zpět na forum

Jméno:Lucie Janovská <josephine.von.claryaldring en@centrum.c>
Datum:12.02. 00:28
Titulek:Neustálý hluk - hučeníodpovědět
Dobrý večer, bydlíme sice za řekou a krátce, ale snad by mi někdo dokázal poradit: v prosinci jsem si poprvé všimla nepříjemného hluku / hučení v noci, poté i přes den. Směrově to jde od Spolany. Mám z toho už díru v hlavě, špatně se mi spí... Je to dost monotónní mírně kolísavý zvuk. Nevíte prosím, co by to mohlo být? Ráda bych zjistila, zda to někdy skončí nebo se snad bude opět stěhovat..
Jméno:Pavel
Datum:15.02. 06:46
Titulek:.odpovědět
Toho hluku jste si měla všimnout když jste se sem stehovala. Ve spolane je pořád vše stejné. Kdyby jste si toho hluku všimla při koupi mohla být cena nižší. Bohužel bydlíte vedle továrny
Jméno:Lucie Janovska
Datum:15.02. 22:11
Titulek:Nemyslimodpovědět
Ne,pane Pavle,takovy hluk tu nebyl,jezdili jsme sem dva roky a nebyl tu ani na podzim - jsem totiz velmi citliva na nocni hluk i na svetlo v noci. Chapu,ze bydlim nikoliv vedle,nybrz par kilometru od chemicky,ale to neni duvod rusit noce 7/24
Jméno:Pavel
Datum:19.02. 06:40
Titulek:.odpovědět
No tak to ze spolany to být nemůže jestli to před tím nebylo. Tam se nic nového nerozjelo naopak odstavila se stará kotelna a jede nová která je uprostřed areálu a je malá. Tak možná někde jinde. Nebo fouká vítr a ten zvuk k vám lépe dorazí.
Jméno:Martin <macc@email.cz>
Datum:12.02. 22:53
Titulek:Hluk od Spolanyodpovědět
Dobrý den, dnes jsem začal na netu hledat informace o hluku přicházejícího od Spolany. Bydlíme v Tišicích, čili nějaký km ještě dál od řeky, ale hluk je nesnesitelný i přes les, trojitá (zavřená) okna a bublající akvárko. Stěžuje si v okolí více sousedů. Musíme věc řešit, než budeme v létě chtít spát u otevřených oken. Spolaně jsou lidé ukradení, na prvním místě je výroba.
Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:13.02. 09:46
Titulek:odpověďodpovědět
Na netu? Na jakém? Neratovic? Tady na netu nic nenajdete. V Neratovicích platí, že nejlepší informace jsou žádné informace. Podívejte se na web města Neratovice, v zápise ze prosincového zasedání už nejsou písemně zachyceny žádné debaty a připomínky k projednávaným bodům. Rozhodl tak pan starosta Kroužecký, aby usnadnil práci sekretářkám. Celý průběh zasedání zůstal jen na videu, které časem z webu zmizí. Zmizí historie dění ve městě. To je nepředstavitelné, je to i porušení zákona!!! Takže co se týká Spolany, obraťte se písemně na ředitelství podniku a ještě na odbor ŽP v Neratovicích. Nezaručuji úspěch. Zkuste ještě krajskou hygienu. Ten hluk si pamatuji, ještě když jsme bydleli na Skalkách a měli okna v 7 patře otočené na Spolanu. Měření hluku je v tomto případě zbytečné. Tam jsou obsaženy nějaké nepříjemné infrazvuky.
Jméno:Lucie Janovska <lucie_kolarovicova@centrum .cz>
Datum:14.02. 15:13
Titulek:Hlukodpovědět
Dobrý den, ano, také bydlíme v Tišicích, psala jsem panu starostovi, ale prý jsem první, kdo si stěžuje. Psala jsem už i na odbor ŽP v Neratovicích, zatím bez odpovědi, ale přečteno. Nevím jistě, zda je to od Spolany, ale co jiného by to bylo...nechcete se spojit emailem a zkusíme něco vymyslet.
Jméno:on
Datum:15.02. 20:57
Titulek:každý bude odpovědět
Mlčet a vlnit,co takhle uvědomit hygienu???Nebylo by to účinnější??
Jméno:Lucie Janovska
Datum:16.02. 13:27
Titulek:Pardonodpovědět
Asi vam nerozumim... nejdrive snad potrebuji zjistit zdroj a pak az nekoho na hygiene uvedomovat. Copak s tim hygiena asi udela? A co takhle a nevmesovat se mezi dospele, pokud nemate neco k veci?
Jméno:joo
Datum:17.02. 16:51
Titulek:jasněodpovědět
Na všechno je tu p.Spěváčková,jen jejbněte kostrou sama.
Jméno:No
Datum:13.02. 18:40
Titulek:ať jde Spolanaodpovědět
K čertu,jen byznys a jinak samá negativa.po nás potopa.
Jméno:jirba
Datum:19.02. 13:11
Titulek:chemičkaodpovědět
Chemička stále funguje, mění se výrobní postupy, s tím nejde nic dělat. Navíc, jako u všech průběžných majitelů Spolany, je celkem zbytečné se ozývat. Třeba se něco změní, až se vyhodí miliardy a postaví okolo Mlékojed protipovodňová zeď (humor černý)

přidat názor
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz