zpět na forum

Jméno:Karel
Datum:28.06. 06:56
Titulek:Řvavá zábava z Kojeticodpovědět
Opakuje se to každým rokem.Nepochopím,jak se někdo může bavit řvavým bušením a těžkou tuc tuc hudbou,navíc ještě s tím musí obtěžovat široko daleko okolí.Asi peníze udělaly tradičně své.
Jméno:Josef
Datum:29.06. 08:11
Titulek:Snad to nebude častěji.odpovědět
Máme štěstí, že můžeme zajet jinam, v Obříství byl klid. Až bude rocková záležitost na koupališti, tak zas odjedeme. Až tam bude někdy zábava, odjedeme zase sem. Na stadionu to musela být hrůza, divím se, že to někdo je schopen vydržet a ještě za to platit. Ale v jednu chvíli hráli pěkně, žádné ducduc, holka měla pěkný hlas a kytarista to také uměl.
Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:28.06. 09:17
Titulek:řev a dusot z Kojeticodpovědět
Volala jsem na státní policii na Mělníku, přepojili mě na Neratovice a pan policista slíbil, že se tam podívá. Jen pochyboval, zda to není někde od Kralup, tam se mělo pořádat nějaké technopárty. To bylo asi v 22.45 a byl to děs a hrůza. Hrozné zvuky, řev, tuc tuc, u nás to řvvalo z Kojetic a ještě se zvuk odrážel o protější panelák Na Výsluní. Z obou stran bytů nebylo možné spát. Zavřít okna nepomáhalo. Doufám, že kojetičtí se chytnou za nos. Nebo jim vyhlásíme válku.

Nezbývá, než se obrátit na starostu, aby se zkontaktoval se starostou Kojetic a požádal ho, aby si příště obrátili reprobedny do dědiny a řádně to ztlumili.
Jméno:Martin Růžička
Datum:09.07. 12:41
Titulek:Naše radnice také schvalujeodpovědět
Naše radnice také schvaluje výjimky z nočního klidu až do 02:00 a taky je to řev - asi pořadatelé nemají už sluch a zvukař to neumí.
Jméno:Petr
Datum:28.06. 10:52
Titulek:pro kojetičanyodpovědět
To muselo být doslova peklo,my jsme přes pole,ale oni neměli úniku.Hnusná bezohlednost jedním slovem.A každej hlavu v písku.
Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:28.06. 15:24
Titulek:budu si stěžovat....odpovědět
Stěžujte si na radnici!!!! Oslovte starostu, ať jedná s vedením Kojetic. Oslovte vedení Kojetic. Čím víc nás bude, tím víc budou muset jednat!!!!

+420 315 684 081
+420 606 046 325

podatelna@kojetice.cz
Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:28.06. 20:58
Titulek:email starostce Kojeticodpovědět
Anna Spevackova
Komu:
podatelna@kojetice.cz
pro paní starostku obce

Vážená paní starostko,

doufám, že se již nebude opakovat situace, která nastala v sobotu odpoledne až do noci 27. června 2020, kdy z obce Kojetice, které starostujete, se ozýval do pozdních nočních hodin podivný řev, rámus, neidentifikovatelné zvuky a hlavně údery, způsobené elektronickými součástmi, jež nelze nazvat hudbou. Tyto zvuky nejen že vycházely z oblasti Kojetic, ale odrážely se i od bloků panelových domů v Neratovicích a tím se násobily. Předpokládám, že zdroj rámusu vycházel z vaší obce.

Vážená paní starostko, ve městě Neratovice na sídlišti žijí tisíce lidí, rodiny s malými dětmi, staří lidé, invalidé, pracující, kteří se potřebují vyspat a ti všichni byli obtěžováni hlukem z vaší obce. Jsem zastupitelka města a lidé se na mě obraceli, ať s tím něco udělám. Udělala jsem to, že jsem se obrátila na Policii ČR, která mi slíbila, že pojede situaci zkontrolovat. Víc jsem udělat nemohla.

Doufám, že příště se nic podobného nebude opakovat.

Děkuji za odpověď.

S pozdravem Mgr. Anna Spěváčková, zastupitelka města.
Jméno:neratovická
Datum:09.07. 17:43
Titulek:dobrý den,odpovědět
Psala jsem na obecní úřad do Kojetic,paní Horevajová odpověděla,že toto pod.č.jednacím XY....bude předáno panu starostovi k vyřízení.Zatím bez odpovědi....Co Vy??
Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:09.07. 20:54
Titulek:jistěodpovědět
Dopadla jsem stejně!
Jméno:Honza
Datum:10.07. 17:35
Titulek:aby né,zřejmě dostaliodpovědět
Od kapely rámusáků tučné držhubné.Tohle bych natočil a poslal na KHS jako předmět doličný.Otázkou zůstává,jestli se tam tento úplateček také nepřijímá...
Jméno:yy
Datum:11.07. 07:10
Titulek:Starostovi???odpovědět
Nechápu-oni mají v Kojeticích nějakou změnu? Od kdy? Na oficiálních stránkách Kojetic je na postu starosty ŽENA! I když v dnešní moderní době si člověk pohlavím nemůže být jistý, že?! Paní Horevajová je referentka, jestli tedy jejich stránky nelžou!
Jméno:neratovická
Datum:23.07. 10:39
Titulek:přišla strohá omluvaodpovědět
Od starostky Cinkové jménem její referentky.Omlouváme se,bla,bla,nashledanou...

přidat názor
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz