zpět na forum

Jméno:Karel
Datum:18.07. 15:32
Titulek:Srážky vlakůodpovědět
Jasně,chyba se shodí na mrtvého a závažné důvody smetou ze stolu...Papír snese všechno.Novinky 18.července:Strojvedoucí :"Ve skutečnosti naspíme ještě méně než daných 6 hodin".Přetěžování zaměstnanců a špatné platy jsou napříč celou zemí.Už jen fakt že na průměrnou mzdu NEDOSAHUJÍ 2/3 pracujících.Ale hold se to někomu hodí do krámu.Stačí se podívat v pondělí na lidi v MHD,vypadají,jakoby ani víkend nebyl...
Jméno:Honza
Datum:19.07. 17:42
Titulek:Češi jsou ovceodpovědět
A dobře jim tak.Nechají na sobě dříví štípat,neumějí se ozvat.Vůbec je nelituju.každý co zaslouží.
Jméno:xy
Datum:20.07. 09:31
Titulek:srážky vlakůodpovědět
Postupně se ukazuje, jak na nás oligarcha z vysoka kašle a myslí především na své zájmy.Všechno se nedá svádět na pandemii.
Záleží jenom na nás - lidech - co si ještě necháme líbit. Jinak bude stále hůř!
Můžeme se přece účinně bránit, budou tady volby, záleží jen na naší vůli, kam bude směřovat naše budoucnost.
Nesmíme se nechat ukonejšit planými sliby, kterých si všichni ještě bohatě užijeme!
Jsme přece myslící lidé, je třeba vzít rozum do hrsti a účinně se bránit. Jiná cesta pro nás není.
Jméno:chodec po nera
Datum:20.07. 11:01
Titulek:svatá pravda,odpovědět
jenže problém není v jednom oligarchovi ale v celém systému.Dokud budou plné kapsy pánů podnikatelů důležitější než lidské zdraví a životy, nic se nezmění.Na dráze to začalo cca před 25 lety zrušením druhého mašinfíry, v době korony jsou nejdůležitější narvané hospody celou noc.
Jméno:Jirka
Datum:20.07. 17:36
Titulek:a kam myslíteodpovědět
Že ušetřené peníze za zrušená místa přišly??!!To si management rozdělil jistě na prémiích.Však lidí je jak sr...k,jak pravil kdosi v Černých baronech.
Jméno:Marie
Datum:16.09. 08:32
Titulek:ty nové vlakyodpovědět
Od Arrivy co jezdí na Prahu je peklo,duní a jsou hlučné,když projede starý vlak od ČD tak ani o tom nevíte.Hlavně že dopravce vydělává.Tady je všechno stavěné na hlavu.KOCOURKOV.
Jméno:J.Š.
Datum:16.09. 20:45
Titulek:Neneodpovědět
Je to přesně naopak.

Právě Arrivu není slyšet díky kotoučovým brzdám, zato vraky Českých drah, zvláště řídící vozy typu ABfbrdtn se svými zastalými špalkovými brzdami dráždí sluch i nervy nehorázným skřípotem.

Lidé bydlící u nádraží a té slavné nové zastávky bez protihlukových stěn to jistě potvrdí, jelikož to musí strpět každý den.
Jméno:Lída
Datum:17.09. 05:53
Titulek:není pravdaodpovědět
Bydlím také poblíž,celá léta byl klid a teď takový rachot.Takže asi těžko nějaká inovace od arrivy k dobru.A moc lidí novou stanici nevyužívá.Ale pár jedinců,co nemají auta nemusí šlapat na nádraží.Ještě by mohli udělat další zastávku u DDM,aby Nera byly dokonale prošpikované dopravou a tranzitem.
Jméno:Doktor
Datum:17.09. 15:44
Titulek:pro Líduodpovědět
Lído, asi nebydlíte poblíž, protože pak byste sem nepsala takové hlouposti. Doporučuji se jít postavit na nástupiště a poslechnout si tak to vypadá, když přijíždí vlak Arrivy a ČD. A za zastávku jsme rádi, na nádraží to máme poměrně daleko.
Jméno:doktůrku,
Datum:18.09. 02:28
Titulek:bydlím tam takyodpovědět
A souhlasím s Lídou,tak nemel.

přidat názor
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz