zpět na forum

Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:17.01. 11:47
Titulek:Miliony chlívek... odpovědět
Zase se mi podařil překlep, to je těma očima...No nechejme to tak, čas kvapí...Aby řeč nestála, svěřím se vám se svým zážitkem. Před dvěma dny jsme v Praze marně čekala na autobus na zastávce společně s mladým, tak sedmnáctiletým chlapcem. Na klopě měl odznak, který teď nosí v mém okolí pár mladých i nemladých lidí. Časem jsme pochopila, že je spojuje příslušnost k Milionům chlívek, tedy chvílek. Zeptala jsem se jej, zda také požaduje demisi Babiše, souhlasil, tak jsme se zeptala, když se jim podaří, aby Babiš odstoupil, kdo přijde na jeho místo, to by přece mělo být známo, ne? Mládenec odvětil, že zatím to neví, ale že jim ČSSD řekla, že to nebudou zatím prozrazovat, až bude Babiš pryč, dozvědí se to. Podivila jsme se a svěřila jsem se mu se svými pochybami. Ovšem mladík si už s mými otázkami nevěděl rady, bylo vidět, že je mu to nepříjemné, naštěstí přijel autobus a bylo po chvilce s demokracií, která se krčí někde v koutě temné místnosti a pláče, jak výstižně napsal jeden diskutér na idnes.
Jméno:Marie
Datum:18.01. 10:34
Titulek:také jsemodpovědět
O tomto kroku uvažovala.Aby vystřídání nebylo ve smyslu:z bláta do louže.To dnes nkdo nikomu nezaručí.Jde o korýtka,která mají být někomu přiklepnuta a po nás potopa.Nebo to tak u nás v Banánově nechodí???!
Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:18.01. 23:08
Titulek:další zážitekodpovědět
Dnes jsem potkala jednu starší dámu na Malostranské opět s oním podivným odznakem; nebylo mi moc jasné, proč se přidala na stranu mladých, podle mě zmanipulovaných lidí, i položila jsme jí tutéž otázku, tedy kdo bude vybrán za Babiše až podá demisi. Prý ten, kdo vyhraje svobodné volby. To ty minulé nebyly svobodné?, otázala jsem se. Prý ne. Tak tomu už nerozumím vůbec.
Jméno:Jan
Datum:19.01. 07:55
Titulek: však nemusímeodpovědět
Chodit daleko,vzpomeňme co se dělo při volbách zde na 3.ZŠ.Záhadně neuzavřená okna a dveře,problémy při sčítání,volební lístky,migrace nových snědých spoluobčanů atd.Možná radši ani nevědět.
Jméno:Fík
Datum:01.03. 21:34
Titulek:báseň pro Chvilkyodpovědět
Minářova smečka
naháněla Křečka,
ať ho nikdo nikam nevolí.
Zdalipak sis, Křečku,
vychutnal tu smečku,
když jsou teďka všichni za voly?
Dopadlo to výborně, jsem jen trochu v šoku,
spravil by to náprstek nějakého moku.
Šabatka už nebude nikde dělat bobky,
hidžábům a volavkám nastavíme stopky.

přidat názor
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz