zpět na forum

Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:24.05. 21:57
Titulek:Zasedání zastupitelstva 27. 5. 2020 v 16:00 hod.odpovědět
Vážení občané,

7 zastupitelů a 1 radní se podepsalo pod žádost, aby starosta města svolal zasedání zastupitelstva města mimo stanovené termíny. Starosta je podle zákona o obcích povinen zasedání svolat. Zasedání se koná v sále Společenského domu 27. 5. 2020 v 16.00 hod. Občané mohou vystoupit v 19:00 hod., mají na to 5 minut, mimo to se mohou vyjádřit ke VŠEM (i interpelace zastupitelů!!!) bodům programu v délce 3 minut.

Nejdůležitější bod programu je „Projednání projektu nové polikliniky - objemové i cenové navýšení, energetická pasivita, epidemiologická rizika společné čekací haly, řešení okolních ploch a parkování; včetně promítnutí klíčových částí dokumentace. "

P.S.: Zajímavé zjištění: Zatímco radnicí naplánované zasedání je na webu vždy viditelně zveřejněno na úvodní stránce, zastupiteli "vyžádané" se skrývá v kapitole Městský úřad, heslo: "Úřední deska". Prý kdo hledá najde. Jenže musí vědět, co hledá...
Jméno:jirba
Datum:25.05. 05:02
Titulek:STŘEDAodpovědět
z důvodů naprosté vyčerpanosti nevyšly úřední Listy radnice, ale je distribuován SPECIÁL. Úžasný to počin, stojí za to se začíst. A ve středu se přijít podívat na svolané Zasedání zastupitelstva. Mohly by se dít nečekané zvěsti.
Jméno:Martin Růžička
Datum:27.05. 07:37
Titulek:Je to i v melnickém deníkuodpovědět
Je to i v melnickém deníku:
https://melnicko.cz/obcane -neratovic-vydali-svepomoc i-vlastni-casopis/
(mezery :( - stále nechápu proč je to přidává :) ... je to obyčejný text a ne URL)
Jméno:Šida
Datum:25.05. 08:03
Titulek:oznámení o konání zastupitelstvaodpovědět
Ano, máte paní Spěváčková pravdu, včera jsem ho také hledala. Je to záměrně ukryté. Ale co od naší radnice můžeme jiného čekat..., že?
Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:25.05. 09:01
Titulek:to je běžná nerapraxeodpovědět
Je to takový malý protest radnice proti svolání zastupitelstva občany. Dávají tím najevo, že od toho dávají ruce pryč, museli to udělat, ale jinak se jich to netýká. Když to oznámíte, budou křičet, že to na webu přece je, jen vaše neschopnost vám brání oznámení najít. To už mi jednou udělal tajemník Svoboda, když jsem si stěžovala, že v povinně zveřejňovaný informacích není na webu města schválený rozpočet na rok 2020. Je jinde a já jej tam nehledala. A už mi to bylo vmeteno do tváře.

přidat názor
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz