zpět na forum

Jméno:Zuzka
Datum:13.01. 08:08
Titulek:vánoceodpovědět
Paní Spěváčková, proč teď v polovině ledna stále svítí po městě vánoční výzdoba a na náměstí ozdobený stromek?
Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:13.01. 09:15
Titulek:já doopravdy nevímodpovědět
Já se vám zeptám na úřadě, ale proč se nezeptáte přímo úřednice Hrodkové, která má na starosti údržbu města...? Máme přece na to úředníky....
Jméno:Zuzka
Datum:13.01. 19:56
Titulek:vánoceodpovědět
Už to nesvítí. Děkujeme paní Spěváčková. Splnila jste to, co jste slíbila.
Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:13.01. 21:17
Titulek:už se zařizovalo....odpovědět
Asi si to paní Hrodková přečetla na nerátkách, protože když jsem přišla kolem desáté na úřad (šla jsem si vyzvednout podklady pro rady města, jsou mnohem podrobnější než podklady pro zastupitele a mohu do nich nahlížet i nechat si je kopírovat), někam odcházela, prý se vrátí. Její spolukolegyně paní Lhotová mi na můj dotaz ohledně svícení výzdoby sdělila, že paní Hrodková už zařizuje, že se zhasne, výzdoba se sundá a předá firmě, od které si město prvky pronajalo. Možná že na úřad někdo volal, možná je to zásluha mého webu, který je pilně studován na radnici. Co já vím. V každém případě se už nesvítí. Veřejné osvětlení nás přijde ročně na cca 6 milionů! Asi je nutné připočítat i výdaj za delší pronájem světelných prvků, ale to jsem nikde nedohledala. Jen bych od úředníků očekávala více iniciativy, paní Hrodková je přece místní a měla by se zajímat o vše, co se ve městě týká údržby. Na příštím zasedání navrhnu, aby byly označeny kontejnery na odpad cedulí, komu patří a na odpadkových koších byly nalepeny cedule s výzvou: "Je někde nepořádek? Volejte na číslo: blablablabla" neboť když jdu a vidím nepořádek, potřebuji číslo, na které zavolám...Už se těším, jak moje usnesení: Zastupitelstvo města ukládá odboru správy majetku...cedule na kontejnery a cedule na odpadkové koše. Už vidím, jak mi to koalice neschválí. Jak asi bude hlasovat pan Hrodek?
Jméno:achjo
Datum:13.01. 18:55
Titulek: panebožeodpovědět
Jak může taková hloupost někomu vadit,vždyť je i spousta domácností ,co jim blikají světýlka a mají výzdobu.Běžte se projít do lesa nebo si přečtěte knihu,ať si vyvětráte hlavu,zabýváte se pí......ma.
Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:13.01. 21:43
Titulek:ach jo.....odpovědět
Milé achjo. Elektřinu, zbytečně prosvícenou vánoční výzdobou, zaplatíme MY z našeho městského rozpočtu.To jsou naše společné peníze!

Ve spoustě domácností, kde stále něco bliká, což je velmi nepříjemné, žijí bohužel negramotní lidé, kteří nevědí, že naše planeta je přesvětlená (což platí i pro naše město), a má to negativní následky pro lidi, zvířata i rostliny. Jmenuje se to světelný smog. Ale elektřinu si platí oni. Nebo nezpozorovali, že vánoce už dávno skončily.
Jméno:bruch
Datum:14.01. 23:03
Titulek:sci.fiodpovědět
Díky za každé nové ráno. Nepotřebuji k tomu nějaké pohanské zvyky ani rozsvícené stromy. V 8 stol. o ježiškovi nebyl žádný ánunk. Pouze byznys. Jako Vinetou a Sandokan.

přidat názor
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz