zpět na forum

Jméno:Lída
Datum:19.06. 09:30
Titulek:Zastupitelstvoodpovědět
Na Zastupitelstvu 24.6.se bude projednávat bod 9.1 Prodej pozemků přiléhajících k atriovým domům.Jestlipak "staronoví" majitelé doplatí zpětně využívání těchto pozemků?Podmínky by pro ně měly platit stejné,jako mají "Zahrádkáři"...
Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:19.06. 11:07
Titulek:anoodpovědět
Upozorňovala jsem na to na zasedání zastupitelstva, když se navrhoval prodej pozemků u átriáků. Přítomní majitelé domů pořád argumentovali tím, že si pozemky zvelebili a osázeli, ale co dělali zahrádkáři? Totéž. Ale platí za pronájem značné částky. Nikdo na to nereagoval, jelo se dál podle scénáře paní Mrzílkové a spol. (Škoda, že se nepovedlo ji odvolat na minulém desetiminutovém zastupitelstvu. Jenže opozice měla jen deset hlasů, Míša Landová nepřišla, zřejmě v tom má prsty její kolega z kandidátky Roman Kroužecký.) Mají tam asi kamarády a příbuzné, tak jim vycházejí vstříc. Zahrádkáři jsou převážně lidé z paneláků, které naši VIP považují za podřadné sorty čili jak by je nazvali Němci, rasoví ideologové: Untermenschen. Jsou neúspěšní na rozdíl od nich, výše postavených. Jsem zvědavá, jestli starostové dosadí opět Mrzílkovou na kandidátku do krajských voleb. Prý jsou tam samí úspěšní starostové.
Jméno:Marek
Datum:19.06. 14:07
Titulek:Stejný metrodpovědět
To je určitě chválihodné,že "si" pozemky města u svého domu zvelebili,o tom žádná.Platit za využívání by ale měli,stejně tak mít na to povolení.Nemá tam náhodou domeček také T.Hrodek...?
Jméno:Karel
Datum:19.06. 12:25
Titulek:neratovičtí vrabciodpovědět
Si cvrlikají že má a byl za ní.
Jméno:jirba
Datum:19.06. 19:42
Titulek:minipozemečekodpovědět
To to ještě není vyřešený ? Ovšem nemít ve vlastnictví prakticky jinému nepřístupnou minizahrádku s vchodem do ložnice..asi jako kdyby někdo chodil "bydlet" na můj balkón.
Opět neschopnost MÚ !!

přidat názor
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz