zpět na forum

Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:21.02. 09:32
Titulek:články na nerátkách chvíli nebudouodpovědět
Vážení čtenáři, chřipky řádí a moji pomocníci kvůli nemoci nestačí vkládat nové články na nerátky (já to neumím!, mám na to svoje lidi. Já jen články píšu...). Doufám, že laskavě prominete tento nedostatek. Ne že by nebylo o čem psát. Proběhlo únorové zasedání zastupitelstva, zápis z něj ještě není na webu Neratovic, není k dispozici ani videopřenos ze zasedání.

Co si budeme namlouvat, čím dál víc vítězí snaha vedení města omezit množství informací z radnice i dalších institucí města.

Z prosincového zápisu města zmizely veškeré diskuse zastupitelů a občanů. Údajně to nařídil sekretářkám starosta Kroužecký, aby jim usnadnil práci. Samo o sobě je to absurdní, copak je starosta občanů nebo sekretářek? Osobně se domnívám, že za tím stojí místostarostka Mrzílková, která vládne radnici. Pokud sledujete zasedání, nemůže vám ujít chování této dámy, která trvale radí starostovi, jak má postupovat.

Počet videopřenosů v archivu má být trvale omezován, takže časem zmizí doklady o jednání zastupitelstva, ale asi o to jde. Aby nebylo možné dokázat, co se tady ve skutečnosti děje. (Prý budou na RADNICI uloženy CD s videí ze zastupitelstev. Jak snadné je je zlikvidovat!).

Takže prosím o pochopení, doufám, že během dvou týdnů bude vše pokračovat jako obvykle. Diskuzní fórum bude i nadále beze změny.

přidat názor
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz