše svobodné rozhodnutí, jestli si něco koupíte nebo jestli někam napíšete své jméno a adresu, nebo ne?
Jméno:hm,
Datum:03.09. 18:04
Titulek:potrefený zakejhal...odpovědět
Vážený,nutí někdo snad Vám aby jste reagoval a příspěvek četl??Bože,tady jsou ...jelítka v těch NeraSe ani nedivím že jsou takové,jaké jsou.samej Ynteligent.
Jméno:ehm,ehm
Datum:03.09. 20:06
Titulek:Váženýodpovědět
Ynteligente, nečtěte, nereagujte a nepruďte tady.
Jméno:Jitka
Datum:10.09. 09:25
Titulek: také jsem los dostalaodpovědět
Vyhrává vskutku každý.Od věcných cen až po auta.Kdo má trochu v hlavě spočítá si,že tohle je jen tah jak z lidí vytahat další peníze.O žádné výhry nejde,jen o slevy.Dáte jim os.údaje,maily a pak točíte kolem štěstí.Tady je spousta lidí co na tohle slyší.
Jméno:Božena
Datum:04.09. 07:46
Titulek:v Legátůodpovědět
jsou nové nehty,kosmetika,pedi,prodl užování řás.dají slevů a jsou rychlá.Prasovát rychle.
Jméno:Eva
Datum:04.09. 14:22
Titulek:ano,odpovědět
New star nails,jsou ještě lepší než ti na rohu u náměstí,tam neumějí nic-airbrush,malování...

přidat názor
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz