zpět na forum

Jméno:Míša
Datum:23.06. 06:10
Titulek:Peníze místo stravenekodpovědět
Tento benefit mi příjde jako nešťastný.Hlavně mám-li jít zde v Nera za stravenku utrácet.V Lídlu berou jen ty jejich,v Penny marketu,kde je levno a člověk by udělal velký nákup berou jen ty sociální od ÚP.V podstatě pro mne diskriminační.V drahé Bille plné front je berou,ale to aby si člověk vzal dovolenou.V dalším drahém Tescu bez výběru je berou také.Do místních řeznictví nechodím a ani do polského krámu s kuřecím..
Jméno:Petr
Datum:23.06. 12:46
Titulek:Stravenkaodpovědět
Vážená paní. Stravenky jako benefit jsou pro slevu na jídlo v restauraci. Ne abyste kupovala nákup v obchodě.
Jméno:a to
Datum:24.06. 05:32
Titulek:jako vážně???!odpovědět
Oni asi v obchodech s potravinami prodávají k jídlu matrjoška.Proč asi mají smlouvy se stravenkáři??"Vy jste INTELIGENT!
Jméno:Dušan
Datum:23.06. 19:27
Titulek:stravenkyodpovědět
V Penny stravenky berou všechny. Kdo nedostává v práci stravenky, tak bude dostávat místo toho peníze. A nebo může zaměstnavatel přestat dávat stravenky a začít dávat peníze. Proč je to benefit nešťastný? Dosáhne na něj více lidí.
Jméno:Jirka
Datum:24.06. 05:13
Titulek:to jsteodpovědět
Na omylu,laskavě si zjistěte než něco plácnete.Já stravenky taky nechci,doufám,že to ve sněmovně projde.
Jméno:Eva
Datum:24.06. 09:47
Titulek:Ano,odpovědět
na co stravenky.Kdo chce,ať dá Kč.Odpadne i rozsáhlá administrativa kolem.
Jméno:Karel
Datum:24.06. 15:09
Titulek:jsemodpovědět
Též pro zrušení,člověku to spíš zkomplikuje život,ale řiví se na tom spousta cizáckých firem,dokonce ze zahraničí.Stravenky vezmou buď v pochybných kšeftech,dá se tam za ně koupit cokoliv a nebo musíte hlídat druh a počet kolik jich přijmou.Mno dejte mi svátek s tou trapárnou....
Jméno:Petr
Datum:21.07. 03:57
Titulek:k ničemu nejsouodpovědět
Efekt přináší jen v nabalíkování se těm,co je vydávají.Ať si koupí za peníze každý co chce.
Jméno:Franta
Datum:21.07. 20:31
Titulek:já jsem pro zachování stravenekodpovědět
já bych je nerušil, je každého věc, jestli si dojde na oběd nebo za ně nakoupí třeba maso. Ty řeči o zrušení vedou jen závistivci, kteří je nedostávají.
Jméno:Luboš
Datum:22.07. 03:12
Titulek:nojoodpovědět
Tak to už bys měl být zticha,viď.
Jméno:xy
Datum:22.07. 10:57
Titulek:Frantoviodpovědět
Pane Franto, myslíte, že provize 2% zaplatí ten co dává svým zaměstnancům stravenky a 7% zaplatí obchodník, který stravenky přijímá! (Navíc čeká 14 dní na jejich proplacení na účet) Výpočet pro neznalého problému: Ze stravenek za 100.000 má dodavatel stravenek Sodexo nebo Edenred za nic 9.000,- To se Vám zdá málo? Navíc jsou to zahraniční společnosti, tak zisk jde do státu, kde je registrovaný, v ČR zaplatí pouze DPH! A je to závist? Za mě ne! Protože jen vytiskne a dodá! Navíc-co ekologie, když jsou tištěné papírky jen na jedno použití!
Jméno:Jenda
Datum:22.07. 18:47
Titulek:příjmy do zahraničíodpovědět
Aby ne,tady si s náma každý vytře zadel.

přidat názor
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz