zpět na forum

Jméno:Karel
Datum:04.04. 11:01
Titulek:Babišův Preolodpovědět
Prodával dezinfekci....Co dodat?? Soukromá laboratoř,která prováděla testy s poloviční cenou než od Babiše to nakonec dostala zakázáno.Hádejte 3xproč..
Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:04.04. 12:35
Titulek:nemusím 3xodpovědět
Stačí jednou. Žufánek desinfekci rozdával, celníci mu výrobu zatrhli, protože neměl potřebné povolení od rezortů zdravotnictví a zemědělství na výrobu desinfekce, soukromá laboratoř neměla zase potřebnou licenci. Tak to je, mladý nepříteli Babiše. To se něco překroutí a kdo nezná souvislosti, uvěří bajkám. Nejsi ty také z milionu úchylek?
Jméno:jirba
Datum:12.04. 19:43
Titulek:bohuželodpovědět
Bohužel, jsme mini.státeček a nedokážeme centrálně rozdělit životně důležitý materiál. Navíc si tu svůj byznys hlídá asi osm zdravotních pojišťoven, ředitel jedné má vyšší plat než prezident. Stačil by jeden počítač..
Jméno:Karel
Datum:13.04. 06:41
Titulek:samo,že se důvododpovědět
Musel najít a ten jistě pro kobliháře nebyl problém,tak jako si pomocí EET ohlídat a popřípadě zlikvidovat konkurenci.Schválně-zda mi tu příspěvek od "dámy" zůstane.Tak to totiž nevidím jen já.
Jinak si nemyslím,že by důchodci nebyli potřební.Za svůj produktivní věk mohli vyprodukovat spoustu hodnot,jak fyzicky,tak mentálně hodnotných,které dnešní mládež nevydá za celý život.Těm,když neumetou cestičku rodiče,tak jsou nemožní.Staří to měli těžší,museli sami,již odmala a proto si i hodnot vážili.Ohledně platů-znám i manažerské posty,jejichž příjmy kulminují vysoko nad prezidenstským platem,někdy se ani nemusí ve své "práci" moc ukazovat..

přidat názor
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz