zpět na forum

Jméno:Ivana
Datum:15.05. 14:18
Titulek:Lišák pokladní v Pennyodpovědět
Varování-poprvé jsem si nebyla doma jista,od té doby si však dávám na konkrétního pana pokladního při vracení Kč pozor a ejhle-celkem pravidelně vrací místo 50ti Kč desetikorunu!



Jméno:Dana
Datum:16.05. 05:36
Titulek:stane seodpovědět
A chce to věc řešit hned na místě.Mě tohle dělala pravidelně jedna přičmoudlá pokladní.Asi si myslí,že lidé co nosí brýle a důchodci špatně vidí i počítají.Ať si je dobře zaplatí zaměstnavatel,z mých kapes nikdo navíc sát nebude.
Jméno:Kukačka
Datum:17.05. 08:04
Titulek:anoodpovědět
mám stejnou zkušenost, několikrát, už si ho hlídám.
Jméno:Milan
Datum:19.05. 17:20
Titulek:hold pan lišákodpovědět
by si měl asi zajít na oční.
Jméno:Míša
Datum:20.05. 18:14
Titulek:ale prd očníodpovědět
Jen to zkoušej,to víte ty platy tam se musí nějak kompenzovat,co neotočej v cinklém zboží,to nahradí na kasách.
Jméno:Jana
Datum:27.05. 09:48
Titulek:na pozoru buďteodpovědět
I u konkurence v prostorách bývalé Jednoty.Teď musí ýt člověk opravdu ve střehu,ceny všeho letí šmahem vzhůru,nikoliv však platy.
Dnes při placení jsem přistihla novou pokladní u alkoholu jak mi špatně vrací.Inu stane se.Omluvila mi a vše dorovnala s tím,že sáhla "vedle".Chtěla jsem po ní vidět šuplík,měla řeči že mi co nemá ukazovat,nakonec ukázala.Ty mince měla každou na jednom konci šuplíku,takže to nemohla být náhoda.Paní celá zrudla a dál neměla slov.Budu o tom psát na jejich stránky.Každou chvíli nové a nové tváře...
Jméno:abc
Datum:14.01. 06:43
Titulek:včera jsem nakupovalaodpovědět
V naší "skvělé" Šmudle.Dezinfekci tam sotva potkáte,rukavice na pečivo aby člověk hledal lupou.Mno musela jsem si pečivo nabrat nataženým pytlíkem přes ruce.Ještě větší šok však byl u pokladní-jediné u které jsem platila.Starší korpulentní žena byla značně špinavá.Bylo to nechutné-modré tričko plné drobků a mastných a jiných skvrn,přes ramena jakýsi stejnak špinavý hadr,mastné vlasy a špínu za nehty.Tohle se nedalo přehlédnout a málem jsem...vrhla.Jak něco takového v době Covidu může u jídla pracovat??!!To je ale furt něco-olezlá zelenina,špatné ceny,fronty na kasách.Nepamatuji to za Edeky.
Jméno:Bolek
Datum:14.01. 08:35
Titulek:k smíchuodpovědět
Všechny hyper a supermarkety zřizované nadnárodními společnostmi z nás pouze tahají peníze, které končí za hranicemi. Nevím, kolik je to miliard, ale určitě je to víc než náš současný schodek v rozpočtu. A ti naši domácí omezenci si ještě pořizují kartu s veškerými osobními údaji, aby provozovatel věděl co a jak nakupují. Dobrá náhražka výzkumu trhu a prakticky zadarmo.
Jméno:Marie
Datum:14.01. 13:52
Titulek:aby néodpovědět
Stačí vnímat cílovou skupinu těchto megavýhodných akcí-důchodci,nezaměstnaní ,socky,ovce.Sotva uslyší či přečtou o akcích,hned se vrhají do obchodů.Všechno skoupí na metráky a kdyby mohli tak si ještě půjčí.Takové tyhle kšefty potřebují.Že se pracuje s jejich os.údaji a sleduje se marketing co a kde kolikrát kupují je jim jedno.To jsou právě také voliči různých pseudostran,uskupení,estéb áků a dalších.Co dokážou utáhnout své voliče na vařené nudli.
Jméno:Jitka
Datum:14.01. 15:19
Titulek:Šmudlaodpovědět
Nebojte,Británie šla do Brexitu a snad už brzo půjde i tento pajzl.Teď už skončil i Marks a Spencer,půjdou další.Služby mizerné,je třeba dát prostor schopnějším.

přidat názor
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz