zpět na forum

Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:29.05. 11:00
Titulek:Veřejné prohlášení k hlasování o programuodpovědět
Vážení přátelé,

mnoho lidí tápe a domnívá se, že jsem hlasovala proti programu na zasedání městského zastupitelstva dne 27. 5. 2020, proto, že to měl být jakýsi rozmar nebo druh nesouhlasu s členy opozice, jelikož se mnou nejednali o jménech odvolaných, ale nebylo to tak. Bylo to jednoduché: V tom rozrušení jsem se přehlédla a stiskla nesprávné tlačítko. Místo PRO jsem omylem zmáčkla PROTI. Ale nebyla jsem si tím jistá, na tabuli se jmény jsem se nestačila zorientovat, ihned zmizela, a pak už jsem jen viděla výsledek hlasování - 9 bodů pro program. Je nutné mít minimálně 11 hlasů. I kdybych hlasovala správně, nestačilo by to. To už starosta ukončil zasedání a tak jsem to nechala být. Už bych stejně svým hlasováním nic nezměnila. Bohužel, trápilo mě to, ale co se s tím dá dělat. V mnoha městech zastupitelé mačkají tlačítka a současně zvedají ruku, aby byla možná kontrola. Zamýšlím, že požádám o doplnění jednacího řádu o změnu způsobu hlasování, ale nedoufám, že změna projde.

Mgr. Anna Spěváčková
Jméno:jirba
Datum:01.06. 16:44
Titulek:kdo zradil ?odpovědět
Jak to tedy bylo, jeden předpokládaný hlas k odvolání místostarostenstva chyběl !
...nepochopitelná cenzůra zde...

přidat názor
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz