zpět na forum

Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:17.01. 21:11
Titulek:Bouračka u Kavana - fotografie.odpovědět
Nehoda vlaku v Neratovicích – 17.1.2020
Zasahujeme v Neratovicích u dopravní nehody osobního automobilu a vlaku. Jedna osoba byla na místě ošetřena zdravotnickou záchrannou službou. Na místě zasahuje také jednotka SŽ Kralupy nad Vltavou. Vlak byl evakuován před příjezdem jednotek.

https://www.cysnews.cz/ost atni/nehoda-vlaku-v-nerato vicich-17-1-2020/

Zrovna jsme šla kolem. Nehoda se stala v cca 18.hod. utržený předek auta, moc hezké. U Kavana se dají očekávat další havárie, je to jedno z nejnebezpečnějších míst v Neratovicích.
Jméno:lucie
Datum:18.01. 08:07
Titulek:nehodaodpovědět
ta se stala už po 15-té hodině, v 18 hod. nebylo po ničem vidu ani slechu !
Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:18.01. 22:56
Titulek:chybička se vloudilaodpovědět
Děkuji za upřesnění, vycházela jsem z informace hasičů, kteří zde byli přítomni.
Jméno:J.
Datum:17.01. 21:50
Titulek:Opravaodpovědět
Nehoda se stala už v 15:20 - byl to vlak 19420.
Jméno:xy
Datum:18.01. 23:09
Titulek:dotazodpovědět
Vlak jel z Brandýsa do Neratovic?
Jméno:Marie
Datum:18.01. 10:21
Titulek:aby neodpovědět
a stále řešení je asi marné.Možná kdyby tam nebyl souběh železnice se silniční dopravou tak by se to dalo redukovat.Ve většině případech tam střed vlaku s autem je klíčový.Celkově ta šaškárna...pardon rarita přejezdu vlaku přes náměstí je nešťastná ikdyž chápu smysl dopravnosti.A co tam zbudovat přejezd např.chráněný se závorami??
Jméno:Marie
Datum:18.01. 10:22
Titulek:oprava:odpovědět
StřeT vlaku
Jméno:Milan
Datum:19.01. 17:49
Titulek:já bych tam instalovalodpovědět
závory.
Jméno:Petr
Datum:21.01. 17:24
Titulek:ty už tamodpovědět
Měly být dávno.I když si nejsem jist,zda by pro motoristy byly překážkou.Někteří jezdí fakt jak prasata.
Jméno:Anna Spěváčková
Datum:22.01. 07:43
Titulek:semafor je v.....odpovědět
Přejezd u Kavana je průšvih hlavně pro autobusy. PO hlavní jede jedno auto za druhým, kašlou na nějaký autobus, ten stojí před kolejemi, za ním se vrší další auta. Konečně se ukáže na hlavní mezera, autobus najede na koleje, jenže mezera už mezitím zmizela, nikdo ho nechce pustit a vtom se blíží vlak. Couvnout nelze a řidič je v háji. Vlastně někde jinde. Toto sdělení jsme vyslechla přímo od řidiče. Město dělá mrtvého brouka, co na to vedoucí dopravy a policie? Nevím, zastupitelstvo žádné problémy, mimo ty, které jim laskavě umožní rada města rozhodnout, neřeší. Když se rekonstruovala Kojetická, tvrdila mi paní Kalinová na správě majetku, že přechod od Penny je nesmyslně posunutý kvůli sloupu pro semafor, ale kde je ten slibovaný semafor?
Jméno:Josef
Datum:22.01. 20:53
Titulek:autobusyodpovědět
Dobrý večer,
jestli si dobře vzpomínám, dříve to bylo udělané tak, že hlavní šla podle dráhy autobusů (348,351), jinak řečeno, autobusy byly při přejíždění přejezdů na hlavní, možná to mělo něco do sebe...
Jméno:Věrka
Datum:22.01. 09:26
Titulek:u Kavanaodpovědět
Můžete zde prosím napsat, kdo to byl Kavan ?
Nikde jsem nenašla žádnou zmínku o něm. děkuji
Jméno:Anna Spěváčková
Datum:22.01. 09:34
Titulek:vysvětleníodpovědět
Křižovatka Mládežnické a Kojetické ulice nazvaná U Kavana se tradičně označuje podle pana Kavana, bydlícího na rohu křižovatky, mám dojem, že byl tesař, ale berte mou informaci s rezervou, jsem naplavenina a žiji v Neratovicích pouze padesát let.
Jméno:Eva
Datum:22.01. 16:39
Titulek:Kavanoviodpovědět
A neměli Pohřební službu...??
Jméno:Míša
Datum:22.01. 18:30
Titulek:ano,rakveodpovědět
Se tam vyráběly (vyrábějí).
Jméno:Anna Spěváčková
Datum:22.01. 18:30
Titulek:neodpovědět
Podle živnostenského rejstříku je obor jeho činnosti zpracování dřeva a pod.
Jméno:No
Datum:23.01. 18:46
Titulek:spíš se odpovědět
Tam stáčí asi šňaps,jak koukám.
Jméno:jirba
Datum:02.02. 19:49
Titulek:mistopisodpovědět
Tuto křižovatku ti nejstarší nazývají U benzinky. Jak je parkoviště, bývala benzinová pumpa, dva stojany, malá bouda.

přidat názor
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz