zpět na forum

Jméno:Vojtěch Novotný
Datum:11.05. 17:23
Titulek:nepořádek v kašněodpovědět
O víkendu jsem šel s manželkou na procházku okolo kašny u kina. Myslím, že se to tam jmenuje Smetanovy sady. Sady ??? Ten nehorázný bordel v kašně. Spadané listí ještě z podzimu a plno odpadků. Proč město nezařídí úklid kašny a okolo ní. Určitě je nějaký úředník nebo úřednice na úřadě, co má pořádek ve městě na starosti. Proč se neprojdou pěšky po městě aby viděli ten nepořádek.
Jméno:abc
Datum:12.05. 19:03
Titulek: zeptejte seodpovědět
Hmyzu zdar,mají jiné starosti a zájmy.
Jméno:Míla
Datum:13.05. 00:06
Titulek:Jaký pán,taký krám...odpovědět
Je vidět,že nejste dlouho Neratovák,to byste se takto neptal.Teď hlavně aby váš příspěvek naše osvícené vedení neinspiroval k vykácení zeleně v okolí kašny!
Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:13.05. 09:19
Titulek:Jak to chodí v naší Neradíře..odpovědět
Takto: v Neratovicích má na "starosti" údržbu města společnost FCC, která má uzavřenou pro město velmi nevýhodnou smlouvu na dobu neurčitou, a platí se jí paušálem, přičemž město nemá vypracovanou věrohodnou a kvalitní pasportizaci ploch, které by řešily sekání v určitých částech města, není zřejmá délka živých plotů atd. FCC má podle smlouvy povinnost provádět pouze tzv. blokové čištění 4x do roka. Město je rozděleno na bloky a ty by měly být vyčištěny. Měly by být. Opět kontrola? Na radnici má údržbu města na starosti paní Hrodková, manželka zastupitele Hrodka za ODS. Stačí?

Neexistuje pravidelný úklid města. Sem tam uvidíte nezaměstnané osoby s drapákem a pytlem, ale seberou co vidí, a oni moc nevidí, pytel se občas povaluje pod keři, hlavně za věžáky na Kojetické. Neexistuje důsledná kontrola. Na naší radnici jeden chrání druhého, místa zaměstnanců jsou často obsazována známými, rodinnými příslušníky a pod. (Mnoho úředníků nemá vysokoškolské vzdělání nebo má, ale v odlišném oboru.) Samospráva (tj. vládnoucí koalice s podporou některých členů opozice) má na srdci jen své blaho, proto se nic neopravuje, ale je pro ně výhodnější zbourat, (vykácet) a za velké peníze postavit nové, "moderní". (Příklad - kontejnerová stání). Stačí?? (Pozor, nejsem rodák, jsem z kulturního a historického města Olomouc a žiji tady 51 let).
Jméno:jirba
Datum:17.05. 21:02
Titulek:kašnyodpovědět
I letos jsem foto poslal na MÚ. Jsem přesvědčen o tom, že do vykázané pracovní doby čištění kašny na náměstí by se vešlo i uklizení kašny za kinem.
Toto město je v kolapsu

přidat názor
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz