zpět na forum

Jméno:Jodef
Datum:29.06. 08:18
Titulek:Na trojce škole třída v karanténě?odpovědět
Něco se o tom povídá. Jeden ví, další ví víc, ale celkem nic. Jak to je?
Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:29.06. 08:43
Titulek:Koronavirus je zde stále, počty stoupajíodpovědět
V sobotu 260, včera v neděli 305, roste to. A není se co divit, lidé s radostí odhodili roušky, v hospodách to hučí, mnozí mají roušku jen tak, aby se neřeklo a trčí jim z ní nos a tím dýchají. Mládež tvrdí, že žádný hadr nebudou na hubě nosit, protože jich se korona netýká, napadá starce a to je podle mnohých v pořádku. I nás pan starosta nabídl shromáždění na zasedání zastupitelstva vyzval přítomné, že by si mohli sundat roušky. Jen dodal, že kdyby to někomu vadilo, nechají je na ústech. Byla jsme proti a KHS mi to schválila. Nebyly dodrženy rozestupy!!!
Jméno:Petr
Datum:29.06. 09:34
Titulek:OKDodpovědět
Duvodem je kompletne testovani nekolika tisic lidi v OKD, tudiz se dalo ocekavat, ze to bude takhle.
Hlavne zadnou paniku, Praha a Stredocesky kraj se na tom cisle podili tak 10-15 pripady.
Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:29.06. 09:53
Titulek:zbystřete....odpovědět
V tom případě bychom se měli řídit výrokem Julia Fučíka (kterého už mládež nezná, byl popraven za 2. světové války jako mnoho jiných, ale byl naivní KOMUNISTA a to se neodpouští): Lidé,bděte!!
Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:29.06. 09:31
Titulek:kdo ví.....odpovědět
Také jsem to slyšela. Už dvakrát jsem poslala na KHS dotaz na počet infikovaných, odpoví mi přesně, v souladu se zákonem, tj. po 15 dnech. A to už není aktuální.

Dana Šalamunová Dana.Salamunova@khsstc.cz
Komu:
spevackova@seznam.cz
RE: žádost o informaci podle zákona č. 106/1999 Sb.
Vážená paní Spěváčková,

níže Vám posíláme informace, o které jste si zažádala na základě zákona č. 106/1999 Sb. o svobodném přístupu k informacím.

Od Vaší poslední žádosti se stav nezměnil, k 12.06.2020 je počet pozitivních případů Covid-19 v Neratovicích 20, z toho 15 žen a 5 mužů v těchto věkových skupinách:

Věková skupina

ženy muži
0-14
1 0

15-24
0 0

25-34
4 0

35-44
2 0

45-54
5 2

55-64
1 1

65-74
1 1

75-84
1 0

+85
0 1

K uvedenému datu jsou všichni uzdravení, čili pozitivních případů je 0.

K uvedenému datu z Neratovic nikdo na onemocnění Covid-19 nezemřel.

S pozdravem a přáním příjemného dne,
Dana Šalamunová, MBA
tisková mluvčí
KRAJSKÁ HYGIENICKÁ STANICE
Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:30.06. 11:46
Titulek:počet infikovanýchodpovědět
Za včerejšek přibylo 202. infikovaných. Rizikem zůstává rozšíření koronaviru do dalších částí republiky neuváženým cestováním u ohniska nákazy.
Jméno:Petr
Datum:30.06. 13:36
Titulek:kouzleni s cislamaodpovědět
202 je nejnizsi cislo od zacatku tydne, zaroven cislo z predesleho dne kleslo o temer 40 procent - jasny signal ustupu epidemie
Jméno:Pavel
Datum:01.07. 13:08
Titulek:poctyodpovědět
a za utery jenom 149. Tudiz je zcela jasne, ze se jedna o ohnisko v OKD, ktere se hlida a postupne eliminuje.

přidat názor
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz