zpět na forum

Jméno:Iv.
Datum:03.04. 18:27
Titulek:nebalené pečivoodpovědět
může mi prosím někdo vysvětlit, proč v Penny nejsou zabalené rohlíky, každý se tam přehrabuje v těch igelitových rukavicích, kterými drží madlo nákupního vozíku -to je hygiena- viru zdar
Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:03.04. 23:07
Titulek:zavolejte měšťákům, měli by to řešit...odpovědět
Pokud je to tak (já tam nechodím a nevím, jak to tam vypadá, vlastně se snažím zdržovat doma), zkuste zavolat na městskou policii, měli by to řešit. Telefon: 315682607.Jestli je to nezajímá, pak by měl být na řadě starosta, je předseda krizového štábu. Klidně bych mu napsala, ale už nečte moje e-maily.
Jméno:Iva
Datum:04.04. 07:28
Titulek:tohle odpovědět
By si slušný prodejce měl ohlídat a zajistit sám,páč tímto přístupem se vir akorát dobře roznese.Naši méně vzdělaní,s menší mentalitou to sotva napadne,ti to považují za správnost.Dokázali si s tím poradit ve vedlejší Bille,což je vlastně jejich divize.
Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:04.04. 12:25
Titulek:poslala jsem email starostovi a hygieně odpovědět
Napsala jsem oznámení o situaci v Penny panu starostovi, který je předsedou krizového štábu a řídí městskou policii a současně KHSu čili hygieně. Nevím, jestli pan starosta čte moje e-maily, zdá se mi, že jsem už delší dobu na černé listině a vedení města ignoruje mé podněty.

Stejný popis situace v Penny mi potvrdila další občanka, takže ze dvou zdrojů mám potvrzené, že se nejedná o žádný výmysl. Musím si bohužel dávat pozor, zákeřníci číhají, kdy by mě zase mohli žalovat. Trestními oznámeními za pomluvu z minulých let si už mohu vytapetovat pokoj. Současníci dávají přednost nemajetkové újmě za poškození dobrého jména. Paradox je, že o tom dobrém jméně se dá často pochybovat.
Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:04.04. 12:51
Titulek:Informované Litoměřice x Neratoviceodpovědět
Je zajímavé, co se zveřejňuje na webových stránkách jiných měst,zatímco KHS Mělník s informacemi šetří. Např. na stránkách Litoměřic se dne 31. 3. naprosto otevřeně píše:
"Pět desítek klientů Domova U Trati má pozitivní testy na koronavirus.I přes veškerá opatření musíme informovat veřejnost, že k dnešnímu dni je v Domově U Trati 52 klientů pozitivně testovaných na koronavirus. Celkem žije v zařízení zřizovaného příspěvkovou organizací Ústeckého kraje 72 klientů. Výsledky testování zaměstnanců dosud nejsou známy."

A světe div se, dne 26.3. se uvádí, že: "První případy pacientů, u kterých bylo testy prokázáno onemocnění COVID – 19, byly identifikovány v litoměřické nemocnici. Jde o ženu a muže ve věku 76 resp. 85 let, kteří zde byli v minulém týdnu na interním oddělení hospitalizováni v prvním případě pro dechové obtíže, a ve druhém pro několik hodin trvající horečnatý stav a dušnost"

Jak je to možné? Do Litoměřic nedorazila GDPR???

A ještě mají webkameru: pohled na náměstí. Kam se hrabeme.
Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:04.04. 12:57
Titulek:a ještě Mělníkodpovědět
POČTY NAKAŽENÝCH: (data k 3.4.) město Mělník 1 potvrzený případ, Mělnicko: 36 případů. Jakmile získáme aktuální data od hygienické stanice, počty potvrzených případů aktualizujeme.

To je zajímavé. KHS Mělník je informuje a nás ne? Jak je to možné? To si starosta Mikeš vydupe nebo má Mělník protekci? Oni získají aktuální data a Neratovice je nezískají? Nebo pro to nic neudělají?
Jméno:Marie
Datum:09.04. 12:48
Titulek:není odbytodpovědět
Obchodníci si stěžují,že je malý odbyt velikonočního tradičního zboží.Aby ne,vláda nám zakázala vylézat,tak si lidi pečou doma.Mají na to čas a většina těch,co se masivně předzásobila i materiál.Navíc bude vše domácí a dají tomu práci.Nikdo nemá zájem o předražené artefakty s ečky,um.sladidly,dobarvova nými vejci a další.Hold si i oni utáhnou opasky,tak jako my.Hlavně že přežijeme Coronu a uvidíme se s blízkými,bude na vše čas.Peníze a byznys bude i po nás.
Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:09.04. 13:58
Titulek:máte pravduodpovědět
Ano, kdo podlehl panice, má doma z čeho vařit a péct. Obchodníci si nemohou stěžovat, stejně jsme museli suroviny u nic nakoupit, měli nadstandardní příjmy, o jakých se jim ani nesnilo. Zdá se, že jak si začínáme zvykat na výjimečný stav, lidem otrnulo. Jako hlavní už není zdraví a šance přežít, ale byznys. Zatímco první týdny byla opozice zalezlá v děrách a třásla se strachy, teď najednou vylezly známé firmy. Když jsem viděla Kalouska, vypnula jsme televizi. Blábolili a žvanili. Nějaký magor prohlásil, že lidé musí platit nájmy, protože pronajímatelé z nich žijí. No jistě, i v Nera jsou žraločci, co skoupili byty a nemusejí makat. Známe je. Ale ještě k Velikonocům. Ano, napečeme si, navaříme... místo s.aček z obchodů. Jen se těším na vnoučata, zatím si musíme volat a stýská se mi po nich. Tak krásné svátky všem.

přidat názor
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz