zpět na forum

Jméno:Petr
Datum:19.01. 11:00
Titulek:Požár v DS ve Vejprtech-tragédieodpovědět
To si dáte nejbližšího z rodiny do tohoto zařízení,aby důstojně dožil,ale ouha,osud zúčtuje jinak.A jistě tam nebyly ani hlásiče.Jak píše 1 přispěvovatel na Novinkách:vinen je stát a to v tom smyslu,jak se o staré lidi dokáže postarat.8 nevinných lidí doplatilo na liknavost a lehkovážnost druhých.Tenhle mumraj v týhle banánové zemi už nikdo nespasí.
Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:19.01. 21:00
Titulek:požár v domově důchodců????odpovědět
Zavedla bych domovské právo, tj. povinnost obce postarat se o své nemohoucí občany. Jsou tady tisíce starých lidí a radnice pro ně nemůže uspořádat ani předvánoční posezení a pro ty opuštěné štědrovečerní večeři, aby neseděli doma mezi čtyřmi stěnami. Psala jsem panu starostovi, chtěl pomoci s organizací. K čemu tam má dobře placené profesionální politiky a úředníky? Co město dělá pro naše seniory? Nic. Naši vyloučení mají kurátory, poradce a pod. Senioři mají údajně podvod zvaný klub důchodců, obsazený oním jiným etnikem. Co to má společného s požárem ve Vejprtech? V domě Kněžny Emmy čili v domově důchodců jsou ležící pacienti v nejvyšším patře, jsou tam sice konečně dva výtahy (organizátor stavby starosta Roith souhlasil s jedním, divím se, že mu to nebylo divné), ale pro případ požáru bude je možné evakuovat? Sedíme v zastupitelstvu jako pecky a nemluvíme o důležitých věcech, které by se mohly stát...Plácáme se v debatách, které nám dovolí koalice v čele s Mrzílkovou, Lencem a dalšími...
Jméno:Alena
Datum:20.01. 17:44
Titulek:Nebyl to domov důchodcůodpovědět
ale Ústav sociální péče pro mentálně postižené, navíc se v minulosti někdo z nich pokusil rozdělat oheň.
Problém je podle starostky města v tom, že klienti mohou nosit zapalovače, sirky a chodí ven bez kontroly. Zákon je podle starostky neprávem na straně klientů. „Oni si prostě můžou dovolit skoro všechno,“ řekla poté. „Taková benevolence vůči lidem, kteří jsou na tom mentálně od 6 do 12 let, by také neměla být,“ uvedla Gavdunová.
Jméno:Jana
Datum:21.01. 17:18
Titulek: je to takodpovědět
Mentál má i právo na sex.Hrozí-li nechtěné početí,musí se brát antikoncepce-dívka hormonální,chlapec (muž)prezervativ.Aby se jim nenarodilo nic,páč pravděpodobnost narušení je velmi vysoká.Ale musí se jim to umožnit.Jako naší snědé minoritě-majoritě nepracovat.Jinak by to brali jako diskriminaci.

přidat názor
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz