zpět na forum

Jméno:Marie
Datum:27.03. 14:24
Titulek:Rouškyodpovědět
Poraďte prosím,kde se seženou roušky pro jednotlivce za"normální"cenu?Nechci se registrovat na nějaké seznamy Krizového štábu města...
Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:27.03. 14:27
Titulek:Zavolejte paní Proškové...odpovědět
Mobil: 724 300 644, buď ví, nebo vás nasměruje...
Jméno:Marcela
Datum:29.03. 13:46
Titulek:Proč?odpovědět
A to je takový problém se tam zaregistrovat? Když nechcete, tak si roušku ušijte sama, návodů je všude plno - a jde to i bez šicího stroje.
Jméno:jirba
Datum:27.03. 17:38
Titulek:tangaodpovědět
Do schránky mi byla vhozena rouška, dík městu za snahu. Nelze přes ni dýchat a gumičky, škoda mluvit.
Tak mám přes čumák tanga, dobře sedí..
Jméno:Jaroslava
Datum:28.03. 17:46
Titulek:Připomínka k nabídce města na roušky odpovědět
Nebylo by férovější od našeho vedení města doručovat všem obyvatelům Neratovic látkové roušky s filtrační vložkou do schránek - místo papírových jednorázových roušek? Nebo se máme doprošovat o základní ochrannou pomůcku přes krizovou linku města?
Jméno:joo
Datum:29.03. 07:41
Titulek:milá paníodpovědět
Vždycky to tak fungovalo a platilo,že největší spolehnutí člověka je samo na sebe.Čekat v dnešní době pomoc shora pro cizí je utopie.Než by se člověk dočkal,zasedly šikovné ženy a hospodyňky za šicí stroje a daly se do díla.Kdepak vrchnost,ta má jiné starosti,té lůza smrdí!!
Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:29.03. 09:55
Titulek:Ano, ale vedení města je za to placeno..odpovědět
Ano, ale členové vedení města (starosta, místostarostové, rada města, částečně i předsedové výborů) berou vysoké odměny, a už jen kvůli tomu by se měli starat o "své" občany, nejen v době, kdy vypukne epidemie. Nejsou to velké požadavky. Stačí, aby si uvědomili, jestli jejich záměry nepoškodí obyvatele a jaké dobro jim to přinese. (Nikdy jsem tuto větu neslyšela od koalice na zasedání zastupitelstva. Převládala věta:"Mě se to líbí." Takto hovoří i většina úředníků.) Měli by naslouchat lidem, debatovat s nimi, zvažovat jejich připomínky a posuzovat je. (Ne vždy jsou požadavky občanů moudré - třeba žena požadovala pokácet strom jen proto, že jí z něho létaly listy na balkon. A stalo se, že strom byl pokácen). Musí zajistit informovanost o dění ve městě všemi způsoby, a to je to, co marně požaduji po starostovi - využití rozhlasu v této těžké době. Měli by podporovat občanské iniciativy, ne je odmítat, jak to udělala místostarostka Mrzílková. Za to dostávají od státu velké odměny.
Jméno:jirba
Datum:03.04. 05:20
Titulek:lidi - coto jeodpovědět
Nějak p.Spěváčkové nerozumím, nebo to špatně čtu..Ona si tzv. Rada města za to co provádí účtuje nějaké odměny ? A, paní Spěváčková, Vy jste si fakt někdy myslela že taková Mrzílková , její podržtaška, a další tu v Nerátkách myslí na lidi ?
Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:03.04. 10:03
Titulek:co vás to napadlo?odpovědět
Odměny jsou něco jako plat za funkce, které zastupitelé vykonávají. Sčítají se. Ani to nikdy nebylo. Za bývalých starostů každý dostával jen tu nejvyšší částku, nyní si odhlasovali součet všech.

Myslí na lidi? Co to jsou pro ně lidi? Socky a chudinky, které se neumí zařídit jako ti u koryta. Oni vnímají jen ty sobě rovné. Co umí nahrabat, využít, vydělat, zničit, zprivatizovat...Bydlím tu padesát let a nikdy jsem si nedělala iluze o tzv. elitách města. Byli a jsou. Jenže současný režim umožňuje nekontrolovatelně využívat společný rozpočet, ze kterého se odklání co se dá. V minulém režimu se točily částky v tisících, teď v desítkách milionů. Snad jedině Čermák umřel v garzonce, proto o něm nechtějí ani slyšet.

přidat názor
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz