zpět na forum

Jméno:Olina
Datum:09.02. 21:34
Titulek:pohroma odpovědět
Na Velkou Británii se přiřítil orgán. To mají za ten bregzit.
Jméno:koumák
Datum:09.02. 22:32
Titulek:kdo mi odpovíodpovědět
A za co to má Německo?
Jméno:Josef
Datum:10.02. 08:50
Titulek:pro Olinuodpovědět
Božínku, váš názor stojí za to vytesat do mramoru.
A taky to, že vaše inteligence je na bodu mrazu.
Jméno:Karel
Datum:10.02. 16:48
Titulek:souhlasím,ale lepšíodpovědět
To tu v Nera už nebude...
Jméno:Pepa
Datum:23.02. 10:52
Titulek:Bregzit??????????????????? ?????????????odpovědět
Je neobvyklé, jak se dá čeština zkurvit:

Bregzit, místo Brexit!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !
Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:10.02. 10:52
Titulek:orkán Sabineodpovědět
Paní Jelínková, nová pracovnice odboru ŽP - veřejná zeleň - (paní Vaculová odešla, ale o tom ještě budu psát podrobněji) mě na mou telefonickou žádost informovala o stromech padlých v dnešní vichřici. Jeden javor padl u Tesca, druhý strom je borovice - v lesíku Mládežnická. Mimochodem, co nezpůsobí vichřice a smršti, dodělá lesák ing. Marek při plánované "revitalizaci". Není možné ovšem zapomenout na město, které si celou tuto taškařici objednalo. Tím nemíním orkán, ale totální zásahy do klimatického a ochranného lesíku.
Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:10.02. 21:16
Titulek:pro voličku....odpovědět
Paní Vaculová určitě nebude na veřejnosti vykládat, že je neschopná a ničemu nerozumí. Musela to na někoho svést. Vy jste se s ní dostávala do styku? Já bohužel ano a nebyla jsem sama. Ti, kdo s ní jednali, a nejen s ní, nakonec usoudili, že se s odborem životního prostředí nedá spolupracovat. Pokud se týká vás, voličko, jak si představujete revitalizaci klimatických a ochranných lesíků v Neratovicích? Víte, co je stabilizovaný ekosystém? Co si představíte pod pojmem sukcese?
Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:11.02. 12:44
Titulek:další akceodpovědět
Včera 10. 2. 2020 hasiči v počtu dvou aut likvidovali na Skalkách stržený plech ze střechy trafačky, nebo co to je. Pak za mohutného houkání odjeli přes ulici 28. října kamsi do dáli.
Jméno:Anna
Datum:11.02. 20:09
Titulek:ještě jednou pro voličku: odpovědět
By jste? Správně je "byste". Místo urážek se naučte pravopis, jistě by vám pomohl návrat do třetí třídy základní školy.
Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:13.02. 22:48
Titulek:padly i stříbrné smrky....odpovědět
Dnes jsem v lesíku u městského úřadu napočítala čtyři upravené plochy, na nichž rostly stříbrné smrky vyvrácené vichřicí Sabine. Nedivme se, smrky nemají uzpůsobené kořeny k získávání vody z hloubky, a tak je mají rozložené těsně pod povrchem, aby zachytily vodu ze srážek a mohly současně dýchat (což udivuje mnoho lidí, kteří se diví: "Copak kořeny dýchají?" Kupodivu ano, dokonce dýchá celá rostlina, je to přece živý organizmus jako my, lidé), ale bohužel jejich stabilita je nevalná, neboť vyrůstají v písku. Stačí prudký závan a jdou k zemi. Přesto to není důvod k tomu, aby byly zlikvidovány. Všechny stromy a keře, které nyní máme kolem sebe, ochlazují v létě rozpálené město, zvlhčují prostředí, zachycují prach a tlumí hluk. To, co se nyní vysadí (tedy doufejme, že se vysadí), je určeno pro naše potomky.
Jméno:jirba
Datum:19.02. 13:15
Titulek:dr.voštěpodpovědět
Proboha, ta akce DRVOŠTĚP stále běží ? Likvidace ekosystémů v neratovických již tak zubožených lesících..
Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:20.02. 08:15
Titulek:vše je přece jinak....odpovědět
Pořád běží navzdory stovkám uschlých borovic v lesících, uschlých remízků v polích, uhynulých smrků, modřínů a borovic na Skalách, pokácených topolů u Labe, v místě, nabubřele nazývaném neratovická Riviera (a to nic není, ještě od náměstí má být podle nového územního plánu vybudována stezka - padnou opět další stromy a bude zpevněna další plocha - nazvaná Polabská promenáda). Nemohu se zbavit dojmu, že vše minulé musí být převálcováno činy nové garnitury zvané Neratovice jinak a spol. Co se divíme, že nezbývá kámen na kameni, vždyť nám jasně oznámili, že to bude JINAK. A je.

přidat názor
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz