zpět na forum

Jméno:Míra
Datum:11.01. 20:51
Titulek:8. 1. 2020 srazil vlak v Neratovicích člověkaodpovědět
Ve středu brzy ráno došlo k neštěstí na železničním přejezdu v Neratovicích nedaleko středočeského Mělníka. Nehodu potvrdil mluvčí Drážní inspekce Martin Drápal s tím, že při střetu došlo ke zranění jednoho člověka.

Rychlík jedoucí z Mladé Boleslavi do Prahy člověka srazil kolem 06:00 na přejezdu zabezpečeném světelnou signalizací i závorami, uvedl mluvčí Drápal. „Podle informací, které mám, je člověk zraněn,“ dodal.

Pro zraněného přiletěl vrtulník záchranné služby, uvedla policejní mluvčí Lucie Nováková. „Jedná se o muže zatím nezjištěné totožnosti,“ sdělila rovněž pro ČTK.

„Osoba utrpěla vážné poranění hlavy. Byla u ní nutná intenzivní lékařská péče. Byly jí zajištěny dýchací cesty, byla připojena k umělé plicní ventilaci,“ doplnila mluvčí středočeské záchranky Petra Effenbergerová. Vrtulník zraněného přepravil do nemocnice v pražských Střešovicích.

8. 1. srazil vlak člověka
Jméno:Petr
Datum:12.01. 05:14
Titulek:jsem docela překvapenodpovědět
Že se to nestalo na našem proflákntém přejezdu u Kavana.Důležité,že se budou zřizovat zastávky v každé nera zatáčce.
Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:12.01. 09:39
Titulek:nechápete, že chtějí jen vaše dobro....odpovědět
Pane, oni chtějí jen vaše dobro a vy to pořád nechápete. Píši oni, protože veškerá rozhodnutí se upečou za zavřenými dveřmi, my jako opoziční zastupitelé nemáme šanci cokoli ovlivnit, vše je hotové a my můžeme jen přihlížet. Ačkoliv najdou se i tací, kteří hlásali v předvolebním boji, že jsou proti Mrzílkové a její tlupě a lákali na to kolemjdoucí, přesto nyní s ní vesele hlasují. To víte, lidská nátura je nevyzpytatelná. Stačí pár halířů navíc a člověk zradí vlastní matku.
Jméno:jirba
Datum:14.01. 22:39
Titulek:nehodaodpovědět
Zraněný muž se přes koleje vydal přestože ten přejezd blikal a byly dole šraňky. Narazil do něj spoj Arrivy, záchranáři ho vytahovali zpod vagonu. Potmě přímo u místa střetu přistál vrtulník záchranářů.Poté nastal tříhodinový kolaps celé dopravy Neratovic. Přijely různé drážní teamy, zaujalo je, že je tu opuštěné staveniště zastávky...Za týden se tu už začíná něco dít.

přidat názor
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz