zpět na forum

Jméno:Josef
Datum:12.07. 12:44
Titulek:Žralok???odpovědět
Otevře ještě někdy? Nechybí mi, jen se trochu divím a obávám.
Jméno:
Datum:13.07. 18:19
Titulek:Žralok chybíodpovědět
Ti kluci tam mrskali nejlepší čínu v Nera.Salmonela doupě mu nemůže konkurovat.
Jméno:Josef
Datum:14.07. 08:35
Titulek:Co je Salmonela doupě? Neznám.odpovědět
Já si u nich čas od času kdysi koupil kuřecí s nudlemi, z Anity mi to šmakovalo jinak. Jen mě zarazilo, že ještě neotevřeli. Jestli nejsou zpět doma. Měli tu pár kámošů.
Jméno:Bob
Datum:19.07. 17:19
Titulek:salmonela doupěodpovědět
Je to,co jede nyní.Kdosi se zmínil o tom,jaká je zákulisní hygiena a i se pěkně pos..l.Jsou tam sice milí,úslužní,ale jídlo nic moc oproti těm mladým klukům.Můj názor.
Jméno:Josef
Datum:20.07. 15:13
Titulek:Díkyodpovědět
K Anitě a podobným nechodím, tak mě to ani nevadí.

Jméno:Bětka
Datum:09.08. 07:52
Titulek: Žralok jedeodpovědět
A jsem za ně ráda.Krom rozvozu další způsob jak se dobře a cenově přijatelně v Nera najíst.Jen škoda,že to nemají s prostory ,kde by se i člověk najedl,ale chápu,není to restaurace.Ty venkovní lavice nejsou ono.Jim by seděla a šlapala.
Tak kluci,ať se daří a chutná!!
Jméno:Bíba
Datum:09.08. 09:12
Titulek:Na něco jste zapomněla. odpovědět
To je od vás hezké, že jim děláte reklamu. Jen jste zapomněla napsat, že se tam dají sehnat i jiné produkty z přírody a je o ně velký zájem. V tom Žralok opravdu jede.
Jméno:Petr
Datum:09.08. 11:29
Titulek:jak se říkáodpovědět
Kde není žalobce,není ani soudce.A oni jsou jediní,co něco takového "produkují"???!.Co jste udělal (-a) pro to,aby se tomu tak nedělo,krom svých plků zde???Hlásili jste to někde,volali MP??Asi těžko,jen šíříte zprávy ovčí babičky a jistě sám(-a) dřepíte doma na dávkách a závidíte i nos mezi očima.Hold kdo umí,umí..
Jméno:a jéje!
Datum:09.08. 18:27
Titulek:...česká závist...odpovědět
Se projevila.Můžete podnikat i šmelit také,nikdo Vám nebrání.Peníze ještě nikdy za neschopnými a línými sami nepřišly.Čábes!
Jméno:Alena
Datum:09.08. 21:51
Titulek:Fakt?odpovědět
Asi o tom víte něco víc a máte s tím zkušenosti. Tak buďte konkrétní, tohle "jedna paní povídala" je na nic.

přidat názor
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz