zpět na forum

Jméno:Marie
Datum:24.03. 17:44
Titulek:Neustále měněná doba nákupů pro senioryodpovědět
Nevím,k čemu tohle opatření má sloužit.Na jednu stranu se bere imunita starých,na druhou možnosti.Pokud si senior může nakoupit v ranních hodinách při otvíračce,doba nákupu pro ostatní,včetně pracujících se posouvá.Tam,kde si ráno mohli koupit jídlo pracující se to odsouvá nebo až na odpoledne,kdy buď už "somrují" zbytky,tvrdé pečivo a další.Jakoby nestačilo že mají roušky a nic neochmatávají.
Jméno:Josef
Datum:25.03. 09:20
Titulek:pro Mariiodpovědět
Co nám tím chcete říct?
To je jen nějaký neuspořádaný soubor slov.
Proboha alespoň si to po sobě přečtěte.
Jméno:Martin Růžička
Datum:27.03. 07:24
Titulek:Udržuje to mladé stále ve střehuodpovědět
Udržuje to mladé stále ve střehu :)
Senioři mohou celý den a jen mlaďoši si musí dávat pozor.
JO kdyby si lidi brali rukavice aspoň na to pečivo, to by bylo super (LIDL).
Jméno:Milan
Datum:25.03. 15:00
Titulek:já tedy nevím ...odpovědět
ale byl jsem nakoupit cca krátce po 12 hodině a nepřipadal jsem si, že bych somroval. ( žádné staré tvrdé pečivo a pod. ) tak fakt nevím co to tady píšete za bludy.
Jméno:jirba
Datum:27.03. 17:36
Titulek:timeodpovědět
TOTO NAŘÍZENÍ FORMULOVALI VE STRESU LIDÉ, KTEŘÍ SE V SÁMOŠKÁCH MOC NEUKAZUJÍ..SENIOŘI NEJSOU V NIČEM OMEZOVÁNI. Ale je trapné, když policajt v obchodě kontroluje dle občanky věk..Já to nařízení považuji za křeč, blbost.
Jméno:Karel
Datum:28.03. 09:11
Titulek:je to spíšodpovědět
Neschopnost a rozpolcenost vlády,neustále něco měnit a přitom ani pořádně nevědět proč.Kdyby se raději dostatečně zabývali podmínkami a možnostem domovů důchodců,hospiců a dalších.Dodnes jsou tato zařízení mizerně či vůbec vybavena potřebným materiálem pro případ vypuknutí epidemie.Samotný personál je v ohrožení.Hlavně že potraviny zústaly otevřené,aby Ádův AgroFert byznys nezkomíral.Včetně dotací.Vojtěch taky mimoň.
Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:28.03. 12:36
Titulek:jinde to bylo mnohem horšíodpovědět
Ale oni vědí proč. Jenže ŽÁDNÁ vláda v Evropě nebyla připravená na takový náraz epidemie. Všichni si asi mysleli, že mine Evropu jako SARS, MERS a další onemocnění. Naše vláda ještě zasáhla včas, když zakázala účast diváků na biatlonu. Podívejte se do Itálie - už byl koronavirus a přesto byly pořádány fotbalové zápasy s účastí diváků - 40 tisíc, VB - dostihy s tisíci diváky a ještě v březnu fotbalová utkání s místními a fanoušky z Německa, Německo - koncert na poctu Karla Gotta-32 tisíc lidí..Co udělaly vlády těchto zemí? Merklice, Makaron, Johnson všichni nechali nemoci volný průběh, žvatlali něco o lidských právech, EU totálně selhala, dokonce předsedkyně EK Lejnová nejprve seřvala státy, které uzavřely hranice, a pak prohlásila, že si EU ochrání své hranice a vytvořené bariéry mezi státy MUSÍ zmizet. Až když zjistili, že jim to přerůstá přes hlavu, otočili. Kdybyste sledoval, co se děje v Evropě, mluvil byste jinak. Průser je, že nejsme soběstační pomalu v ničem a proto se bez kamionů neobejdeme. Až to skončí, měl by nastat zvrat v průmyslu a zemědělství, abychom byli soběstační v klíčových odvětvích.
Jméno:Kukačka
Datum:28.03. 20:57
Titulek:souhlasímodpovědět
Paní Spěváčková, souhlasím se vším co jste napsala, a držím Vám palce.
Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:28.03. 22:13
Titulek:díky...odpovědět
Děkuji, ale to co jsem napsala, snad ví každý. Je fakt, že mám hódně času a bude ho ještě víc, a tak sleduji, co se děje jinde. Brouzdám po internetu a porovnávám nařízení v cizích státech, ale zajímá mě i to, jak se jednotlivá města vyrovnávají s nastalou situací. Je to různé. Jsou obce, které v nejvyšší možné míře všemi možnými způsoby (na rozdíl od Neratovic) informují své obyvatele. Někde zajišťují seniorům obědy zdarma až do domu, Kutná Hora odpustila nájem podnikatelům v městských prostotách, Prostějov odpustil část nájemného do konce roku 2021, Pardubice vysílají videospoty pro neslyšící, Chrudim zasílá zprávy do aplikací, SMS či e-mailů, Cheb nabízí materiály pro domácí vyučování. Mimochodem, Chebská radnice se prezentuje jako otevřená, a také ano, zveřejňuje uhrazené faktury od roku 2007 !!!, rozpočty od roku 2002 atd. Naše radnice by si mohla vzít příklad z mnoha měst a obcí, ale když se nechce...to je pak těžké.

přidat názor
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz