zpět na forum

Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:30.01. 21:41
Titulek:Britanie opět bez okovů....odpovědět
Zítra 31. 1. v 23 hod odchází Velká Britanie z EU. Projev Nigela Farage v evropském parlamentu.

https://www.youtube.com/wa tch?v=RBMvZRf9Scs

Bohužel titulky nejsou k dispozici, ale snad stačí překlad části projevu.

Petr Hájek: „Po celém Západě zuří bitva, v Evropě, v Americe i jinde. Globalismus proti populismu (v anglosaském světě se nepodařilo dát touto pojmu znamenajícímu respekt k vůli lidu = populus odsuzující nálepku, pozn. aut.). A můžete populismus nesnášet, ale vtipné je, že populismus se stává populárním. Má totiž spoustu výhod. Už žádné další přihazování do rozpočtu, už žádný Evropský soud, už žádná dohoda o rybolovu, už žádné povyšování se nad nás, už žádná šikana, už žádný Guy Verhofstadt (europoslanec, jeden ze zubů tlamy hydry).Vím, že nám chcete zakázat vlajky, ale zamáváme vám jimi na rozloučenou...“

V tu chvíli předsedající Irka Mairead McGuinnessová vypnula Farageovi mikrofon (typický způsob „souboje argumentů“ na parlamentní půdě v podání bruselských „demokratů“ – u nás totéž nedávno učinil Pirát Andreji Babišovi) a pravila: „Pokud nebudete poslouchat pravidla, tak budete přerušen. Prosím, odstranili byste ty vlajky? Pane Faragi, odstranili byste ty vlajky, prosím?“

Farage v dobré náladě konstatoval: „Už jsme pryč!,“ což jeho kolegové doplnili zvoláním hip-hip-hurá! „Prosím, sedněte si, vraťte se na místa. Dejte pryč ty vlajky, odcházíte, tak si je vemte s sebou, pokud odcházíte teď hned, tak sbohem,“ mekla soudružka předsedkyně. Pak jí ale došlo, že musí přece držet falešnou linii „liberálů“: „Jestli ještě mohu, v tomto projevu bylo použito slovo nenávist . A vzhledem k tomu, co jsme předtím slyšeli, bych chtěla říci, že bychom neměli nenávidět nikoho, žádný národ nebo lid.“ To už ale Farage a jeho kolegové zvesela odcházeli.
Jméno:Anna Spěváčková
Datum:31.01. 14:26
Titulek:projev N. Farage s dabovánímodpovědět
https://www.parlamentnilis ty.cz/arena/monitor/Maval- britskou-vlajeckou-a-ona-m alem-dostala-psotnik-Dal-j e-zakazuji-Naposledy-Chara nzova-Tohle-se-delo-behem- odchodu-Britu-hlasi-Ivan-D avid-611973

Úžasný projev Nigela Farage. Stojí za to si jej poslechnout. Představuji si, že bychom měli v našem zastupitelstvu tak brilantního řečníka, ale to by byl zázrak. Nedivím se, že Angličané doslova utíkají z EU, začíná přituhovat. Stačil zákaz vlaječek na stolech poslanců a ti naši čučmandi s tím souhlasí, dokonce to požadovali.

Jméno:Karel Svoboda
Datum:04.02. 14:56
Titulek::-))))))odpovědět
Á, Petr Hájek (Protiproud) a Parlamentní listy! :-)))))) Slyšela jste někdy o ruských proruských dezinformačních serverech placených ruským vedením? Nejspíš asi vůbec, protože jim jejich lži a polopravdy ochotně baštíte, necháváte se obelhávat a manipulovat a nedokážete si udělat svůj vlastní názor.
Vždyť vy v Nerátkách používáte prakticky tytéž myšlenkové postupy a obdobné výrazy jako tahle ruská a proruská manipulativní lžimédia. Jejich vlivu u nás podléhají často právě důchodci. Je to škoda a je to kvůli ovlivňování veřejného mínění dost varovné.
Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:04.02. 16:52
Titulek:ruské vedení ve skříni....odpovědět
To bude asi tím, že mám ve skříni schovaného Putina a ten mi našeptává, co si mám myslet a napsat.
Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:31.01. 23:18
Titulek:už to bude.....odpovědět
Už jen desítky minut chybí do Brexitu. Musím přiznat, že závidím občanům Velké Británie. Bez nich Německo, pardon EU, přitvrdí a my to také odskáčeme. Už dnes jsme protektorát Bohmen und Mahren. Kdybychom odešli také, bylo by to velmi obtížné a museli bychom se semknout a velmi se uskrovnit. Ale věřím, že bychom to zvládli. raději okusovat suché kůrky ve svobodné zemi, než jíst bifteky (ony o budou spíš vegetariánské napodobeniny) pod nadvládou EU. Je to jak s těmi plnými hrnci Židů v Egyptě a jednotvárnou manou v poušti cestou do země zaslíbené.
Jméno:Karel Svoboda
Datum:03.02. 10:53
Titulek::-)))))odpovědět
Kde jsou ty zlaté normalizační časy "omezené suverenity" v Československu, kdy tu o všem zásadním rozhodovalo moskevské politbyro a jejich poskoci z našeho politbyra to tu pro ně jistili :-))))). A na rozdíl ode dneška se proti tomu nesmělo ani ceknout. Kdo se odvážil, měl v životě problémy. To se vám líbilo? Když podle vás je dnes všechno úplně špatně, jestlipak si alespoň všímáte, že se proti tomu můžete bez problémů ozvat?
Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:03.02. 12:50
Titulek:Dnes nám vládne EU a bude hůř...odpovědět
Padesátá léta byla zlá, nový režim si upevňoval svou pozici všemi způsoby, ale šedesátá léta byla svobodná, cenzura prakticky neexistovala, byla to doba kvalitní kultury a vzdělání, a co je dnes? Kultura je poplatná západnímu vkusu, slyšet českou písničku v rozhlase je zázrak, místo malých obchůdků se všude roztahují nadnárodní společnosti, které nás využívají a zásobují šmejdy. Víte, že za minulého režimu existovaly normy, které se musely dodržovat? Měřil se obsah dusičnanů v zelenině a ovoci, u nás v Nera se měřil obsah škodlivin v ovzduší. Dnes? NIC takového. Vzdělání je ubohost, inkluze ničí poslední zbytky kvality škol...Za minulého režimu tu byly pohotovosti, co máme teď? Když napíšete něco kritického do Listů, nezveřejní vám to. Ani mě, opoziční zastupitelce. A co teprve obyčejnému občanovi.... Nedej bože říci, co tady a jinde provádějí cikáni...Víte, že můžete být zavřen do vězení za PŘEDSUDEČNOU NENÁVIST?????? To je jako že máte předsudky. Vůči komukoliv!!! Hájit se tím, že jsou to fakta, nemusí projít. To za komunistů nebylo....Co EU, TO je politbyro a hodně dobře placené, kam se hrabou tehdejší platy funkcionářů, nikdo netušil, co je všechno možné v tzv demokracii ..Atd, atd., už se mi nechce dál psát. A co nelegální migrace a stále se zvyšující nebezpečí všude....Jdete, a zapíchnou vás nožem...Nezdá se vám, že i u nás je to horší a horší???? A co ceny bytů, chudáci mladí, co nemají kde bydlet....Konec.
Jméno:Karel Svoboda
Datum:04.02. 14:14
Titulek::-))))))odpovědět
Každý je obrazem toho, nač myslí, a co kdo chce hledat, to si také najde, byť by to byly i nepodloženosti. Na vaši demagogii semletou páté přes deváté se bude ochoten nachytat opravdu jen málokdo:-)))))).
Jméno:Nu
Datum:04.02. 17:10
Titulek: hlavně že ta Vašeodpovědět
demagogie je ta správná,ve skutečnosti jste možná rád za hmotnou nouzi a hážete tu za nickem machra.
Jméno:Chodec po nera
Datum:08.02. 07:44
Titulek:Po převratu jsem to zkusil jednouodpovědět
Skončil jsem se třemi stehy v obličeji, bez jednoho zubu a s důrazným upozorněním že pokud budu narodit déle než týden a bude to tedy trestným činem já budu bez práce.Tak vypadá demokracie v praxi.
Jméno:Karel Svoboda
Datum:04.02. 14:32
Titulek:Protektorát? :-))))))odpovědět
Jsme suverénní stát. Naše státní správa není podřízena žádnému protektorovi a své záležitosti si řešíme sami. Máte-li naši zemi za protektorát, pak jsou protektoráty i takové země jako Německo a Francie, které stejně jako my delegují část svých pravomocí evropským orgánům. A když tu mluvíte o Protektorátu Čechy a Morava v souvislosti s naším současným mezinárodním postavením, povězte, jaká vaše občanská práva jsou porušována, kdo je porušuje a jak. To bude opravdu zajímavé. Pokud vystoupíme z EU a z NATO, je velmi pravděpodobné, že se protektorátem postupně opravdu staneme, ale ne německým, nýbrž ruským. To pro svoje děti a vnuky chcete?
Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:04.02. 16:59
Titulek:My jsme suverénní stát? odpovědět
A teď ještě nám povezte pohádku o Perníkové chaloupce. Ne, raději ne, není genderově v pořádku. Dominantní Jeníček v kalhotkách leze po střeše a Mařenka submisivně chytá perníčky do zástěrky. To je zásadní chyba. Měla by být osoba č. 1, ta je na střeše a má na sobě čádor, takže nelze rozeznat ani prvotní ani druhotné pohlavní znaky, osoba č. 2 stojí (také v čádoru) pod střechou a do něj chytá perníčky, ale tak, aby byla trvale zakrytá. Nazdar.
Jméno:Josef
Datum:04.02. 20:42
Titulek::)odpovědět
Ha ha ha ha, jenže jste jaksi nějak opomněl, že právě DE a FR jsou země, které mají v rámci hlasování nejvíc hlasů a logicky hlasují ve svém zájmu. Jaká práva jsou porušována? Např. právo na bezpečnost - potenciální nebezpečí útoku od migrantíka, omezení svobodného hlasování našich poslanců při schvalování evropských nařízeních (hlasování jen na oko, musí implementaci schválit, jinak hrozí sankce), snaha o omezení práva držení zbraní, nesmyslná absurdní "ekologická" nařízení - viz. např. elektromobilita se současnými bateriemi, povinné čipování psů, faktická likvidace domácí produkce... Ano, protektorát je nyní možná silné slovo, avšak ekonomická kolonie jistě ne. Chytří Britové věcí co dělají a opakovaným hlasováním dali jasně najevo, že si nepřejí být součástí zločinného spolku FRDE. Hlupáci a looseři půjdou z donucení až mezi posledními.
Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:05.02. 13:43
Titulek:uvidíme, co bude dál.....odpovědět
Souhlasím, naši "politici" nám pořád tlučou do hlavy, že si musíme EU vážit, nebýt jí, nemáme dotace a bez těch bychom nepřežili. Houbelec. Do bruselské kasy platíme my všichni, ale dotace shrábne pár jedinců ve vedení velkých firem a ti, kdo jim umožní zisky; na malé ryby nezbude, na dotace nedosáhnou ani malé obce, kterým chybí třeba kanalizace a pod. Jinak, k tomu případnému odchodu států z EU, vsaďte se, že v nejbližší době v Bruselu zakážou vystoupení z unie. Prostě to nepůjde. Vzpomeňte si na vlaječky na stolech poslanců, těmi to začalo a bude dál pokračovat. Tzv. salámová metoda. Metoda je praktikována tak, že na př. dálnice není předložena ke schválení jako jedna stavba, ale jako několik staveb, přičemž nejdříve jsou dány ke schválení neproblematické trasy. Poté, co jsou schváleny (a často i postaveny), je vznesen požadavek na postavení posledních úseků – za situace, kdy už nezbývá prakticky žádná volba alternativ. Metoda byla zdárně použita například u dálnice D8, u níž se tak prosadila trasa vedoucí přes CHKO České středohoří. Začíná to vlaječkami a skončí totální závislostí na diktátu z Bruselu a nemožností se vytrhnout z unie.
Jméno:Josef
Datum:05.02. 19:02
Titulek:RE: uvidíme, co bude dál.....odpovědět
Vážená paní magistro,

mám velké obavy, že se ohledně Vaší teze budoucího případného odchodu států z EU nemýlíte. Hezký večer.
Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:05.02. 19:58
Titulek:Josefe...odpovědět
Díky za příspěvek, nepotěšil jste mě, ale zase potěšil tím, že máte na věc podobný názor a nemusím se obávat, že jsem paranoidní. Když my vodnáři to máme těžké, někdy se už bojím něco předpovědět, aby se to nesplnilo...
Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:01.02. 00:07
Titulek:Brexit za pár minutodpovědět
Je 23:29 a na ČT 24 politologové žvaní a žvaní, jak ve Velké Británii občané přijdou o svá lidská práva (Jaká my máme lidská práva? Svoboda slova - iluze, stačí být stíhán pro předsudečnou nenávist; svoboda shromažďování? Zažila jsem, jak se těžkooděnci vrhli na demonstranty proti migrantům a EU; demokracie? Stačí se přesvědčit, jak naše radnice svévolně a bez jakékoli spolupráce s občany realizuje své nápady, které neprospějí občanům ani městu...), pak dlouhé povídačky, jak to VB nezvládne atd., místo aby uskutečnili přímý přenos z centra Londýna s tisíci lidmi s nadšením očekávajících poslední minuty odchodu z EU.A v televizi žvaní a žvaní nějaký reportér...mezitím v Londýně stoupá nadšení. Ještě deset minut---místo Borise Johnsona si v TV pustili Corbyna a irského premiéra. Ubohost. 24.00 středoevropského času - Velká Británie už není členem EU. Bude si tvořit své zákony a pravidla, naroste jim sebevědomí, jak řekl Boris Johnson. Naše televize vůbec nevěnovala pozornost projevu Nigela Farage k lidem z tribuny, který hovořil, nevíme co, byl ztlumený i zvuk, abychom neslyšeli jásot davů. Jak za minulého režimu. A za to platíme poplatky. Tak dobrou noc....
Jméno:Honza
Datum:01.02. 18:14
Titulek: jsou to borciodpovědět
Zatímco u nás se každému tluče od základky do hlav jak EU potřebujeme,jak jsme na ní závislí,co na to Donald,Velký bratr a tak.
Jméno:Lída
Datum:01.02. 22:58
Titulek:Co nám TV nikdy neukázala...31. 1. 2020odpovědět
https://www.youtube.com/wa tch?v=g6TePaGshGQ

Smažte mezery!
Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:05.02. 12:22
Titulek:paráda!!!!odpovědět
Nigel Farage - vůdce Brexit Party - se loučí s Evropskou unií (český překlad)!!!!!!!

Tak naslouchejte.

https://www.youtube.com/wa tch?v=GmKGifDYlWM&feature= youtu.be

Smažte mezery.
Jméno:jirba
Datum:06.02. 17:37
Titulek:dávk.ovačiodpovědět
Česko prostřednictvím premiéra bylo jasně proti brexitu. Zásadní důvod - příliv cigánů z Británie
do vlasti. Tam zatím ohlásili sčítání těchto lidí.
U nás nikdo nedokáže tento seznam,v Anglii pobíračů dávek, jmenovitě porovnat s českým seznamem, tedy toto dvojí "občanství" prokázat. Kocourkov je slabé slovo. Ještě že si bankovky tiskneme sami. Ničím nekrytá měna..
Jméno:Zdena
Datum:07.02. 09:26
Titulek:Sčotodpovědět
Kde to žijete?To se u nás nesmí podobné "diskriminující"statistiky vytvářet,natož jmenný seznam!Zajímavé by bylo i jen vyjet čísla z Úřadu práce.Ale snad radši to nevědět!
Jméno:Dana
Datum:07.02. 17:28
Titulek:kamarádkaodpovědět
Byla dlouhodobě nezaměstnaná,chodila na ÚP do tzv."skupiny",kde se muselo dokládat shánění a poptávka uchazečem o práci.Radši to sm ani psát nebudu,co mi líčila.
Jméno:Kája
Datum:07.02. 21:50
Titulek:co nadělámeodpovědět
Škoda, bylo by to určitě zajímavé.
Jméno: Luboš
Datum:08.02. 05:17
Titulek:uvedla byodpovědět
Jen to,co je dlouhá léta takovým veřejným tajemstvím a jak to tu chodí.

přidat názor
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz