zpět na forum

Jméno:Lenka
Datum:30.05. 15:47
Titulek: Pátrání po chlapečkoviodpovědět
Novinky:Už 2.den probíhá marné pátrání po kojenci z Hořína na Mělnicku.Ten zmizel i s kočárkem zatímco jeho matka údajně usnula s ním někde v přírodě.Smutná doba,snad vše dobře bez újmy dopadne.A jelikož neznám přesné okolnosti případu,jen jeho možné varianty,nesoudím.
Jméno:Hanka
Datum:30.05. 15:58
Titulek:matkaodpovědět
Závislá na pervitinu a dítě v její péči???!Tady se někde stala chyba.Co když samotná sociálka pochybila.Nebo další orgány.
Jméno:Alena
Datum:30.05. 23:24
Titulek:špatný konecodpovědět
Bohužel to má ten nejsmutnější konec. Jak je ale možné, že takovéhle "matce" sociálka dítě neodebere, i když se ví, jaký život vede.
Jméno:Jarka
Datum:31.05. 17:55
Titulek:myslíte siodpovědět
Že OSPOD (sociálka) a další instituce nemohou pochybit??!Znám bohužel i několik podobných případů odsud z Nera,kdy neschopná a alkoholická matka má dítě v péči a pobírá na něj od státu peníze.Tam,kde není soudce,není ani žalobce.
Jméno:Jana
Datum:31.05. 10:14
Titulek:ví Bůhodpovědět
Jak to celé je,na kamery mluvila i její příbuzná,že výchovu a péči nezvládá.Aby ne,narušený člověk.Chlapečka našli mrtvého u Vliněvsi,4km od místa,kde matka usnula.
Jméno:jirba
Datum:31.05. 18:45
Titulek:sebevrodpovědět
Všechny fámy co vinou neinformování veřejnosti vzniknou, bohužel, nemají na událost vliv.
Na SEZNAMu získala větší počet lajků věta :
asi spáchal sebevraždu..
Jméno:Míša
Datum:05.06. 17:46
Titulek: matka dítěodpovědět
Zatížila kamením a hodila do řeky.Už jen fakt,že byla narušená a na drogách a OSPOD jí ho v péči nechala.Do krimu by měla jít nezodpovědná osoba z úřadu a matka,možnná další.Ale viděl-li kdo někdy zoddpovědnost za státní instituce??!Svět se žene do pekel.
Jméno:Alena
Datum:06.06. 11:33
Titulek:Sociálka pochybilaodpovědět
Měla by nést odpovědnost konkrétní osoba ze sociálky, která jí ho svěřila do péče. Vědělo se, že je na pervitinu, sama přiznala, že péči nezvládá, a ona jí ho nechala?
Jméno:Jana
Datum:06.06. 22:36
Titulek:péčeodpovědět
Svěření do péče určuje soud.
Jméno:Alena
Datum:09.06. 19:41
Titulek:svěření určuje soudodpovědět
Co ale úřednice v tomto případě udělala? Dala podnět k odebrání dítěte? Co se psalo, nechali ji odejít s tím, že má zažádáno o pobyt v azylovém domě. Kdo to ověřil? Jak vůbec mohli nechat matku na pervitinu odejít s dítětem? Hlavně že se sociálka stará, aby určití celoživotní nemakačenkové dostali na dávkách dost peněz.
Jméno:Honza
Datum:07.06. 07:07
Titulek:takhle se to hezkyodpovědět
Smete ze stolu,svalí na matčinu příčetnost a svět se dál bude točit.Lidi si nechaj nakukat kdeco.Vzpomeňte na liknavost účedníků a policie ve Frenštátu,pak šel ze zoufalství celý dům do luftu...Takhle nám tu lžou už od sametu..
Jméno:Honza
Datum:07.06. 07:08
Titulek:oprava:odpovědět
úředníků

přidat názor
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz